acilen yardımm...

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve ressamderya tarafından 11 Ocak 2010 başlatılmıştır.

11 Ocak 2010
    Konu Sahibi : ressamderya
  1. ressamderya

ressamderya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar merhaba...
    bu soruyu sorduğum için çok özür dilerim her şeyden önce ama gerçekten çok önemli.......

Son düzenleme: 19 Ocak 2010
  2. 11 Ocak 2010
  3. ayse_73

ayse_73 tamara Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    en iyisi bi muyane olsun anlatsa ne olacak evleneceği adama sonyuçta bu namus ben ce cahilik kimi kandıracak kanın gelmesi gelmmemsi ben ce hiç öenmli değil yapsaydı 5 dakikalık zevk için namus o kadr basitimi anlamıyorum milleti halimiz kötüü ALALHA nasıl haesap verecezzz

4. 11 Ocak 2010
  5. gizzem

gizzem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    959
    Ödül Puanları:
    188
    ltfn daha ilk cvptan namus vs olayına girmeyin
    bu sitede bu çok tartışılıyor
    herkes sizin gibi düşünmeyebilir
    tepkiniz sadece tartışmaya yol açar
    size sorulana cevap vermek başlıgın gidişatı için daha uygun olur

cnm birleşme yaşamışlar mı?eğer yaşadılarsa ve kan da geldiyse kızlıgı bozulmuş gibi.yine doktora gitmesi gerekir.eğer hayat memat olayıysa özellikle hymenoplasti opreasyonunu düşünsün

6. 11 Ocak 2010
  7. bahar07

bahar07 duru'm güzel kızım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evet bencede bı dokotra gıtsın ya ıllahı kan gelcek dıye bır sey yk ..bende gelememıstı ama hemen gıdıp muayne olsun hatta durumu doktora anlatsın ...umarım bır sorun yasmazz

8. 11 Ocak 2010
  9. yusufburcu

yusufburcu BEBEĞİME VE KOCAMA AŞIĞIM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bana bak arkadaşım hemen atlamışsın mesaja ama sanane ya bizden yardım bekliyorlar bırakta senin düşüncelerin sana kalsın böyle yazacaksan hiç yazma bir daha foruma kötükedihüso

10. 11 Ocak 2010
  11. yusufburcu

yusufburcu BEBEĞİME VE KOCAMA AŞIĞIM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    neyse tatlım bencede bi doktora görünsün belkide zar zedelenmiş olabilir

12. 11 Ocak 2010
  13. poskolo

poskolo Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ahh ahh kzlk zarı heryerde başa bela..keske erkeklernde bi yerlernde bi zarı olsada bzde sorgulayablsek ne kdr agır bi yükümlülük bu kzlk zarı ya bıktm usandm..hadi tmm var keşke şöle bi kuralda olsaydı ilşki haricinde hiçbişi bozamaz die kesske...cnm senin sorununa gelince..bence eger tam birleşme olduysa zar yırtılmıstr ama tam bi birleşme olmadysa ufak bi sıyrık yada zededir bence.yani ilk gecesnde zar tümüyle yırtılır ve kan gelir bunuda bi doktorun sitesinde okudumm bnde rahatladm acıkcası cnkü bni tanıyanlr bilir bi kaza gecrdm zarıma bişi oldumu die korkuorum..şu da mantıklı aslnda her kadında kan miktarı rengi şekli bir olmayablr ama bnce az az da oolsa kan 2 3 defa gelmedi die düşünüorm.arkadasın bence korkusunu assın cnm nereye kdr ewlencek diorsn yardmcı ol bakın caresine bian önce

14. 11 Ocak 2010
  15. dove

dove Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    pek mantıklı değil gibi ama emin değilse ve zor durumdaysa evlenecekleri günün regl döneminin sonuna doğru istesin. ne bileyim aklıma böyle bi çözüm geldi. illa kan görmeleri gerekiyorsa..

16. 11 Ocak 2010
  17. poskolo

poskolo Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bnde katılıyorum yadaa dogum kontrl hapı içsee evlendigi günn öncesinde bıraksada kan aksa falan erkekler için su yaptklarına bak insanlarn erkeklerin böle bişiyi yok tabii rahatlar kzlarıda bi kan parcasına göre yorumlarlar ya cidden bilmiyorm bu konuda cok hassaslastım ben..regl döneminee getrmesi belki tam denk gelmez ama hap içse belki yarralıolr..yanlz bende birinden duydum herkeste kan gelirmi dogm kntrol hapından bilemem kullananlar paylaşsın..:çok üzgünüm:

18. 11 Ocak 2010
  19. esperyan

esperyan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bozulmamış rahat olsun dr gitme inkanı varsa gitsin derim ama kesinlikle bozulmamıştır