acill yardımmm(pre-seed kullananlar)

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve bebegim_01 tarafından 4 Kasım 2010 başlatılmıştır.

4 Kasım 2010
    Konu Sahibi : bebegim_01
  1. bebegim_01

bebegim_01 rabbim saglikla kucagima alim melegimi inşaallah Üye

Beğenildi:
    269
    Ödül Puanları:
    113
    arkadaşlar bu mesajı nereye yazacagımı bilmedigimden ,buraya yazmaya karar verdim.
    lütfen bilgi sahibi olan kişilerden acil yardım istiyorum.özellikle kullanan arkadalardan olumlu veya olumsuz bütün deneyimlerini bekliyorum.
    pre-seed marka kayganlaştırıcı jel i duydum bilip bilmeden almak istemedim açıkçası eşimde ön yargılıydı tr.deki fiyatları internetten baktım 150 civarındaydı.daha sonra yurt dışından bu ürünü daha ucuza alabilecegimi ögrendim.yine internet üzerinden.internet sitesinin adını vermiyorum e ile başlayıp y ile bitiyor belki yasaktır kapatılmasın diye.
    eşimbunun güvenilir olmadıgını gerçekkten içinde o ilaçmı var ne doldurmuşlar bilemeyiz dedi hem internet üzerinden kredi karı numaranı verdigin için zaten tehlikeli dedi.ama onu ikna etmem lazım kızlar.lütfen tecrübelii bayanlarr bana acilen bilgilerii gönderin.şimdidenn hepinizee ayrı ayrı tşkler.En Büyük TÜRKİYE

2. 5 Kasım 2010
  3. kadrish28

kadrish28 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım ben kullanmıştım yurt dışından sipariş ettim ama o zamanlar forumda bi arkadaşla tanışmıştım o yardımcı oldu,kendi adına alıp bana kargo yaptı sağolsun.Şimdi bebişi 2 yaşına yaklaşmıştır kullanıp memnun kalan da var ama benim olmadı preseed'le,oğluşum kendiliğinden geldi Allah'a şükür...Eşin haklı iyice araştır gerçekten çakma olanları da varmış Türkiye'de satılanlar özellikle...Yanlış hatırlamıyorsam a'yla başlayıp n'yle biten siteden sipariş vermiştik..Bu arada etiket ara eski forumlarda preseed'le ilgili bilgi bulabilirsin bu sitede:KK28:

4. 5 Kasım 2010
  5. bebegim_01

Beğenildi:
    269
    Ödül Puanları:
    113
    ssol cnm tşkler ama denedim çıkmadı.keşke biri bana gönderse de ebnde tıklayıp baksam ama bilmiyorum işte :KK43:

6. 5 Kasım 2010
  7. maviumutolsun

maviumutolsun Rabbim Sana Emanetiz ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben aldım o dediğin siteden
    e.....y dan
    3-4 günde geldi hiç bi sorun olmadı
    ve tek kullanımla hamile kaldım çok şükür
    bence hiç tereddüt etme benim eşim de öyle diyodu
    şimdi geç bile almışız diyo
    Allah hepimizin gönlünün muradını versin
    ama al mutlaka ovulasyon testiyle birlikte

8. 5 Kasım 2010
  9. maviumutolsun

maviumutolsun Rabbim Sana Emanetiz ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gebelik bölümünde preseed kullananlar diye bi topik var ordan bilgi alabilirsin
    e...y güvenilir bi site
    tereddütün olmasın

10. 5 Kasım 2010
  11. aren

aren Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bebeğim orası gayet güvenilir bir site kuşkun olmasın. bende almıştım ve mavimumutolsun arkadaşın dediği topiğe bakarsan oradan alan çok kişi var.

12. 5 Kasım 2010
  13. kadrish28

kadrish28 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bebeğim_01 preseed'i mutlaka ovulasyon testi alıp yumurtlama tarihini tam tespit edip kullan canım boşa gitmesin...Hadi İnşallah hayırlı haberlerini alırız Rabbim dileyen herkese nasip etsin sağlıklı sıhhatli İnşallah Aminnn...

14. 7 Kasım 2010
  15. bebegim_01

Beğenildi:
    269
    Ödül Puanları:
    113
    insaallah kızlar desteklerinizz içinn çok çok tşkler Allahım sebepten sebep yaratsından o ilacı vesile kılsın insaallah.hepimizee rabbimmm hayırlı evlatlar versin insaalalh

ays79 bunu beğendi.
  16. 19 Kasım 2010
  17. tubuko

tubuko Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım ben bi tecrübemi paylaşmak istiyorum,ben hipoluyum 3 iğne tedavisi 1 aşılama oldum aşılamamda yeni sonuçlandı bayramın ilk günü.3.iğne tedavimde pre seed kullanmıştım ve gebelik oluştu 12.gün kanamayla birlikte kesemin düştüğünüde gördüm doktorumlada bunu paylaştığımda kullanmamı önerdi.bence hiç tereddüt etmeden al.ben preseed kendi sitesinden aldım bankaya parayı yatırdım havele felan yapma.garanti nin atm kartsız işlemden girip yapıyosun

18. 1 Aralık 2010
  19. bebegim_01

Beğenildi:
    269
    Ödül Puanları:
    113
    saol cnm teşşekkürler bende aldım denedim bu ay rabbim insaallahhh müjjdeyi buradan yazmayı nasipp eder insaallahh güzell şeyler söylerimm dua et cnm bana
    insaalalhh rabbim isteyen herkesee ışık tutsun :d