Acil yardim lyorum:(((((

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve Kancicegim tarafından 8 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

8 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : Kancicegim
  1. Kancicegim

Kancicegim Aysima´nin Annesi:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    kizlar ya su anda bunlari yazarken iki tarafli kasik batmlarim oluyor..cok siddetli degil ama yine de belli...adetime de 2 gun var 9 mayista olmam gerek..acaba hamilemiyim bu agri neden olabilir sizce cvp yazin ne olur..ne yapmaliyim,,,kafamçokkarıştı???
    adet olacagim zaman belimden agri girerdi ama belimde bisey yok kasiklarimda batma var bir de gecenin bu saatinde bile midem kaziniyo,bulaniyo.....nasil uyuyacaksam artik....cvp yazin nedir bu sizce ooooooooooooooooofffffffffffffffffffffffffffffff:uhm:

2. 8 Mayıs 2008
  3. ergene

ergene Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Üşütmüş olabileceğin aklıma geliyor ilk etapta. Benim hamileliğimde bu tarz bir ağrı olmamıştı. Geçmiş olsun. Yarına kadar geçmezse bir doktora görün ihmal etme olurmu?

4. 8 Mayıs 2008
  5. Yıldızzz

Yıldızzz Guest

canım ağrıkesici al ama hamilelikten şüpheleniyosan alma tabi ve ayaklarını sıcak suya koy sıcak tut ayaklarını topluyarak yat.

6. 8 Mayıs 2008
  7. benkibele

benkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    canım insallah hamilesindir. hadi bakalım hayırlı haberlerini bekliyoruz. ama sen gene de herseye hazırlıklı ol. bunlar psikolojik de olabilir.

8. 8 Mayıs 2008
  9. benssenb

benssenb Daima Şükür !!! Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    kançiçeğim yazılarını takip ettimde 2 günün kalmış ama inanılmaz streslisin benim tavsiyem biran önce kan tahlili yaptırda sende rahatla varsa bebekte stresten kurtulsun kızlar doktorlar stresin düşüklere neden olduğunun üstüne basıp duruyor biz daha hamiş olduğumuzu bilmeden stresten kurtulamıyoruz bari öğrende için rahat etsin canım tabi karar senin ama bu stres bebiş varsada zararlı bilesin öğrenmek en iyisi korkunu yenmelisin:KK66:

10. 8 Mayıs 2008
  11. Kancicegim

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    tesekkurler kizlar ya vallahi bu cok degisik bir agriydi..mesela simdi bitti agrimiyor cok tuaf..yarin hastalanmam gerek bakalim hayirlisi...stres yapmamaya,dusunmemeye calisiyorum kendimi baska seylere veriyorum ama yine de aklimin bir kosesinde var iste...iyi dilekleriniz icin cok tesekkur ederim canim iyi ki varsiniz...insallah hamileyimdir o zaman kimseye söylemeden buraya yazacagim söz veriyorum...dualarim sizinle canlarim hoscakalin

12. 8 Mayıs 2008
  13. xoxzlemle

xoxzlemle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

bizimde dualarımız seninle inş. istediğin haberi alırsın (Tabi inş. bende :eek:)

14. 8 Mayıs 2008
  15. Kancicegim

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    özlemle ,insllah canim sen de bebegine kavusursun hayirlisiyla...haftaya persembe test yapayim diyorum cikar dimi??? o zaman gunumu 6 gun gecmis oluyo ya...

16. 14 Mayıs 2008
  17. pamilya

pamilya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım öncelikle geçmiş olsun belki basit kistin vardır oda ağrı yapar kasık bölgesinde yanma yapar bence şikayetleerin kist şikayeti hemen dr git geçmiş olsun.

18. 14 Mayıs 2008
  19. KIZLARIMCANLARIM

KIZLARIMCANLARIM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5.711
    Ödül Puanları:
    238
    canım arkadaşımız hamileymişşşşşşşşşşşşşşşşş:))bugün topik açtı.. ağrıları ondanmış:))