acill yardımm.. hamile miyim??

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve sparkk tarafından 29 Ekim 2010 başlatılmıştır.

29 Ekim 2010
    Konu Sahibi : sparkk
  1. sparkk

sparkk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba arkadaşlar..ben geçen ayki adet dönemimn bitimnden birkaç gün sonra ilişkiye girdm.Normalde prezervatf kullanmamza rağmen ilk başta sadece penis başı girmesi kaydıyla yalnz bir kez korunmadan birleştk ve benim üstte olduğum bi pozisyondaydık.Yani penisn sadece başı vajinaya girmşti.Erkek arkadaşm ben üzernden kalktktan hemen sonra,yani penisi vajinamdan çıktktan sonra boşaldı ama bana hiçbr şekilde temas etmedi.Dün yani ayın 28'inde adet olmam gerekiodu ama 1 gün gecikti.hamilelik riski varmdır szce zevk suyu ihtimalnden dolayı??ben üstteyken zevk suyu gelse bile o kadar kolay ulaşabilir mi yumurtaya??

2. 29 Ekim 2010
  3. sparkk

sparkk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    cevap yok muu..

4. 29 Ekim 2010
  5. Sumak

Sumak benim kürkçü dükkanım,kk :) Pro Üye

Beğenildi:
    297
    Ödül Puanları:
    203
    olabılır ,cok küçük bir ihtimal olsa bıle olabılır..test yaparsan cıkabılır..

6. 29 Ekim 2010
  7. sparkk

sparkk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kasık ağrım var 1-2 gündür ama ondan önce ağrım ya da bulantım falan hiçbi belirti olmadı. kasık ağrım adet belirtisi midir acaba? ben üstteyken zevk suyu gelse bile yumurtaya o kadar kolay ulaşabilir mi ki??

8. 29 Ekim 2010
  9. sparkk

sparkk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    başka cevap yok mu lütfen baksın birileri :KK43:

10. 29 Ekim 2010
  11. Askisi

Askisi Kizimiz ile cekirdek aile Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    zevk suyundan hamile kalinabilir sen üstte olsan bile diye düsünüyorum ama buda %1...ben dahil bazilarimiz cok zamandir hamile kalmayi bekliyorduk ve ben kaldim hele sükür...yani aslinda o kadarda kolay degil...kasik agrin belki adet belirtisidir ama belkide degildir...ben adet sancisi yasadim karnim, kasiklarim, gögüslerim cok agirdi ayni adet olacakmis gibi ama olmadim ve hamileyim...bulantiya gelince benim daha yeni yeni basladi canim onun icin bence rahat ol yani hamis kalman cok zor senin yasadigin durumda...

12. 29 Ekim 2010
  13. SUTASAYRAN

SUTASAYRAN Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    y bilemiyorum bende evlisin hamile kalmak istiyosun die yardım amaçlı bi hışımla girmiştim ama konuyu okuyunca yardımcı olamicam

14. 29 Ekim 2010
  15. tatlixsxoxgxlum

tatlixsxoxgxlum kızım İLKE 1 yaşında:)) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    hamile olduğunu sanmıyorummmm....

16. 29 Ekim 2010
  17. sevilakdemir

sevilakdemir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    akıl hocası değilim ama cnm, evli olmadan böyle zevkleri almaya kalkarsan bu tarz sorunları yaşamaya devam edersin.bence değilsin hamile o kadar kolay değill bu iş...:1closedeyes:

18. 29 Ekim 2010
  19. sparkk

sparkk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    zaten ne bulantım ne baş dönmem ne de göğüslerimde bi ağrı falan yok..her adet öncesi olduğu gibi göğüslerimde dokununca çok hafif bir sızlama ve kasık ağrım var o kadar..beni endişelendiren tek şey adetimin 1 gün gecikmesi oldu çünkü uzun zamandır ya tam zamanında ya da 1-2 gün önce adet görürdüm.onun dışında çok ciddi bi hamilelik belirtim yok açıkçası. gecikme de stres kaynaklı olabilir mi acaba?

ayrıca herkesin evlilik öncesi cinsellikle ilgili görüşlerine saygı duyuyorum fakat ben zaten her zaman önlemimi alarak bunu yaşıyordum, sadece bir kez o da çok kısa bir anlığına, bir gidip gelme dahi olmadan korunmasız ilişki yaşadım, çok da pişman oldum zaten..dediğim gibi penis vajinada gidip gelme bile olmadı sadece bian girdi ve çıktı, boşalma da çıktıktan sonra oldu..bişey olmaz dimi ya??söylediğiniz gibi herkes bu kadar uğraşırken benim bu kadar kolay hamile kalmam pek mümkün değil dimi arkadaşlar??strestendir bu gecikme umarım..