ACİL:Yüzdeki ameliyat izini en iyi kryolan marka fondöten mi kapatır?cvp beklyrm ltfn

Konusu 'Pudra, Fondöten, Kapatıcılar' forumundadır ve EU1 tarafından 28 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

28 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

[COLOR="Magenta"]senağlamaMerhaba arkadaşlar ben 5 ay önce yüzümdeki benleri aldırdım bunu siteyle de paylaşmış bilgi edinmiştim hepinizden şimdi ise bu izler zamanla azalacağı için şuanda belirgin durumda ve sokağa çıkmadan önce çok iyi kapatacak bir fondötene ihtiyacım var,bunun için "kryolan" diye bir alman markası var profesyoneller içinmiş ama çok iyi kapatıyormuş kullananlardan öneriler rica ediyorum,ne kullanabilirim?

Bir de acilen almam gerekiyor mesela hemen yarın almam gerek bi kaç güne kadar iş
    mülakatına çağrılabilirim ,yüzümdekileri aldırmak için 1 yılım geçti evde, oyüzden işe girmem lazım evde olmuyor yeni mezunum yük oluyor gibi hissediyorum aileme buyüzden acilen en iyi iz kapatıcı fondöten nedir ve ben izmirde hemen yarın bunu nerden alabilirim?? LÜTFEN YARDIM EDİN YANITLARINIZI BİLGİSAYAR BAŞINDA BEKLİYORUM..şimdiden hepinize çok teşekkürler:a015:

[/SIZE:

[]not.[/U][/U]İNTERNETİM YARIN KESİLECEK LÜTFEN BU KONUDA BİLGİSİ OLAN ŞİMDİ YAZSIN ÇOK İHTİYACIM VAR TAVSİYELERİNİZE:uhm:senağlama
    8

Son düzenleyen: Moderatör: 28 Temmuz 2008
  2. 28 Temmuz 2008
  3. EU1

EU1 Guest

arkadaşlar lütfen bir bakın bildiğiniz bişe varsa cevap yazın lütfen..acil tavsiyenize ihtiyacım var...........

4. 28 Temmuz 2008
  5. EU1

EU1 Guest

Kimse bakmıyor mu yanıtıma lütfen ama bekliyorum yarın internetm tamamen kesilecek ve hemen almam gerek bu benm için çok önemli yardım lütfen:KK43:

6. 28 Temmuz 2008
  7. EU1

EU1 Guest

[B][COLOR=":çok üzgünüm:KK70:arkOrange"]Merhaba arkadaşlar ben 5 ay önce yüzümdeki benleri aldırdım bunu siteyle de paylaşmış bilgi edinmiştim hepinizden şimdi ise bu izler zamanla azalacağı için şuanda belirgin durumda ve sokağa çıkmadan önce çok iyi kapatacak bir fondötene ihtiyacım var,bunun için "kryolan" diye bir alman markası var profesyoneller içinmiş ama çok iyi kapatıyormuş kullananlardan öneriler rica ediyorum,ne kullanabilirim?
    [/B]
    Bir de acilen almam gerekiyor mesela hemen yarın almam gerek bi kaç güne kadar iş
    mülakatına çağrılabilirim ,yüzümdekileri aldırmak için 1 yılım geçti evde, oyüzden işe girmem lazım evde olmuyor yeni mezunum yük oluyor gibi hissediyorum aileme buyüzden acilen en iyi iz kapatıcı fondöten nedir ve ben izmirde hemen yarın bunu nerden alabilirim?? LÜTFEN YARDIM EDİN YANITLARINIZI BİLGİSAYAR BAŞINDA BEKLİYORUM..şimdiden hepinize çok teşekkürler
    [/B][/SIZE:
    []not.[/u][/u]İNTERNETİM YARIN KESİLECEK LÜTFEN BU KONUDA BİLGİSİ OLAN ŞİMDİ YAZSIN ÇOK İHTİYACIM VAR TAVSİYELERİNİZE:a015:[/COLOR]

8. 28 Temmuz 2008
  9. EU1

EU1 Guest

hiçmi bilen yok kryolan marka fondöteni ya da izmirde nerden alınacağını hadi arkadaşlar 2 kelime yazacaksınız esirgemeyin lütfen..senağlama

10. 28 Temmuz 2008
  11. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenildi:
    132
    Ödül Puanları:
    153
    ben vichy kullanıyorum çok güzel tavsiye ederim bi gidip deneyin eczanelerde satılıyor
    dermablend olanı daha kapatıcı ona bakın

12. 28 Temmuz 2008
  13. EU1

EU1 Guest

vichy kullanıyorsunuzu demek peki sizde de iz var mı yoksa normalde kullandığınız bir ürünmü? Gerçekten yanıtınıza çok teşekkrüler kryolan ı duydunuz mu hiç nerde bulunur bilen varsa izmirde yazrsa çok memnun olucam ..

14. 28 Temmuz 2008
  15. EU1

EU1 Guest

senağlamayanıtlarınızı bekliyorum lütfen arkadaşlar unutmayın internetimin bugün son günü yarın kesilecek ve kryolan ı nette araştırmama rağmen izmirde satan bir yer bulamadım ..mülakata çağrılırsam çok zor durumda kalıcam .çok iyi kapatan bitek o markaymış bilenler lütfen bişeler yazsın ..

16. 28 Temmuz 2008
  17. PARXIXS

PARXIXS Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canim en uygun fiyatli flormar stik bir dene istesen güzelik uzmanina uygulat olmazsa krolayn alirsin

18. 28 Temmuz 2008
  19. EU1

EU1 Guest

canım benim fondoten olayım yok ama yardımcı olmaya çalışayım a.s.
    bunu almagester arkadaşımız yazmış. kalınsa senin izlerini kapatması daha kolay olabilir.

http://www.kadinlarkulubu.com/hangi-fondoten-t195229/index.html bu linkde de fondoten görüşleri var canım. yardımı olabilir oku istersen a.s.