acil yardım

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve NEVAL26 tarafından 22 Ocak 2010 başlatılmıştır.

22 Ocak 2010
    Konu Sahibi : NEVAL26
  1. NEVAL26

NEVAL26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ocak 12 de ilk aşılamam yapıldı adetlerim 26 günde bir oluyor.bugun 22.gündeyim kanda bhcg yaptrdım 2 cıktı.sanırım tutmadı.bugunden sonra bir artış olurmu kafam cok karısık benim gibi olan oldu mu

2. 22 Ocak 2010
  3. NAZLIM86

NAZLIM86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba neval bende ilk asilamami ocak 15 inde yaptirdim bende bekliyorum hala.daha doktora gitmeme 8 gün var ayni zamanda adet olmamada ama bende hic bi degisiklik yok sende varmi???Bak sana sunu söyleyebilrim benim arkadasim hamileydi kanda baktirdi ve adeti bile gecikmisti ama sonuc 0 altinda cikti ve hamile deglsiniz dedi doktor ama sonra ne oldu 1ay sonra cikti.Gerci onun daha adeti gecikmeden 10 gün önceden mide bulantisi vardi senin bi belirtin falan varmi??

4. 22 Ocak 2010
  5. NEVAL26

NEVAL26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım tesekkürler.belirti olarak halsizlik iştahsızlık bel ve kasık agrısı var.ama bunları ben adetim yaklasıncada yasıyorum.birdebu belirtileri kullandıgımız ignelerde yapıyormus.hakkımızda hayırlısı ama benim hiç ümidim kalmadı