acil yardım lütfennn:((

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve esma1999 tarafından 3 Haziran 2009 başlatılmıştır.

3 Haziran 2009
    Konu Sahibi : esma1999
  1. esma1999

esma1999 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar 2 yıllık evliyim 24 yaşındayım ve 8 haftalık hamileyim ama şu an bu çocuğu istemiyorum öğrendiğimde 6 haftalık olmuştu eşim çok istiyor aldırmamı kesinlikle istemiyor düşürmek için bildiğim herşeyi yaptım ama olmadı lütfen bana yardım edebilecek olan arkadaşlar varsa mesaj bekliyorum. daha büyümesini istemiyorum aldıramıyorumda bildiğiniz düşük yaptıran herhangi bir ilaç varmı yada gebeliği sonlandırıcı bana ilaç ismi verebilecek yada herhangi bir yöntem söyleyebilecek arkadaşlardan mesaj bekliyorum yardımcı olursanız çok sevinirim herkese hayırlı günler.

2. 3 Haziran 2009
  3. brcsrkn

brcsrkn annesinin kuzusu Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    neden istemiyorsun evliliğinde bi sorunmu var eğer herşey yolundaysa ve sebebsiz bir şeyden dolayı istemiyorsan bu bence kötü bişey çok şanslı olduğunun farkındamısın bilmiyorum ama ben bebeğime bişey olmasın die nasıl telaş yaparken rapor alıp düşük tehlikem olduğu için sırf bebeğimi kucaklamak için kaç hafta evde kımıldamadan yattım bilmiyorum duygusal davranıyorum belki ama şanlı kişilerin bebeklerini istememsi bana garip gelio bence iyi düşün nedenlerini gerçek anlamada düşünürek gözden geçir ve öle karar ver derim

4. 3 Haziran 2009
  5. esma1999

esma1999 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    brcsrkn gerçekten şu an benim için hiç uygun bir zaman değil hazır hissetmiyorum bir kere ve önümde ailem için yapmam gerekn şeyler var her şey yolunda olsaydı bende senin gibi düşünürdüm şimdi değil ama çok düşündüm arkadaşım allah şifa versin umarım sağlıklı bir bebeğin olur

6. 3 Haziran 2009
  7. YAMAN

YAMAN * ben bir anneyim * Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    Madem ıstemıyordunuz neden bebek yaptınız cnm
    mıllet senelerce tonla para harcayarak evlat sahıbı olmayı beklıyor
    bu kadar Önemlı neden ne ıstememek ıÇın bebeĞını
    hem ne gÜzel eŞın ıstıyor ve hamıle kalabılmıŞsın
    ha bı bebeĞı ha bı ınsanın hayatını sonlandırmak ıste aynı Şey deĞılmı
    ya bıdaha bebeĞın olmazsa dÜŞÜndÜnmÜ hıÇ bunu
    ya bu bebek senın mucızen olursa
    Çok ıyı dÜŞÜn doĞru krar ver cnm
    bebeĞın uygun zamanı deĞıl demıŞsın
    sence uygun zamanda hemen hamıle kalabılıcekmısın
    yada saĞlıklı bı bebek olucakmı
    uzun oldu kusura bakma ama
    bence Çok ıyı dÜŞÜn
    sonlandırmak kolay olabılır ama bence devam etsın
    allah bÜyÜk belkı ozaman baŞka kapılar aÇılır ÖnÜnee

8. 3 Haziran 2009
  9. paradises

paradises Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım buralarda sana yardım eden olmaz..tepkilerle karşılaşırsın..hakkında hayırlısı olsun...

10. 3 Haziran 2009
  11. esma1999

esma1999 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet haklısın ama ilaç kullanırken hamile kaldım nasıl oldu anlamadım bile bence sağlıklı şartlarda büyüyemeyek bir çocuk olmasından hiç olmaması daha iyidir diye düşünüyorum

12. 3 Haziran 2009
  13. AGNES

AGNES oğlum kollarımda :)) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    eşini seviyorsan ve mutluysan yapmalısın eşinde seni cok seviyorki bebek istiyor onu gercekten seviyorsan hayallerini yıkma .....genc anne olursun enazından nekadar guzel bır duygu allahım sana nasıp etmıs belkıde ıstesen olmayadabılırdı o kucucuk melek bırak hayatında olmak ıstıyor kıyma ona bence....

14. 3 Haziran 2009
  15. AGNES

AGNES oğlum kollarımda :)) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    hamılelıgı bılmeden kullanılan ılacların sorun yaratmadıgını duymustum...dr.gıt kullandıgın ılacları soyle o senı yonlendırecektır....

16. 3 Haziran 2009
  17. esma1999

esma1999 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yok yanlış anladın canım doğum kontrol ilaçı kullanırken hamile kaldım demek istedim yani planlanmış isteyerek olan bir şey değil bir soruya cevaben...öneri olanlardan mesaj bekliyorum lütfennn

18. 3 Haziran 2009
  19. brcsrkn

brcsrkn annesinin kuzusu Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    bunu dr a söledinmi peki hangi ilaç ne var etken maddesi artık bi çok ilaç hamilelikte kullanılıo benim arkadaşım bilmeden röntgene bile girdi çok şükür hiç bişey yok Allah eğer ona yaşayacak ömür verdiyse gene yaşar. Hatta hemşire arkadaşımın anlaatığı bir olayı anlatıyımmı sana kadın hamile kalıo ama ( nasıl fark etmedi onuda bilmiyorum) hamile olduğunu öğrendiğinde bebek yasal olarak alınma zamanını geçmiş oluyor. hiç sağlık problemin yoksa 10. hafta olması lazım sanırım alınması yasak ve dr almıyor. sonra bu kadaın başa bi dr a giderek kürtaj oluyo aradan 1 ay geçmesine rağmen adet görmeyince tekrar arkadaşımın çalıştığı dr a gelio ve bebeği almamışlar sadece 1 kolu ve 1 bacağı kürtajla yok edilmiş. dr budurumda bebeğin tamamen alınacağını sölüo kadın vaz geçip bu benim cezam baştan böle bişey yapmamam lazımdı şimdi bu bebeği böyle büyütücem deyip doğurmuş. bilmiyorum bi sonuç çıkardınmı