Acilen İstanbul Anadolu Yakasında Endokrinoloji Uzmanı Arıyorum

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve hoceee tarafından 3 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

3 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : hoceee
  1. hoceee

hoceee kuzucum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar hem kendim hem de ablam için araştırıyorum. İkimizde de guatr problemi var. Şu aralar hormonlar da bozuldu. Acilen bu konuda iyi bir doktor arıyoruz. Tavsiyesi olan arkadaşların yardımlarını bekliyoruz. Teşekkürler...:teselli:

2. 4 Temmuz 2008
  3. _emogirl_

_emogirl_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım gecmış olsun ıkınızde valla bu konuda bı bılgım yok ama netten felan araştırabılrsın bı sonuç cıkar mutlaka allah şifa verir inşllh ama amerıcan hastnesnde bu konuda ii dr.lar oldgnu duymuştum

4. 4 Temmuz 2008
  5. nestle76

nestle76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    hayatım hemen sana önereyim...1) M.Ü.T.F.V. Academic Hospital-Doç. Dr. Dilek Yavuz Gogas 0216 651 00 00 -2) Acıbadem Kozyatağı Hastanesi - Endokronoloji ve Metabolizma Hastalıkları Uzmanı Dr. Özlem Sezgin...0216 544 44 44........ben her 2 doktora da gidiyorum..her ikisi de işinin ehli insanlardır...dilek hanım ın randevu takvimi biraz doludur..genelde 1 ay sonrasına verir....özlem hanım a 1 hafta içinde alabilirsin...ciddi ve işini önemseyen bir doktor özlem hanım..ayrıca otoriterdir de....özlem hanım ın ssk lı için muayene ücreti 110 ytl...dir....

6. 4 Temmuz 2008
  7. hoceee

hoceee kuzucum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Nestle teşekkürler canım.. Her ikisinden de memnunsun sanırım.. Acıbadem hastanesine devlet memurları sevk alamıyormuş sanırım.. Özlem hanımı daha önce de duymuştum, telefon açtığımda 155 ytl dediler.. Ben özellikle ablam için araştırıyorum daha önce hep dahiliye doktorlarına gitmiş. Önce hipo iken sanırım ilaçlardan dolayı hipere dönmüş.. Şimdi ismini bilmiyorum günde üç tane ilaç alıyor. Bana üç biraz fazla geldi.. İyi bir endokrin uzmanı bulursak acilen muayene olacak ona göre ilacı düzenleyecek. Dahiliye uzmanları bu konuda yeterli değiller bana göre... Peki son olarak Özlem hanım mı Dilek hanım mı diyorsun..:uhm:

8. 5 Temmuz 2008
  9. nestle76

nestle76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    ikisi de valla....ben ilk teşhis döneminde dilek hanım a gitmiştim...onun tek handikapı randevu takviminin uzaması..özlem hanım da öyle bir sorun yok..ben özlem hanım ssk göztepe de çalışırken özel muayenehanesine gitmiştim...sonra acıbadem onu ssk dan transfer etti....her türlü ihtimali göz önüne alan, işinin ehli, ciddi bir doktordur....vakit kaybetmeden randevu alın derim...ssk için 110 ytl...ama emekli sandığını bilemiyorum....tekrar bir danışın isterseniz...tabi giderken bütün tahlilleri götürmeyi unutmayın olur mu??

10. 5 Temmuz 2008
  11. hoceee

hoceee kuzucum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım çok teşekkür ederim ileteceğim ablama hangisi uygunsa onu tercih etsin. Belki marmara emekli sandığını kabul ediyordur.. Ben konya'dayım buradakilerden memnun kalmazsam belki ben de oraya giderim.. Muayene ücreti çok önemli değil de sürekli tahlil isteyeceği için en azından anlaşmalı bir hastane olsun demiştik ama çok da önemli değil her halde.. Doktor iyi olduktan sonra başka yerde de yaptırır tahlilleri.. Özlem hanımın muayenehanesi hala var mı???

12. 28 Şubat 2011
  13. gulberg

gulberg Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bende istiyorum hepsi bu kadar pahalı mı?
    önceden tahlil mi yapmamiz lazım?
    nerde?her hangi bi hastanede olur mu?

14. 28 Eylül 2011
  15. lolocuk

lolocuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Yrd.Doç.Dr ÖZLEM SEZGİN mi özlem hanım die bahsettiğiniz *
    bende arıyorum iyiyse gidim diorum..

16. 28 Eylül 2011
  17. gozdemmmmmm

gozdemmmmmm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    148
    Canım çapa endokrin prof.dr. Refik Tanakol....Üstüne yok....Her zaman duacıyız...Uyguladığı tedavi sonucunda bebişim yanımda:)))

18. 21 Mart 2015
  19. neox

neox Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşlar,
    endokrin bölümü pek hastanelerde yok, olanların da ücretleri çok pahalı ssk karşılamıyor değilmi,