Acill yardımm lensi takamıyorum :((

Konusu 'Kontakt Lens, Gözlük' forumundadır ve FlyMe tarafından 13 Kasım 2009 başlatılmıştır.

13 Kasım 2009
    Konu Sahibi : FlyMe
  1. FlyMe

FlyMe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bugün lenslerim geldi freshlook marka yeşil renkte ve numaralı :gitme: ama takamıyorum :sinifsinif: lens parmağıma yapışıyo sanki oturmuyo gözüme.. lütfen yardım etsin biisi mafoldumben mafoldumben

2. 13 Kasım 2009
  3. FlyMe

FlyMe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    lensleri taktım ama sol gözümde batma var.. tam yerleşmedi mi acaba o yüzden mi batıyo lütfen biri yardım etsin..

4. 13 Kasım 2009
  5. morrison

morrison Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Ters takmış olabilirsin. ıstersen çıkartıp çevir tekrar tak öyle dene. Geçmezse gözüne birkaç damla solüsyon damlatmayı dene. Bende ilk taktığım dakikalarda hafif batıyor genelde solüson damlatınca geçiyor.

6. 13 Kasım 2009
  7. azemheval

azemheval Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    önce ellerini yıka sonra solisyonu avcuna dök lenslerinden bitanesini tırnağını geçirmeden parmağının uc kısmayla avcuna koy onla sağa sola çevir suyu alsın sonra aynanın karşına geç gözünü diğer elinin işaret parmağıyla aç yer doğru bak ve gözüne lensini yerleştir bir iki açıp kapamayla yerleşir yerine çok batıyorsa bi kaç dk kapa gözünü geçer ben 7 yıldır lens kullanıyorum artık bakmadan takıyorum:KK70:

8. 13 Kasım 2009
  9. On41

On41 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım ilk kullanıcı oludğun için batma olabilir.. gözlerin alıştıktan sonra gözünde lens var mı yok mu anlamazsın bile..bazen ben gece yatarken çıkarmayı unutuyordum,hissetmiyorum ki gözümde bişi olduğunu.. öyle özdeşleşmişti gözlerimle zemuszemus ama temizliğine çok dikkat et. enfeksiyon kapma olasılığı yüksek

10. 14 Kasım 2009
  11. FlyMe

FlyMe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Çok teşekkür ederim yardımlarınız için :))) sanırım ters takmaktayım çünkü bgnde batma oldu ama hep sol gözde oluyor.. (sol numarasız) :KK43:

12. 14 Kasım 2009
  13. daphne2165

daphne2165 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Yaa bendede bi sağda oluyor batma bir solda oluyor.Bazen ters takıyorum düzelttiğimde batmıyor.Bazen düz taksam bile batıyor lensler.Çok sık bulanık görüyorum kayıyor sıksık.sanırım bizim gözler hassas.Yani bigün sorunsuz kullandığımı bilmiyorum bu lensleri.

14. 14 Kasım 2009
  15. pembepatron

pembepatron Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    148
    canım ben uzun süre kullandım bi ara sorunsuzdu ama sonra kesinlikle kullanamadım

16. 14 Kasım 2009
  17. FlyMe

FlyMe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Düz taktım şimdide cok hafif batıyor.. offfff offfff :KK43:

18. 14 Kasım 2009
  19. morrison

morrison Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Freshlook çok yumuşak bir lens ve fazla takıp çıkartmak için uğraşınca formunu kaybediyor ben bunu fark ettim son zamanlarda. Benimkini alalı daha bir ay yeni bitti toplasanız dört kere ya takmışımdır ya takmamışımdır ama batma sorunu yüzünden takamıyorum çöpe gidecek sonunda heralde. Takmakta zorlanmıştın en başta o esnada çok fazla buruşturduysan lensi seninki de düzgün şeklini kaybetmiş olabilir. Benimkiler kaba koyduğumda bile düzgün durmuyor düşün artık =))