acil yardımmm !!!!

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve julyan tarafından 11 Ekim 2010 başlatılmıştır.

11 Ekim 2010
    Konu Sahibi : julyan
  1. julyan

julyan ne zaman büyüyeceksiniz Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    bugün doktora gittim 7 haftalık hamileymişim ulturasyonla altan bakıldı bebek ve kesesi düzgün ama bebek hem hareket etmiyor hemde kalp atışı yok halbuki 1 hafta evel taş düşürüyormuşum acile gittigimde kadın dogumcuda muayne etti kalp atışını görmüştü bebek iyi demişti ama şimdi ne olduda kalp atışını alamadık şaşırdım korktumm acaba bebegime bişimi oldu çokk korkuyorum lütfen arkadaşlar başına gelen varsa anlatsın cumaya tekrar gel kalp atışı alamasak kürtac yapacız dedi acayip korku sardı ya bebegim ölmüşse kötü düşünmek istemiyorum kalp atışını alamamaları normalmi lütfen bilgilendirin

2. 11 Ekim 2010
  3. trkcll

trkcll Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ayyy canım benim umarım yoktur öle bişey de sende bebişini alırsın kucağına bende yeni hamileyim hiç bi fikrim yok ama dua ederim senin için

4. 11 Ekim 2010
  5. julia

julia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    alttan baktı ve yine de kalp atışını göremedi mi?

Eğer bir yanlışlık yoksa kalp atışı alınmıyorsa dedikleridoğru oluyor,inşallah sorun yoktur ve doktorun görememeiştir diyelim.bu haftada bebekte hareket değil sadece kalp atışı görülür zaten.Sen bol bol dua et inşallah kötü bişey değildir.

6. 11 Ekim 2010
  7. julyan

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    ya 1 hafta önce yani bebek 6 hafta lıkken doktor var dedi ama şua an 7 haftalık başka bir doktor yok diyor mümkünmü bana eminmisin geçen hafta kalp atışını duyduguna dedi bende birebir duymadım ama doktor kalbi çalışıyor dedi acilde ama 1 hafta sonra genel konturolde kalp atışı yok deddiler allahım korkuyorum

8. 11 Ekim 2010
  9. Gxuxl_nur

Gxuxl_nur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım seni korkutmak istemem ama aynı şey benimde başıma geldi bi doktor kalp atışı var dedi 1 hafta sonra lekelenme tarzında kanamam oldu kalp atışı yokmuş nasıl kalp atışı var dediler dedi sonunda kürtaj oldum ama kanaman yoksa bekle derim akrabamızın birinede demişler kalp atışı yok bekledi bir iki hafta kürtaj olmaya gittiği gün kalp atışını gördüler geç döllenme olmuş bence 8 haftaya kadar bekle...

10. 12 Ekim 2010
  11. julyan

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    zaten beni korkutan 6 haftada kalp atışı gözüküp 7 . haftada gözükmemesi 5 gün bekleyelim olmasa alalım dedi doktor ama ben inanmıyorum kötü bişi olduguna leke yok agrı yok sadece bulantım var oda ilk günden beri vardıya iştahım açık durmadan yiyorum daha ne diyim kendimi iyi hisediyorum peki neden alınamıyor kalp atışı çocu kişi eger bebek ölmüşşe zehirlenir ayakta duramasın diyor ama bu 2 gün ve sabah kalktım işi güç yaptım yemek yedim ama kendimde moral bozuklugu hariç hiç bişi hisetmiyorum bu normalmi

12. 12 Ekim 2010
  13. serezcik

serezcik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bebek kalp atışı 7. hftada duyulur,daha önce duymuşsa şimdi duymuyorsa bir sorun olabilir.çünkü vaginal ultrasonla muhakkak duyulmalı.ama sen yinede içini ferah tut

14. 12 Ekim 2010
  15. julyan

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah duyulur tekrar kalp atışı allahımdan tek istegim bu

16. 12 Ekim 2010
  17. gokyuzuu

gokyuzuu DeLiLeRDe SeVeR.... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    içini ferah tut iyi düşün iyi olsun umarım kötü bişey yyokdur

18. 15 Ekim 2010
  19. julyan

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    bugünle kaç gün oldu hala kalp atışı alınamıyor bu 1 haftada gittigim 3 doktor pazartesi bebegi alacaklar dünyam yıkıldı neden ama neden neden çalışmıyor kalbi