Acil yardım

Konusu 'Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi' forumundadır ve medine04 tarafından 24 Şubat 2010 başlatılmıştır.

24 Şubat 2010
    Konu Sahibi : medine04
  1. medine04

medine04 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bayanlar eşim de azosperm var gerekli tahlilleri yapıldı doğuştanmış doktor tek şans mikrotese ve tüp bebek dedi yalnız bende herşey normal sorun şurda beni hazırlıycaklar eşimde sperm çıkarsa enjekte edicekler? ya çıkmazsa ihtimal çok düşük ne yapıcagımı bilemiyorum ameliyat sonrasında denesem bu seferde çıkan sperm çözüldükten sonra hareketsiz de olabilirmiş lütfen yardım edin.. Şimdiden çok saolun

2. 25 Şubat 2010
  3. seko4517

seko4517 can oglum, bal oglum Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    En doĞrusu canlı spermlerle denemek. Bızde amelıyatta cıkmama ıhtımalıne karsı hazrılamadılar benı. Dondurduk. 2 kez denedık olmadı. Şımdı eŞım yenıden amelıyat olacak, aynı anda bende hazırlanacaĞım. Canlılarla deneyeceĞız bırde. Sende kesınlıkle canlılarla dene. Zaten tese de sperm cıkma ıhtımalı %50, bÜyÜk bır Şans bence.

4. 25 Şubat 2010
  5. medine04

medine04 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Evet haklısın deniycem inşallah. Bizde %50 şansda yok ama denemeye değer ben tüp bebek yapılırken kullanılan ilaçların yan etkisinde korktum hani olmıycaksa boşuna almayayım o ilaçları diye. Rabbim tüm isteyenlere hayırlı evlat versin bizde inşallah

6. 25 Şubat 2010
  7. leylmelek

leylmelek allahım herkeze yaşatsın Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hayatım allah yardımcınız olsun korktuklarından emin eylesin inşallah:Saruboceq:bu mübarek günde dualarımızı kabul eylesin.bu arada kandiliniz mübarek olsuna.s.

8. 25 Şubat 2010
  9. Yeshill_Yansima

Yeshill_Yansima Hoşgeldin minik kızım:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım söyle düşün birde; eğer az sayıda bile olsa sperm çıksa dondurup deneyecekler dimi o zamanda kullanacaksın ilaçları. bence canlı spermleri deneyin canlı spermin dondurulmuşa göre şansı daha mı yüksek bilmiyorum ama ben olsam öle yapardım. bende yarın veya cumartesi ilk tüp bebek denemem için ilaçlara başlıcam bu yanetki olayını bende çok araştırdım. ben geçen yaz memede fibroadenom (iyi huylu tümör) ameliyatı oldum oyüzden özellikle araştırdım kansere neden olabilirmi diye. ama yapılan bilimsel çalışmalarda ne meme kanserine nede yumurtalık kanserine etkisi olduğuna dair bir bulguya rastlanmamış. ben buradki forumlardan arkadaşların yazdıkları etkileri okudum kıllanma yapabiliyormuş,kilo alma veya verme yapıyormuş bunun gibi şeyler yani. benim içim rahat başlıcam kaydirigubbakcemile5

10. 25 Şubat 2010
  11. leyl

leyl Kulluğum Sultanlığımdır Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun canım.şunu söyleyeyim ilaçların yan etkilerini falan düşüneceğine böyle bir imkanınızın olduğuna şükret ve olması için dua et bugün çok güzel bir gün inşallah mevlam tüm bebek isteyenlere hayırlı sağlıklı bebekler nasip etsin

12. 26 Şubat 2010
  13. yeteeeeer

yeteeeeer KİMSE BİLEMEZ BİR YARA BİR ÖMRÜ NASIL KANATIR.... Pro Üye

Beğenildi:
    5.068
    Ödül Puanları:
    238
    ARKDAŞLAR TÜP BEBK FıYATLARI VE YENı GENELGEYLE ıLĞıLı DESTEK HEPıMıZ BU TEDAVLıLERLE BOĞUŞUYORUZ DESTEĞıNıZı BEKLıYORUZ arkadaşlar bu yeni genelgeyele ilğili
    bana mail geldi çider deneğiNDEN AYNEN KOPYALIYORUM

Lütfen her arkadaşımız ayrı olarak yazıp tek tek maille yollasın .Kişisel itiraz ve başvurular daha çok dikkate alınmaktadır. Bizde müracaatımızı yaptık.
    bimer@basbakanlik.gov.tr
    BıMER DOĞRUDAN BAŞBAKANLIK
    cevdet.erdol@tbmm.gov.tr
    cumhurbaskanligi@tccb.gov.tr
    ADALET VE KALKINMA PARTiSi GENEL MERKEZı
    fsahin@fatmasahin.net
    fsahin@akparti.org.tr
    Gazeteler:
    turkan.yılmazer@aksam.com.tr
    mersan@hurriyet.com.tr
    aarman@hurriyet.com.tr
    aaydogan@milliyet.com.tr
    agorgun@milliyet.com.tr
    yasemin.altan@posta.com.tr
    mmutlu@gazetevatan.com

14. 2 Mart 2010
  15. medine04

medine04 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar dün diğer sonuçları aldık eşimde klinefelter sendromu çıktı:KK43: doktor ameliyatla sperm bulmada %30 dan daha az şans verdi moralim çok bozuk tedavisi filan yok dedi:KK43:

16. 2 Mart 2010
  17. leylmelek

leylmelek allahım herkeze yaşatsın Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    allah yardımcınız olsun canım:teselli:dualarım seninle zaten başkada birşey elimden gelmez.derdi veren rabbim dermanınıda sabrınıda versin inşallah(aminn):Saruboceq:

18. 2 Mart 2010
  19. yeteeeeer

yeteeeeer KİMSE BİLEMEZ BİR YARA BİR ÖMRÜ NASIL KANATIR.... Pro Üye

Beğenildi:
    5.068
    Ödül Puanları:
    238