acill.hamilelikte kaşıntı ve kabarma

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve sxuxnger53 tarafından 1 Ocak 2009 başlatılmıştır.

    1 Ocak 2009
    Konu Sahibi : sxuxnger53
  1. sxuxnger53

    sxuxnger53 lokum suratlı kızım Üye

    Katılım:
    30 Aralık 2007
    Mesajlar:
    1.277
    Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba kızlar ben tüp bebek yöntemiyle hamile kaldım daha çok yeni şu anda progynex ve crınone jel kullanıyorum dünden beri vucudumda kaşıntı ve kaşımanın sonucu kırmızı kabarıklıklar oluşuyo popomda ve bacaklarımda dr ovadrıl diye bir losyon verdi dr yediklerindendir dedi kızartma ve baharat yeme dedi ama benim ayaklarımın altıda şişti ve üzerlerine basamayacagım kadar agrıyo benim durumumu yaşayan oldumu hiç yardım
     
  2. 1 Ocak 2009
    Konu Sahibi : sxuxnger53
  3. Starimu

    Starimu Tosbaam abi oluyor :) Üye

    Katılım:
    29 Haziran 2008
    Mesajlar:
    4.556
    Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    geçmiş olsun canım . bende de oldu ama benimkisi daha bölgeseldi , yani sadece estraderm bantlarını yapıştırdığım yerler kızardı i kaşındı i kaşıdıkça kabardı ..
    bantları çıkaralı yaklaşık 3 hafta olmasına rağmen çok tahriş olan 1-2 yer hala kızarık ve kabarık ve ara ara kaşınıyor :kızgın: ve bana göründüğüm hiç bir dr. şikayetloeri hafifletici hiç bir şey vermedi..
    ayak şişmesini hiç yaşamadım . bir de tuzu azalt bence , vücutta fazladan su tutma yaptığı için şişmelerin ondan da olabilir yerimseniben
     
  4. 1 Ocak 2009
    Konu Sahibi : sxuxnger53
  5. sxuxnger53

    sxuxnger53 lokum suratlı kızım Üye

    Katılım:
    30 Aralık 2007
    Mesajlar:
    1.277
    Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    saol canım benimde iğneden olabilir o zaman zaten yan etkilerinde var ama dr yapmaz dedi bişey anlamadım ben bu işten banada ovadril verdi ama bir işe yaramıyor bide iğne yerlerimi kolanyalı pamukla ovuyorum acaba ondanda olabilirmi
     
  6. 1 Ocak 2009
    Konu Sahibi : sxuxnger53
  7. Starimu

    Starimu Tosbaam abi oluyor :) Üye

    Katılım:
    29 Haziran 2008
    Mesajlar:
    4.556
    Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    zannetmem ben de ovdum aynı iğneleri olurken . yani ovduğum yerler kızardı kabardı biraz zaman zaman ama başka bölgeye kaşıntı şeklinde etki etmedi .. yani popodaki kaşıntıya kolonyalı pamuk sebepse ayaklarının şişliğine başka bir şey sebep olmuştur ..