acil yardım.........

Konusu 'Aile Planlaması' forumundadır ve asim tarafından 6 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

6 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : asim
  1. asim

asim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :teytey:selamlar... ben 2 aydan beri düzenli olarak miranova dogum kontrol ilacını kullanıyorum.3.pakete gececegim gün hastanede olmam nedeniyle sabah 5 de ilacımı aldım(pazartesi gecesi 10.30 almam gerekirken salı sabahı 5 de aldım) ve aynı günde gece olarak aynı saatte ilacımı aldım(salı gecesi 10.30 da) yani bir günde 2 ilaç sabah 1 akşam 1 tane ve şimdide düzenli olarak devem ediyorum ama o süre zarfında cinsel ilişki olmadı.acaba korunmam gerekiyormu bana bu konuda yardımcı olursanız sevinecem ....::uhm:

2. 6 Temmuz 2008
  3. Borzo

Borzo Mucizemmm Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    İlişki olmadıysa sorun yokki canım...eger korunmak istiyorsanda ilaçlarına devam et....
    Sevgiyle Kal...

4. 6 Temmuz 2008
  5. yagmur25

yagmur25 KAAN & KEREM Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Tekrar düzenli olarak devam ettiğine göre bi sorun olmaz canım o arada zaten ilşkiniz olmamış için rahat etsin bence ama bundan sonra dikkat et unutma nolur nolmaz............

6. 6 Temmuz 2008
  7. asim

asim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkür ederim de ama ilacımın 5 .günü cinsel ilişki oldu kafam çok karışık korunmam gerekiyormuydu diye çevremdekilerde ilaç kullanıyor böle unutulan zamanlarda ertsi günü 2 tane alabiliyormuşşun ilaç etkisini gösterirmi acaba...

8. 6 Temmuz 2008
  9. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    ilaçlarını gün aksatmadan yani alamadığınızı alıp,almanız gerekenide gününde aldıysanız bir problem olmaz...benim bir arkadaşımda unutmuştu ertesi gün ikisinide içti,bir sorun yaşamadı...
    sevgiler...

10. 6 Temmuz 2008
  11. asim

asim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    genelde ilaçlarım hiç akastmam ve aynı saate alırım işte o gün bir terslik oldu tabi içim içimi yedi yani ama genede teşekkür edrim