acil yardmmmm sa krklarn nasl eski hale getiririz?

Konusu 'Sağlıklı Saç ve Saç Derisi' forumundadır ve jelibon17 tarafından 3 Ocak 2009 başlatılmıştır.

3 Ocak 2009
    Konu Sahibi : jelibon17
  1. jelibon17

jelibon17 Guest

arkadaşlar her yıkadığımda saçlarımı düzleştirmekten saçlarımın uçları kırıktanda beter halde geldi kestirmeden bu kırıkları tamir etmenin bi yolu yokmu????

zaten 3 ayda 1 cm falan anca uzuyoo :KK43::-)Saruboceq:

2. 3 Ocak 2009
  3. MeDuSa

MeDuSa Guest

Cnm bakımlarla sadece kırık oluşmasını engelleyebilirsin ama kırıklar düzelmez kestirmen gerek benneyaptımki

4. 3 Ocak 2009
  5. opheliaaa

opheliaaa mademoiselle Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım hülyalı yerinde bir cevap vermiş. belki kırık oluşması biraz olsun önlenebiliyor ama oluşan kırığın eski haline gelmesi mümkün değil. uçlarından 1 - 2 parmak aldırmak gerekiyor canım. sonrasında oluşmaması için şunu önerebilirim. kuaförlerin kullandığı mavi sular var onlardan al ve saç düzleştirmeden önce saçına sık. ayrıca demek ki uçları kuru saçının ben avonun saç uçları için serumunu kullanıyorum her gün saç uçlarına ondan uygula. umarım faydası olur.a.s.

6. 3 Ocak 2009
  7. BenLiLa

BenLiLa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    geçen gün permatiği kocamın eline verdim
    saç düzleştiriciden oluşmuş olan kırıkları yavaş yavaş nazikçe jiletlemesini söyledim...
    ama benim öküz bi permatik vurdu saçıma bi baktım saçı tepeden uçurmuş...:1shok::kızgın:
    sonrasını hiç anlatmıyım kıyameti kopardım....:mymeka::eek:klava:
    saçımın katiliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikötükedihüso

8. 3 Ocak 2009
  9. glsh85

glsh85 Guest

ay keşke olsaaaaa yaa uff

10. 3 Ocak 2009
  11. catgirl24

catgirl24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Ben eskiden saçım çok uzunken alıyodum elime makası kendi kırıklarımı kendim temizliyodum çokta hoşuma gidiyordu..
    Kırıklar gittikten sonra devamlı bakım yaparsan bir daha kırık oluşmaz ve bir daha kestirmek zorunda kalmazsın..

12. 3 Ocak 2009
  13. nanelinargile

nanelinargile Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    Bu bahsettiğiniz kırıklar saç uçlarındakiler anladığım kadarıyla. Bir de aralardaki kırıklar var, sen acaba kendin onları mı temizliyordun? Nasıl temizliyordun , anlatman mümkün mü? Aralardaki kırıklar için kuaförlerde saçların irice bir tutamını alıp, o tutamı çevirerek ortaya çıkan kırıkları makasla alıyorlar, çakmakla yakanı da gördüm. :kahve:

14. 3 Ocak 2009
  15. catgirl24

catgirl24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Benim saçlarımda kat yoktu hiç.. Ve boş oturduğum zamanlarda saçlarımı elime alıp uçlarından kırık gördüğüm yerleri kesiyordum. Bazen ablamda yardımcı oluyordu biliyorsunuz kuaförler resmen saçın tamamını kesiyolar...

16. 3 Ocak 2009
  17. jelibon17

jelibon17 Guest

bende jiletliyim o zman bbirasscık :KK43:

18. 3 Ocak 2009
  19. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    aman jiletleme arkadaşım. ben bi kez o hataya düşmüştüm. çatal çatal daha kötü oldu. benim bildiğim bi yöntem var. saçın katlıysa bi tutam alıp elinle lüle yapar gibi çevir saçlarını, çıkanları kes makasla. ama kesin çözüm kestirmek. yavaş uzuyor demişsin, uzatmak için formüller denesen?