Acil Yardım!!!! (mantar şüphesi)

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve CaRMiN tarafından 23 Eylül 2006 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    23 Eylül 2006
    Konu Sahibi : CaRMiN
  1. CaRMiN

CaRMiN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar bi kaç gündür kaşıntım var. Bugün iyice arttı ve mantardan şüphelenmeye başladım.. Ama bugün itibariyle ramazan ayına girdiğimiz için doktora gidemicem.. Mantar varsa ve 1 ay boyunca tedavi edilmezse kötü sonuçlar doğurur mu yoksa bi gün oruçtan feragat edip doktora mı gidiyim???...

2. 23 Eylül 2006
  3. tutuklu

tutuklu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    kesinlikle doktora git,enfeksiyon vajina ve rahime yayılmadan git. sen de sıkıntı çekme, mantarları da uğraştırma bi sürü işle :))

4. 24 Eylül 2006
  5. serde

serde Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya aynı sey bendede var .ahhh istanbulun denızlerı ve her reglı öncesı bırkac gün öncesınden baslıyo kasıntım.yanı bı mantar enfeksıyonu aldım atamıyorum.üçlü tedavı verdıgı için reglıyı beklemem gerekıyo.o dönemde kullanılmıyo.yanı arkadasım yalnız degılsın:KK43:

6. 24 Eylül 2006
  7. nakp

nakp Guest

sevgili arkadaşım bende mantar hastalığını geçirdim bana doktor 1 litre kaynamış suya 1 cay bardağı sirke katıp tuvaletten sonra bununla temizlenmemi önerdi bence bunu dene daha sonra geçmesse doktora git:yes:
    PHP:

8. 24 Eylül 2006
  9. duru27

duru27 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    zaman kaybetmeden dr git.zaten eğer mantarsa ramazan boyunca gitmeyi düşünmesen bile dayanamazsın kaşıntılara..

10. 24 Eylül 2006
  11. CaRMiN

CaRMiN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar çok teşekkür ederim.

12. 24 Eylül 2006
  13. tubatuba

tubatuba İNSAN Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    76
    Değerli arkadaşım

Öncelikle geçmiş olsun diyorum. Bu rahatsızlığı bir ay önce bende geçirdim. Dayanaılmaz sıkıntı verdi. Bende hemen internetional Hospital'dan(Yeşilköy) Dr. Kübra Taman'a gittim mükemmel bir doktor verdiği tadeva hemen sonuç verdi üstelik SSK hastalarınada bakılıyor. Randevu alıp gitmen gerekiyor.

Sağlıklı günler dileğimle

TUBA

14. 25 Eylül 2006
  15. tatlicadiarzu

tatlicadiarzu O Bir Dadas Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    bak eczaneden o bölge için özel şampuan al külotunu ütüle giy mantar akıntı yaptığı için günlük ped yada gazlıbez kullan o dediğim kremi kullan hastalık sürecini hafifletene kadar etek tavsiye ederim akşamlarıda imkanın varsa evde etek giy altına çamaşır giymeki o bölge kurusun nemli ortamda mantar ürüyo:eyes: sirke hariç hepsini yaptım da düzeldim carminim dene bide sirke çeşidini açıklasalar sevincem.haa ben dr. bekar olduğumu söledim mantarı cinsel hastalık olarak biliyodum cehalet işte :biggrin: hayır dedi yediğin birşey mesela tatlı bile alerji yapıp kaşıntıya neden olurmuş sende bekarmısın? aklıma gelenler bunlar dr ne ilaç verirse versin ben sana travacortu dene derim çok güzel vede dediklerimi yap mutlaka :yes:

16. 25 Eylül 2006
  17. moondance

moondance kuzucuklarım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    özellikle protex sıvı sabunu özel bölgenin temizliği için kullanabilirsin.sürekli kullanırsan faydasını görürsün.çünkü ben sürekli kullanıyorum ve şimdiye kadar böyle bir problemim olmadı.geçmiş olsun

18. 25 Eylül 2006
  19. liberty

liberty NAZ ve BATU nun annesi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar evli bayanlar sadece sizin tedavi olmanız yeterli değil dr gittiğinizde eşiniz içinde verilen ilaç var braber kulllanıcaksınız çünkü mantrda etkiliolan eşler de oluyo

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.