(ACİLL)Gün geldi,devran döndü..Sıra bende..Ne yapayım sizce?

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve PaSSioNn tarafından 26 Eylül 2009 başlatılmıştır.

26 Eylül 2009
    Konu Sahibi : PaSSioNn
  1. PaSSioNn

PaSSioNn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Yazın başından beri erkek arkadaşımla ayrıydık.Derslerini bahane edip,bana yapmadığını bırakmadı..Bende sabrettim ailesi tarafından stresli diye.Ama bi gün facebook açtığını ve eski kız arkadaşını eklediğini gördüm.O günden sonra ne aradım,ne sordum.Veeee dualarım kabul oldu,bana msj attı,ve dersinden benim yüzümden kaldığını söylüyordu inşallah yaz okulunda da kalır,okulu uzar die çok dua ettim,okuluda uzatmış..Ama şimdi ne yapacağımı hiiççç bilmiyorum.Kızlar msjı aynen yazıyorum.
    "Sana zaman ver düşüneceğim demiştim,çok zaman geçtiğinin farkındayım,ama anca kafamı toparlayıp doğru düzgün kararlar verebiliyorum,bu arada okulu uzattım belki almışsındır haberini,belki beni çoktan unuttun,hiç arayıp msj atmayacağımı sandın,ya da hayatına başkası girdi,eğer böyle bişey varsa rahatsız ettiğim için özür dilerim,eğer yoksa da ben söz verdiğim gibi biraz zaman geçsin sonra konuşalım dediğim gibi konuşmaya hazırım,tabi istersen,iyi geceler..."

Ya beni düşürdüğü duruma düşsün istiyorum.Msjda bile bi havalarda hala..Cevap yazsam mı?Çünkü erkek ark. fln demiş,yazmassam olduğunu düşünür mü?Yazarsamda bu tamam konuşalım değilde,bu söylediklerine inanıyomusun?Bu yaptıklarının sebebiinin farklı olduğunu ikimizde çok iyi biliyoruz. fln gibi laf sokma içerikli msjmı atsam?
    Kaç aydır bunu bekliyorum,tek derdim haddini bildirmekti.Karşısınada çıkamam,burnumdan ameliyat oldum,feci şişim...

2. 26 Eylül 2009
  3. cemre25

cemre25 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    ahh ahh ben de intikam almak istiyorum senide çok iyi anlıyorum.....senden hala hoşlanıyosa şöyle yapabilirsin başta iyi davran sonrada ya bi sevgili bul yada varmış gibi davran ama önce iyi ol sana daha çok bağlanmasını bekle avucunun içine al sonra istersen sevgilinle ilgili konuş falan kıskandır.......aa ama değmez diyosan sende ona mesaj at hiç iplemesen daha iyi olur ama ....mesajda ne yazarsın ona yardım edemem aklıma gelmiyo ama sen onun en zayıf noktasından vur :KK66:

4. 26 Eylül 2009
  5. fxixrtxixnanxixnkxixzxix

fxixrtxixnanxixnkxixzxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    canım ne güzel fırsat gelmiş çatmış.
    inşallah bir gün o devran benim içinde döner.
    aklına şunu getir . sen o kadar acıları o gözyaşlarını o umutlu hallerini boşuna yaşamadın değilmi.
    ayrıca oh ne ala memeleker.
    sen orda bir köşede dur ben bir düşüneyim kafa dinleyeyim sonra konuşalım.
    sen köşe yastığımısın.
    herşeyin bedeli var arkadaşım.
    oda bedelini ödeyecek.
    aylar sonra senin kafana karıştırmaya hakkı yok.
    seninde duyguların onurun gururn var.
    kaldıki konuşunca nedeğişecek.
    yine bir ilişki yaşadığında seni bırakmayacağı ne malum.
    şimdi ailesini dersni bahane etti.
    yarın bir gun mezuniyetini ,askerliğini işsizliğini parasızlığını bahane eder.
    tarih tekerrürden ibarettir.
    ama ona kin dolu intikam dolu hırs dolu mesaj atsanbile ona bir değer verdiğini gösterir.
    bence hiçbirşey yapma.
    varsın kendi kafasında kursun dursun.
    zaten mesajındada kafasında kurduğu kesin.
    ona bence hiç mesaj atma. bu en büyük intikamdır.
    o bu dönemde kız bulamadı yada buldu senin gibi olamadı. boşluktan yada ego tatmininden dolayıda atabilir.
    sakın yem olma.
    hayat her yaşta ınsana sıkıntı sunar.
    öğrenciyken der olur büyürsün iş olur aile olur.
    her seferinde bunları bahane edipte kim sevdiğinden uzak durmuş.

