acıl yardımınıza ıhtıyacım var lütfen hemen

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve berfu_baran tarafından 28 Şubat 2010 başlatılmıştır.

28 Şubat 2010
    Konu Sahibi : berfu_baran
  1. berfu_baran

berfu_baran Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yaklasık on gun once erkek arkadasımla cıplak surtunme yolyla ılıskıye gırdık hersey cok normaldı fakat 2 -3 saat sonra acık kahverengı kan gelmeye basladı cok kotuydu ne oldu cok merak edıyorum bıde adetıme daha bır hafta varken dun adet oldum ama ıkı damla kan geldı fakat cık kotu belım ve karnım agrıyo lutfen yardım edın neden acaba hemen cevaplarınızı beklıyorum yardım edın cok kotuyum ;((

2. 28 Şubat 2010
  3. berfu_baran

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    akıntım su an yok sadece dun ıkı damla aktı ama suan adet sancısı gecırıyorum cok kotu agrıyo belım ama akıntım yok yardım edın ne oluyoı bana??

4. 28 Şubat 2010
  5. berfu_baran

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sizce kızlık zarım yırtılmıs olabıur mı?yırtılıp yırtılmadığını nasıl öğrenebılrım?adet oldum ama nedn kan gelmıyo?lütfen yardım edın?

6. 28 Şubat 2010
  7. blueeye

blueeye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım kızlık zarın yırtılmış olabilir nasıl bi ilişkiydi bilmem ama umarım hamile deilsindir eger adet kanın iki damla gelip durduysa bence hemen bi doktora git ve muayene ol umarım hamile deilsindir

8. 28 Şubat 2010
  9. blueeye

blueeye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    banada haber ver canım aklıma gelen bişey daha oldu acaba yerleşme kanamasımı oldu hamile olabilirsinnnn

10. 28 Şubat 2010
  11. dejavu_one

dejavu_one ''Allah'' de, gerisini bırak.. Pro Üye

Beğenildi:
    3.939
    Ödül Puanları:
    238
    canım kafanı takma hamile olma şansın çok düşük sürtünme yoluyla hamile kalınmaz kaldı ki kan da öyle ilişkiye girdikten bir iki saat sonra değil hemen o anda gelir kızlık zarın bozulmuş olsaydı eğer. Böyle zorlamalarda bazen bu tür kanamalar olabilir.. Yerleşme kanaması olabilir demiş arkadaş ama hamile kalan bir bayanda yerleşme kanamsı regli geciktikten sonra olur bu da bir ay sonraya tekabül eder korkmana gerek yok ama biraz dikkat edersen bundan sonra iyi olur...

12. 11 Mart 2010
  13. alacan

alacan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bence kızlık zarın baskıdan dolayı zarar gördü ama yırtılmadı yırtılsaydı çok açık pembe renkli bir kan gelirdi.Stresten dolayı adetin erken başladı yinede imkanın varsa jinekoloğa görün derim