Acill 7 +4 günlüğüm makata baskı ve dolgunluk hissi çok rahatsizim

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve YenidenDogdum tarafından 21 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

21 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : YenidenDogdum
  1. YenidenDogdum

YenidenDogdum Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Kıslar günde 1 kere wc cikiyorum bu gün öğlen başladı makata baskı hissi wc gidiyorum ya iki damla idrar yada gaz sonra gene başlıyor özellikle oturdum yerden kalkarken çok ciddi hissediyorum ya bu nedir bebeklemi alakalı yoksa rahim buyudunden mı oluyo korkuyorum bebegimle ilgili bı sorun olmasında acısına dayaniim sürekli rahatsızlık hissi çok çok sık 1 şarte 4 kere gidiyorum wc

2. 23 Temmuz 2009
  3. ay_she

ay_she Herşey değişti...Herşey.. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    198
    bende 5-6 haftalığım ve bikini bölgesinin hemen üstünde garip bi ağrı hissediyorum bi ağrıyo bi duruyo

ne olabilri acaba CADIARZU

4. 23 Temmuz 2009
  5. SEVCAN_84

SEVCAN_84 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    CANIM BENıM BENDE AYNI AĞRIYI YAŞADIM DÜŞÜK YAPIYORUM SANDIM KOŞTUR HKOŞTUR HASTANEYE GıTTıK HERKES BıZE GÜLDÜ...DOKTORUM YAŞADIĞIN SADCEE "GAZ" DEDı...BU ZAMANLARDA OLUYORMUŞzemuszemus

6. 23 Temmuz 2009
  7. Sezen

Sezen O, Artık Anne:)) Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    normal canım normal

hamilelikte düm denge metobolizma değişiyo daha öğreniceğin çok şey var ben 35. haftalığım neler neler öğrendim bilmediğim ne çok şey varmış meğer bide hep araştırıyorum halbuki ama yinede yeni şeyler öğreniyorum

8. 23 Temmuz 2009
  9. YenidenDogdum

YenidenDogdum Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Bazen benimde rahim bolgesine batma oluyor Dr norm diyo up bbeekle olduğu için benim yumurta toplamadan oldunu söyledi
    makata ağrıda gecti o gün mecimek çorbası içmiştim oda tetiklemiş zaten progesteron iğnede yapiyomus. Sonraki gün başka Dr gittip bebeğimi gördüm Dr banada güldü