6. 26 Eylül 2009
  7. derman

derman Gökkuşağı istiyorsan ;yağmura katlanmalisin. Üye

Beğenildi:
    1.558
    Ödül Puanları:
    163
    Çok akıllı erkek arkadaŞıp olup olmadıĞını ÖĞrenıyor yazma bence ıyıce merak etsın merak etme atacaktır cevap sevıyor musun pekı

8. 26 Eylül 2009
  9. AhuiFelek

AhuiFelek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ah su Erkekler!! :umursamaz:
    Birak madem o kadar zaman gecmis..
    Nirazda o seni merak etsin ukala ukala yok sevgilin varsa özür dilerim diyor birde ya :umursamaz:
    Akli sira agzini ariyor utanmaz :umursamaz:

10. 26 Eylül 2009
  11. bebusum

bebusum Artık Daha İyiyim... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    135
    Ödül Puanları:
    113
    ben kafammda bitirdim konuşacak bişey kalmadı de uzaklaş... bu kadar zamandan sonra hala havalarda diyorsun bence aramış aramış bulamamış sana dönmüş tamamen oyalama amaçlı ya hiçbir msj atma bence yada öyle bir msj at ki alsın boyunun ölçüsünüü:dilcikar:

12. 26 Eylül 2009
  13. PaSSioNn

PaSSioNn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ewt dediğini yapmayı çok istiyorum,eskisi gibi olup,sonra istemediği şeyler yapıp,bunu yanlış anlamayın tabi,camdan bile bakamıyordum saçlarım sarı dikkat çekiyorum diye,şimdi arkadaşlarımla dolaşıyım buluşmak istediğinde dışardayım sonra diyim felan sinir ediyim kavga çıksın sonra bende ağzının payını veriyim ayrılıyim diyorum ama çok tehlikeli tabi bu yapacağım şey gibi geliyo.

14. 26 Eylül 2009
  15. PaSSioNn

PaSSioNn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım bi yandanda senin gibi düşünüyorum,hiç cevap atmıyim,nasıl olsa görecek beni okulda,eğer çok isterse gelir yine diyorum,cevap vermeyerek ve okulda gördüğümde suratına bakmayarak intikamımı almışta olacağım aslında.off çok kafam karışık..Ama aylarca o kdr üzüldüm,ağladımki yanına kalmasın yüzüne vuruyim istiyorum

16. 26 Eylül 2009
  17. PaSSioNn

PaSSioNn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Çok seviyorum ama benle bütün yaz oynadı resmen.Herşeyi affedebilirdim ama eski kız arkadaşı olayı felan herşeyi bitirdi.Aşkımdan ölsem dönmem yani eskisi gibi olmak için,sadece intikam..kalkan taraflarını indirmek adına...Çok akıllı canımmmm,ne sanıyosa beni hemen erkek arkadaşımı bulacaktım,kişi kendinden bilirmiş işte..

18. 26 Eylül 2009
  19. PaSSioNn

PaSSioNn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ya mesajı bile o kadar gıcıkki aslında..Yine sinirlerimi bozdu.Gereksiz insan..