acil yardım uyku sorunu ...

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve MaviEge tarafından 27 Ekim 2010 başlatılmıştır.

27 Ekim 2010
    Konu Sahibi : MaviEge
  1. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar bana acil bir şeyler söleyin yoksa kafayı yemek üzereyim. kızım 11 aylık olacak. bebekken hiç bir sıkıntısı olmadı, 7 aylıtan beri uyku sorunu var. 4 aylıkken yatağını ayırdım. geçen ay evde değildik bir ay beşiğinden ayrıdı yanımda yattı sürekli. şuan yattığında yarım saatte bir kalkıyor. yatağına koyunca zaten uyumuyor ya sallıyorum ya da yanımda uyuyor yatağına koyuyorum.saat başı kalıyor. akşam 8de yatıyorsa 9da başlıyor kalkmaya. 10-11-12-1-2 sabaha kadar böyle. ben saat başı ayaktayım.neler yapmadım, şuruplar, gece çayları, banyolar, dışarıda gezmeler yatmadan ama yok çocuk kalkıyor sürekli. ve ağlıyor ben kucağıma alınca susuyor. emmek istiyor sürekli.yemesi de iyi.yatmadan muhallebi vs yiyor. arada geceleri dayanamayıp yanıma alıyorum, o zamanda aynı emmek istiyor bu sefer. var mı çaresi, başına gelen . ayy yardım edin bayılıcam. gündüz dibimden ayrılmıyor, babasına bile zor gidiyor. doktora götürdüm 2 ayrı doktora, sana alışmış dediler, bir şeye bağımlı yap dediler, ama yok olmuyor. uyumasını geçtim beşiğe tutunup ağlıyor ben yorgunluktan mahfoluyormu. gündüz de toplam 30 dk veya 1 saat uyuyor.

Son düzenleme: 27 Ekim 2010
  2. 27 Ekim 2010
  3. MaviEge

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    yok mu kızlar bir şey bilen

4. 27 Ekim 2010
  5. MaviEge

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar ya bir şeyler yazın neolur

6. 27 Ekim 2010
  7. kestane

kestane Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım bunu söylemek kolay ama bence ağlasaada alma yanına yada kucağına zaten kucağa aldıkça uykusu dağılıyo kokunu alıyo ve seni arıyo benimki bende ayrı yattığı halde bile kucağıma eğer aldıysam uyanıyo beni arıyo sütünü bile beşiğinde veriyorum almıyorum kucağıma alınca uykusu dağılıyo bırak ağlasın bir kaç gün sıkılırsın belki böyle alışır ağladıkça senin alcağını biliyo ondan yapıyo

8. 27 Ekim 2010
  9. MaviEge

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    canım sağol bir tek sen cevap yazdın ağlamak ki ne ağlamak normal ağlamak değil. acayip ağlıyor.katılıyor resmen. hıçkıra hıçkıra. gene kucağımda uyuttum yarım saat oluyor.uyanır şimdi.

10. 27 Ekim 2010
  11. xkimyagerx

xkimyagerx Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    benim kızımda ne zaman tatile gitsek dönüşte benmle aynı odada uyumak istiyor.odasında tek başına uyumaya alışması yaklaşık 1 hafta sürüyor,yaklaşık 1 hafta uykusuz kalıyorum sürekli kalkmaktan dolayı ama yanına yatmıyorum,sakinleştirip uykuya dalmasını bekleyip kendi yatağıma dönüyorum en sonunda düzene giriyor.

12. 27 Ekim 2010
  13. NakrEdusA

NakrEdusA ♥ {- _ -} ♥ Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    emmekten oluyor bunlar hep oğlumda aynı durumda ne zaman emmesi bitecek o zaman düzelecek inşallah tükendim ama inatla emzirmeye devam ediyorum düzgün uyku alışkanlıkları olmaması malesef bizide bitiriyor inşallah hemen düzelir sizin bebeğiniz benimde denemediğim şey kalmadı ama malesef hiçbirşey işe yaramıyor

14. 28 Ekim 2010
  15. acer28

acer28 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    6 ayliktan sonra benim kizlarimdada basladi.saat iki gibi yatiyorlar saatte bir uyaniyorlar ikiz olduklari icin bazen ayni anda bazen sirayla alt ust oldum yanima aliyorum azcik emip uyuyakaliyorlar.yerine koyuyorum yine yine yine saat 3 biri yeni uyudu daha

16. 28 Ekim 2010
  17. oslm82

oslm82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    hayatım kıyafetini koy yanına ser üstüne yatır bide bunu dene

18. 28 Ekim 2010
  19. MaviEge