Acil yardım(pre-seed kullananlardan)

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve bebegim_01 tarafından 4 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    4 Kasım 2010
    Konu Sahibi : bebegim_01
  1. bebegim_01

bebegim_01 rabbim saglikla kucagima alim melegimi inşaallah Üye

Beğenildi:
    269
    Ödül Puanları:
    113
    arkadaşlar bu mesajı nereye yazacagımı bilmedigimden ,buraya yazmaya karar verdim.
    lütfen bilgi sahibi olan kişilerden acil yardım istiyorum.özellikle kullanan arkadalardan olumlu veya olumsuz bütün deneyimlerini bekliyorum.
    pre-seed marka kayganlaştırıcı jel i duydum bilip bilmeden almak istemedim açıkçası eşimde ön yargılıydı tr.deki fiyatları internetten baktım 150 civarındaydı.daha sonra yurt dışından bu ürünü daha ucuza alabilecegimi ögrendim.yine internet üzerinden.internet sitesinin adını vermiyorum e ile başlayıp y ile bitiyor belki yasaktır kapatılmasın diye.
    eşimbunun güvenilir olmadıgını gerçekkten içinde o ilaçmı var ne doldurmuşlar bilemeyiz dedi hem internet üzerinden kredi karı numaranı verdigin için zaten tehlikeli dedi.ama onu ikna etmem lazım kızlar.lütfen tecrübelii bayanlarr bana acilen bilgilerii gönderin.şimdidenn hepinizee ayrı ayrı tşkler.En Büyük TÜRKİYE

2. 5 Kasım 2010
  3. love27

love27 hadi gari yetti gariiiii Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    preseed sayfasında birçok hamile var istersen eşine göster,bende kullandım benim olmadı gerçi ama kullanıpta hamile kalan çok

4. 7 Kasım 2010
  5. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.