acil yardımmmmmm...........

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve txuxlay2007 tarafından 24 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

24 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : txuxlay2007
  1. txuxlay2007

txuxlay2007 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar 2,5 yıl önce hamile kaldm ve bebişimin kalp atşları olşmadı:KK43: kürtaj oldm.2 yıl hamile kalamadm.agustosta aşılama yaptık.olmadı bu temmuz ayında adetim gecikti ve hamile olduğumu öğrendm:))))))) adetim 3 gün geçmişti kanda 220 çıktı değer.şu anda 5 haftalık hamileyim:))) 7 haftada kalp atşlarını duyucam inşşşşş ama korkuyorummm aynı şeyi yaşamaktan.lütfen desteginize ihtiyacım varrrr........................

2. 24 Ağustos 2010
  3. glnk

glnk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    hayırlısıyla inşallah duyarsın bebeğinin kalp atışlarını içini ferah tut.benim bu 3.hamileliğim.ilki boş gebelikti.ikincisinde çok endişeliydim sürekli panik halindeydim hep bişey olacakmış gibi.herşey yolunda gidiyodu 20.haftaya kadar.yaşamla bağdaşmayacak bir sorun görüldü ve 21.haftada sonlandırıldı.şu an 11 haftalık hamileyim ve o kadarrr rahatım ki anlatamam.çünkü ikincisinde gördüm ne kadar endişe edersen et elden bişey gelmiyo.sürekli doktora giderdim bişey mi oldu diye ultrasonda görürdük falan rahatlardım.anladım ki korkunun ecele faydası yok.hatta kötü düşünerek kötüyü çağırdımızı düşünüyorum.şimdi mümkün olduğunca pozitif ve rahatım.stres bebeği de çok etkileyen bişey.onun için elimden geldiğince iyi düşünmeye geçmişi düşünmemeye çalışıyorum.herşey allahın takdiri ne yazıldıysa o olacak.bizim endişelenmemiz bişeyi değiştirmeyeceği gibi daha da kötüye götürecek.hamilelik doğal bi süreç.onun için herşeyi akışına bıraktım.sana da tavsiyem kafanı bunlarla meşgul etme.sürekli kendini oyalayacak şeyler bul.9 aylık uzun bi süreç var ve bu süreç böyle stresle bitmek bilmez.ben şimdi kaç haftalık olduğumu bile unutuyorum internetten girip hesaplıyorum :))) seni çok iyi anlıyorum.ben de bu acıları 1 sene içinde yaşadım çok zor bi süreçti.ama bu endişelerin ne sana ne bebeğe bi faydası yok.herşey yolunda gidecektir merak etme.sürekli hamileliğin normal ve doğal bi süreç olduğunu tekrarla kendine.inşallah sağlıkla alıcaz bebeklerimize kucağımıza.
    biraz uzun oldu kusura bakma :)))

4. 24 Ağustos 2010
  5. mimix

mimix Kizim Rabbime Emanet Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Insallah ayni seyleri yasamazsin bebegini saglikla sihhatle kucagina alirsin bu tabiki ben dahil bütün hamisler icin en büyük dilegimiz :)

6. 24 Ağustos 2010
  7. findikk

findikk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    106
    Ödül Puanları:
    93
    Bende seninle aynı şeyleri yaşadım geçen yıl tüp bebkle ikiz gebelik oluştu ve kalp atışlarını alamadık gelişimde durmuştu kürtaj oldum.Gçen hafta bende hamile olduğumu öğrendim.Rabbimin mucizesi.Allahım hayırlısıyla tamamına erdirir ve sağlıklı sıhhatli kucağımıda almayı nasip eder inş.Bizimde kesemiz gözükmedi doktor dış gebelikten şüphelendi ve kan testimin katlanıp katlanmadığına baktık ve çok şükür katlanmış.C.tside keseyi gördük anck içinide görmemiz gerekiyomuş.Yarın ultrasona gircem.Anlayacığın bizde korku içindeyiz ve senin neler hissetiğini çok iyi anlıyorum.Bol bol dua edelim birbirimize.Rabbim yardımcımız olsun.Herşey gönlümüzce olur inş.

8. 24 Ağustos 2010
  9. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenildi:
    137
    Ödül Puanları:
    153
    inş. sağlıklı bi hamilelik geçirrisin bu sefer cnm