acil yardımmmm, hamile miyim????

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve ncncn tarafından 7 Aralık 2009 başlatılmıştır.

7 Aralık 2009
    Konu Sahibi : ncncn
  1. ncncn

ncncn uykucu şirin :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar,
    siteye henüz üye oldum. bir konuda yardımınıza ihtiyacım var.
    bugün tam adet günümdü. dün gece pembe bir iki leke geldi. bugün de az az kanamalarım var. (Normalde ilk günden itibaren oldukça yoğun olurdu kanamalarım.) adet belirtilerinin tamamını yaşadım.
    öte yandan 15-20 gündür hamile olduğumdan şüpheleniyorum. şöyle ki, devamlı bir uyku halim var, iştahım inanılmaz arttı (Hiç sevmezken şimdi devamlı çikolata ve meyve yiyorum), akıntılarım, wc ihtiyacım ve gazım arttı. ara ara başım dönüyodu, son bikaç gündür iyice arttı. birkaç kez de kustum. tabi kilo da aldım.
    başta da söylediğim gibi bugüna det oldum ama acaba üstüne görüyo olabilir miyim, bir de eczaneden test alsam kanamam devam ederken yapabilir miyim.(10 gün önce yapmıştım negatif çıkmıştı fakat bu belirtilerden sonra ikna olmadım)
    bilgisi ve deneyimi olan arkadaşlar benimle paylaşırsa çok mutlu olurum.:bbo:

2. 7 Aralık 2009
  3. papatipapati

papatipapati Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim inş. hamilesindir bende geçen ay kusma hariç bütün belirtileri gördüm ama psikolojikmiş çok üzülmüştüm umarım senin ki öyle dğeildir de bebiş haberini alırız.ama sen yinede dikkatli ol çünkü birçok kadın üzerine görüyor.

4. 7 Aralık 2009
  5. ncncn

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    umarım psikolojik değildir. ya da Allah hayırlısını versin demek daha doğru olur ama bugün mide bulantılarım iyice arttı. anlamadım ki regl mi bebek mi.

6. 7 Aralık 2009
  7. nesssli

nesssli egem benimle :) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    adet olmadıysanki adetini bilirsin bi test yap :)

8. 7 Aralık 2009
  9. ncncn

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    işte kafam karıştı, şu anda ne olduğunu anlamadığım bi kanamam var, az da olsa. bu durumda test yaparsam sağlıklı sonuç alır mıyım?

10. 7 Aralık 2009
  11. KotuKediSero

KotuKediSero Gıt gıt gıdaaaakkkkk..... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Canım inşallah hamilesindir, yaşadığın da üstüne görmedir umarım :) geçen ay ben de aynen senin gibi oldum, önce adet oldum sandım, sonra baktım çok az, doktora gittim, hamile olduğumu öğrendim, ondan iki gün sonra da düşürdüm malesef:KK43:( umarım sonun bana benzemez, senin için dua edicem, ama yarına kadar böyle giderse mutlaka bi doktora görün derim...

12. 7 Aralık 2009
  13. nesssli

nesssli egem benimle :) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    alırsın o bebeğin tutunmasına yarayan bhcg hormonu salgılanmaya başladıysa çıkar :) ki biran önce yap emin ol gebelik varsada biran önce dr a git bence :)

14. 7 Aralık 2009
  15. ncncn

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun. inşallah hayırlısıyla sağlıklı bir bebeğin olur. haklısın biraz daha beklemem gerek belki de ama işte insan sabırsızlanıyo elinde olmadan.

16. 7 Aralık 2009
  17. papatipapati

papatipapati Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bayan karasu benim içinde dua et bende bu ay mutlu haberi almak istiyorum hemde çokkk rabbim isteyen herkese versin sende üzülme emiopuyorumnanaktan

18. 7 Aralık 2009
  19. aysen_34

aysen_34 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    canım test alsana yaaa gelişmeleri bize de yaz ama
    inşllh hamişsindir:KK46: