Acil yardimm lütfenn.! fikirlerinize ihtiyacim war..

Konusu 'Kaş, Kirpik Yapısı ve Şekillendirme' forumundadır ve dishi_seytan tarafından 21 Ocak 2009 başlatılmıştır.

21 Ocak 2009
    Konu Sahibi : dishi_seytan
  1. dishi_seytan

dishi_seytan Guest

kirpiklerim dökülüyor napabilirim bi fikri olan war mi_? senağlama senağlama senağlama wala döküle döküle kirpik kalmadii cok seyreldi senağlama senağlama senağlama

2. 21 Ocak 2009
  3. astraea

astraea Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kirpik ve kaştaki seyreklikler ve dökülmeler için hint yağı ve badem yağı tavsiye edilir. ben şu an kaşlarıma kullanıyorum. forumlarda bazı arkadaşların boş rimel kabına hint yağı ve badem yağı koyarak kirpiklerine sürdüklerini duymuştum. belki bu şekilde uygulayabilirsin sen dea.s.

4. 21 Ocak 2009
  5. Womanizer

Womanizer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    önce bir göz doktoruna muayene olmanı tavsiye ederim blefarit ve konjonktivit yüzünden de kirpikler dökülebilir göz kapağındaki iltihaplanma yüzünden.

bir de yüzünü yıkarken kirpik diplerini de temizlemen gerekir dökülse de dökülmese de.

bunun için eczanelerde solüsyonlar var istersen sana vereceklerdir ama bebe şampuanıyla kirpik diplerini temizlersen de aynı işlevi görecektir yağdan arındırınca kirpiklerinin dökülmediğini göreceksin

ama dediğim önce doktora gitmelisin

6. 21 Ocak 2009
  7. dishi_seytan

dishi_seytan Guest

arkadaskar cok cok tsk édéRm doktora qTcém bu haFta baDém yaqiNida kuLlanCam cok sAoluN a.s. kaydirigubbakcemile5

8. 22 Ocak 2009
  9. sevdacicegi09

sevdacicegi09 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba,

dokulme cok ise, rimel falan kullaniyorsan bununda cok etkisi oluyor kiprik dokulmesinde, bir hafta kadar kullanmadigin an biraz kipriklerin canlandigini gorursun..sonra bi rimel surdugundede cok guzel sekil aliyo. ama yatmadan once hani bebek kremleri oluyor ya, hafifce kirpiklerine ondan sursende olur..besliyor cunku ve dokulmeyide onluyor