acill yardım irenbe mi smyrna mı izmirli arkadaşlar yardımmm!!

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve 35deniz tarafından 15 Kasım 2009 başlatılmıştır.

15 Kasım 2009
    Konu Sahibi : 35deniz
  1. 35deniz

35deniz Rabbim'e emanet Denizim:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşlar merhaba ben ileri seviye endo hastasıyım bir açık biri kapalı 2 ameliyat geçirdim ege üniversitesinde klomenle 2 aşılama geçirdim ve sonuç negatif artık egede bir tadavi yaptırmak istemiyorum tüp bebek araştırmalarımda 2 merkez arasında kaldım irenbe mi smryna mı?bana yardımcı olursanız çok sevinirim...

2. 15 Kasım 2009
  3. ayse48

ayse48 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    bu baslıgı bende yaklasık 1yıl once bende atmıstım bende endolluyum bende bırsuru amelıyat gecırdım ve bende ırenbe ve smyrna arasında kalmıstım smyrnayı sectım ıyıkıde nsecmısım ıkısıylede on gorusme yaptım smyrna funda hanım ılk basta suratsız gıbı gelmıstı ama sonrdan ısı9ndım smyrnanın emrıyologu ayumuynur hanım turkıyedekı ılk embrıyologlardan ısınde cok basarılı onun ıcın secmıstım ben smyrnayı ıyıkı secmısım benım suan ıkızlerım var ruya gıbı ınanamıyorum hala ama been o mucızeyı basardım ınsallah sende basarırsın aklına takılan bıseyler olursa sor bırde tedavı sırasında keten togumu tarcın lı ballı bır karısım var yumurta sayısını ve kalıtesı nı artırıyor endo lu larda cok yumurta elde edılemeyebılıyor o karısımda cok ıse yarıyor ınsallah senınde tedavın basarıyla sonuclanır

4. 15 Kasım 2009
  5. 35sevi35

35sevi35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    selam canım ben senin yerinde olsam smyrna art derim orası çok iyi bir hastane funda hanımda çok şeker bir dr ben gittim görüştüm içim çok ısındı ama yaptıramadım maddi imkansızlıktan sgk varsa gidebilirsin yaptırabilirsin benim yaşdan dolayı sgk karşılamıyor canım umarım en kısa zmaanda seninde buradan hamile olduğunu duyarız canım

6. 15 Kasım 2009
  7. 35deniz

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    arakadaşlar çok sağolun hepsini okudum ayse48..ama yinede konu açmak istedim
    smyrna ile ön görüşme yaptım memnun kladım yarın irenbeyle görüşmem var
    benimde evliliğim 3 yıl dolmadı 4 ay var fakat beklemek istemiyorum 2 aşılama oldum ve hazirandaki ameliyatın üstünden 6 ay geçti tekrar çıkmadan yaptırmak istiyorumolurda tutmazsa o zaman rapor çıkartırım allalhım inşallah ona gerek kalmaz ama raporu o zaman kullanırım

ayşe48 allahımuzun ömürlü etsin bende çok istiyorum inşallah senin gibi ikiz olur..
    birşey sorucam senin ilk tüp bebekte oldu mu yaşın kaçtı açık ameliyat geçirdin mi?

ben bir açık bir kapalı geçirdim sol yumurtalığım zayıf..tüplerim açık 27 yaşındayım eşimin sperm sayısı 20 milyon civarında allahım inşallah ilkinde olur..

ikisi arasında çok kararsızım ama yarın karar vericem iernbeyle görüşmeme göre karar vericem ordada dilek hanımı çok öneriyorlar...

8. 15 Kasım 2009
  9. 35deniz

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canım çok sağol yaşın kaç mahsuru yoksa..ben cuma gittim ödeme de biraz kolaylık sağladılar içim ısındı yarın bir de irenbeyle görüşeyim karar vericem..

10. 15 Kasım 2009
  11. 11MayisSilam

11MayisSilam ღSensizlik Bana Cok Zorღ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Ben de gecen sene ayni sorulari soruyordum kendimee ...

irenbe mi ?? Smyrna mii ??
    Smyrna daki ilk randevumda danismada oturan SURATSIZ birisi yüzünden ( simdi ayni yerde bulunuyor mu bilmiyorum ) irenbeyi sectim ...

Irenbede herkes cok yakin , candan ve alakaliydi ..
    Tedavim de cok güzel ilerledi ..
    Ücüzlerime hamile kalarak daha da memnun kalmistim oradan ..

Ama malesef nasipte bebeklerimi kucagima almak yokmus ...
    ilk önce birini, sonra da diger iki bebegimi kaybettim ...
    Hayirlisii ....

Smyrna´da tedavi görmedigim icin iyi veya kötü diyemiyorum ..
    Yalniz cok güzel moral bozan , azarlayan bir adet elemanlari mevcutt ..

Bir ortama girildiginde nasil karsilandiginiz cok önemlii ..
    Hayatinizin kararini vermenizi saglayabiliyorr ..

12. 15 Kasım 2009
  13. EU3

EU3 Guest

smryra ı bılmıyorum ama irenbeye gıttım ABARTMIYORUM 5 DOKOTRUM GÖREMDIGI YARAYI DILEK AHNIM BULKDU VE DONDURDU.KABUS GIBI 1BUCUK SENE GECıRDıM EGER IMKANIM OLSA ıRENBEDE TEDAVIME DEVM EDERDIM

14. 16 Kasım 2009
  15. canayakxixn

canayakxixn Bir Nefes&Düş Gibi Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ırenbenin müthiş sağlam bir ekibi var.Giden arkadaşlarımdan olumlu ve iyi izlenimler duyuyorum.:KK46:

16. 16 Kasım 2009
  17. 35deniz

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canım yaşadıkların çok zor allahım bir daha yaşatmasın sizlerin sayesinde bir karar vericem..umarım allahım doğru yolu gösterir...

18. 16 Kasım 2009
  19. aycanisa

aycanisa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    selam bende aynı dertteyim smyrna mı irenbemi diye düşünüp duruyorum yaza baslayacagım tedaviye simdiden başladım arastırmaya smyrnada funda hanım irenbede dilek hanım iyi diyorlar cok kararsızım