Acil yardm kzlar

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve adanaadana tarafından 6 Eylül 2009 başlatılmıştır.

6 Eylül 2009
    Konu Sahibi : adanaadana
  1. adanaadana

adanaadana Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar burnumda bılıosunuz kıkırdak ekleme olayı oldu üst ksıımda ya bu 1 2 gundur boyle o kemık kısmımda yanama hıssı hafıf agrı var burnum tutmucak dıye ödum patlıyo doktorumu arıcamda 3 ay oldu boyle hısseden varmı acaba amelıyyattan sonra ay ben valla kafayı yıcem bu burunla zaten hala saga egık ucu bırde o ekleme yapılan yer yanma agrı hıssı var of of yardım

2. 7 Eylül 2009
  3. cilek.35

cilek.35 Guest

kız dur sen öle deyince etkilendim attım kendimi koltuga buz koydum,bende de oluyo öle karıncalanma gibi bişiler 4 ay oldu benimde bişi olmas

4. 7 Eylül 2009
  5. EU3

EU3 Guest

bana da bisi olmaz gibi gelio ama doktor daha iyi bilir, benim de bazen hafif sızlama oluo ama senin bahsettigin gibi biseymi bilemiyorum

6. 7 Eylül 2009
  7. EU3

EU3 Guest

benim burunada kikirdak eklendi ama yanma falan hic olmadi...bence doktorunu ara sor canim...3 ay sonra öyle birseyin olmasi bilmem kötümü degilmi...benim o anlattigin yanma vs. kikirdagin alindigi kulagimda var...:)

8. 7 Eylül 2009
  9. EU3

EU3 Guest

adanaadana noldu doktorunu aradın mı merak ettim

10. 7 Eylül 2009
  11. adanaadana

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım fırsat bulup arayamadımkı cocuklardan bugun o his yoktu ama bak sımdı yıne basladı .hafıf bı sızlama yan kemıklerde felan. ya masaj yapıodum onu bıle yapmaya korkuyorum sımdı .bırde ya 3 ay olmus gercekten cok şiş sanırım burnum cunku elleyınce soyle burnumu acayıp bı his duyuyorum..hala kızlar burnum saga kayık hala bı taraf ınmedı ama goren arkadaslarım cok begenıo burnumu cok dıkkat edersen zaten bellı oluo ama barız sekılde burnumun ucunda sağ tarafım böyle resmen elıme kıkırdagım top gıbı gelıo doktro bu oturunca burnun duzelecek dedı ya doktorumuda aramaya utanıyorum ama arıcam yarın zaten resımlerımı ıstemıstı rersımlerımı gondercem

12. 7 Eylül 2009
  13. adanaadana

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    vallahı masaj felanda pek etkılı olmadı hala saga kayık duruo ama eskı resımlerdede sol tarafım genısmıs bakıorumda bıdekızlar burnumu kaldırınca delıkllerın arasında gercekten hata yok

14. 7 Eylül 2009
  15. adanaadana

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    ya nezaman ınecek bu 3 ay oldu ya

16. 7 Eylül 2009
  17. adanaadana

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    bırde burnum dusecek dıe korkudan ölecem heralde

18. 7 Eylül 2009
  19. Karamel

Karamel yuvama yeni nefes geliyor Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    bendede o sızlama yanma gibi şey oluyor benim 67 gün oldu,bence normal çünkü çok işlem yapılıyor haliylede kendini toparlarken bunların olması bana normal geliyor,hani eskiler kaşınırsa açık yaralar iğleşiyor derler ya bende onlar gibi bişeydir diyorum :)kendimimi avutuyorum acaba :)
    ama babam hep der kırılan bir kemiğin üzerinden bir temmuz geçmezse o kırık hala kaynamış sayılmaz diye eskiler bişeyler biliyordur bence
    adanacım burnun çok yol katetti,bence sonunda güzel şekilli bir burnun olucak,sonunu görmeden umutsuzluğa kapılma,iyi olucak düşmez merak etme :)