Acil yardım:(

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve losecontrol tarafından 2 Ekim 2009 başlatılmıştır.

    2 Ekim 2009
    Konu Sahibi : losecontrol
  1. losecontrol

    losecontrol Aktif Üye Üye

    Katılım:
    1 Ekim 2009
    Mesajlar:
    20
    Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    SLM ARKADAŞLAR BEN YENİ ÜYE OLDUM İYİKİ BÖLE Bİ SİTE VAR.hemen sorunuma geçiyorum.ben pko liyim ilaç kullanmadan adet olamıyorum bide yumurtalıklarımda 6 cm büyüklüğünde bi kist çıktı.kisti eritmesi için doktor belara adında bi doğum kontrol hapı verdi. kullanmaya başladım 13 gün geçti ilacı kullanırken adet oldum yaa çok korkuyorum nası böle bişey oldu.doğum kontrol hapının ortasında adet olunur mu.kafam çok karışık moralimde çok bozuldu bu konuda bi bilgisi olan varsa lütfen yardım etsin:gitme::sinifsinif:
     
  2. 3 Ekim 2009
    Konu Sahibi : losecontrol
  3. mavi_lina

    mavi_lina *** FENERBAHÇE *** Üye

    Katılım:
    6 Ağustos 2009
    Mesajlar:
    1.275
    Beğenildi:
    687
    Ödül Puanları:
    113
    Doğum kontrol hapları ilk aylarda böyle sorunlar yaşatabiliyor. Ben 2 aydır ilaç kullanıyorum. Benzer sorunlar yaşıyorum Doktorumu bunalttım artık , sürekli arıyorum niye böyle oldu diye. 3 ay zaman tanıman lazım kendine. Rahim ancak alışıyor dedi. ınternet den de araştırdığımda aynı cevabı aldım. Yine de doktoruna danış , için rahat etsin.
     
  4. 3 Ekim 2009
    Konu Sahibi : losecontrol
  5. losecontrol

    losecontrol Aktif Üye Üye

    Katılım:
    1 Ekim 2009
    Mesajlar:
    20
    Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok teşekkür ederim pazartesi gidicem doktora umarım dediğin gibidir:KK43:
     
  6. 6 Ekim 2010
    Konu Sahibi : losecontrol
  7. deryakaya

    deryakaya Aktif Üye Üye

    Katılım:
    25 Eylül 2010
    Mesajlar:
    8
    Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    canım bende polikistik overliyim afyondyım konuşalım istersen