acil yardım

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve EU3 tarafından 31 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

31 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

5 aylık bebeğime mamayı sadece gece yatarken vermek istiyorum. diğer öğünleri mamasız nasıl halledeyim[anne sütü vericem yine].doktorumuz her öğüne mamayı takviye yapmış ben istemiyorum.yardımınız için şimdiden sağolun

2. 31 Temmuz 2008
  3. talu

talu bal böceği :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben oyle yapıyorum
    aksamları yatırmadan once emzırıyorum sonrada 90 ml mama hazırlıyorum onuda ıcıyo sonra uyuyor
    gun ıcınde sadece emzırıyorum
    ama tabı sen doktorunu dınle vardır bir bildigi mama verdıyse

4. 31 Temmuz 2008
  5. elanurum

elanurum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    doktorun sütünün yetmedigini düşündüyse mamaya başlamıştır kilo alımı nasıl?
    benimde son günlerde sütümde azalma oldu ,bebegim 5.ayına girdi ,sütümün gelmesi biraz zaman aldıgı için sabahları bebe bisküvisini kendi sütümle ıslatıp veriyorm ikindi vakitlerindede meyvesuyuna bisküvi koyup yediriyorum geri kalan zamanlardada kendim emziriyorum ,1 ay sonrada zaten yavaş yavaş ek gıdalara geçicegimiz için sorun olmaz ...

6. 1 Ağustos 2008
  7. EU3

EU3 Guest

sütüm yeterli ama doktorun verdigi liste tamamen bebelac ürünleriyle dolu. ek gıdalara mama takviyesi bukadarda hormonlu liste olmazki canım.içimden hiç de o katkı maddeleriyle dolu paketleri vermek gelmiyor.

8. 1 Ağustos 2008
  9. talu

talu bal böceği :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bencede verme o hazır mmları eger sutun yetmıyorsa
    yogurt mayala ver sonra meyve suyu ver seftali elma kayısı bu zmnda verebıleceklerın ,
    bunlara alıstıktan sonra sebze corbasına baslıyabılırsın havuc, kabak ,patatesle corba baslıyabılırsın
    ben gecen hafta beslanme uzmanıyla gorustum b sekılde baslattı
    hazır gıdaları kasık ve kavonoz mamalarnı sordum,yolculukt zor durumlarda verebılırsınız
    dedi,sürekli kullanılmaması gerektıgını soyledı