Acilll!En erken idrar testinde sonuç nezaman çıkar?yoksa yanılıyormuyum?

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve dileksed tarafından 21 Nisan 2009 başlatılmıştır.

21 Nisan 2009
    Konu Sahibi : dileksed
  1. dileksed

dileksed Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar ben geçen martın 17sinde düşük yaptım ve 2 hafta sonra ayın 28inde eşimle ilişkiye girdik.ve düşük sonrası olmam gereken adetimi olmadım bugün ayın 21'i.
    Şuan hamilelik belirtilerini görüyorum.cumartesi merak edip idrar testi yaptım evde.VE SONUÇ POZİTİF

benim sorum bukadar kısa zamanda idrar testinde sonuç pozitif çıkarmı
    bana yardımcı olursanız çok seevinirim..
    TEŞEKKÜRLER...

2. 21 Nisan 2009
  3. NaZaR_BoNCuGu

NaZaR_BoNCuGu Güneş topla benim için! Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    88
    bu konu aslinda cok zoruluyo
    bende doktordan duydugumu paylasim
    idrar testi her zaman dogru cikmazmis 2 hafta gecmesi lazimmis
    dogru cikmazsa ya idrarini fazla yada az damlatirmissin cikmazmis yada temiz olmazmis....hayirlisi olsun hakkinda canim

4. 21 Nisan 2009
  5. pelin003

pelin003 findukkk Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    idrar testleri hamiş kaldığın günden 10 gün sonra çıkar biliyorumm..tabii kadınların hcg salgılamasına görede değişirmiş...pozitif idrar testinin yanliş çıkması biraz zorr..büyük bi ihtimalle hamişsinn..bence bi dr ye gözük ve kan tahlili yaptırr..hayırlı olsunnnnhihoyyyt

6. 22 Nisan 2009
  7. firuze-1524

firuze-1524 Bal kız & Bal oğlan Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    canım bendim daha yeni düşük yapmışssın bu bhcg oranı ondan kalmış olabilir,o yüzden pozitif çıkmış olabilir,hemen sıfırlanmıyor çünkü,dr.un takip etmiştir,sıfırlanmış mıydı?
    eğer öyleyse tekrar hamilesin tebrik ederim,bence kanda bir baktır bakalım sonuç kaç çıkacak

8. 22 Nisan 2009
  9. maviruya

maviruya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    113
    valla hamileysen büyük başarı..hem de hiç üstüne adet görmeden..bende martın 23 ünde adet olmam gerekiyodu,o gün test yaptım,silik çıktı..ertesi gün kan testi yaptırdım 25 çıktı..yani çok düşük bir değer olmasına reğmen çıkmıştı idrar testinde..ama kimyasal gebelikmiş,ayın 27si gibi kahverengi lekelenme başladı,2 gün sonra da kanama oldu,10 gün falan sürmüştü..bu ay bende öyle bir mucize bekliyorum,tekrar hamile kalsam diye-tatlicadiarzu- olur mu aceplaelaelaelaelae yumurtlama günü falan da şaşmıştır kesin..rasgele yaptık iştedelikafadulden belki tutar..

10. 23 Nisan 2009
  11. EliFatihEFU

EliFatihEFU Rabbim herkese nasip et ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    73
    düsük yaptiktan sonra normal olmasi gereken adetini oldun mu ki?
    eger olduysan yeniden hamile kalma sansin var tabiki ama diyosun ki 17 sinde düsük oldu 28 inde yani 11 gün sonra iliski oldu, bence 10 gün icinde adet olup yeni yumurta v döllenme hemen olmaz..bu deger sana düsük yaptigin gebelikten kalmis olabilir cünkü hemen sifira inmiyo doktora git ve kan testine baktir eger gebeysen zaten kesesini de görmen gerek

12. 24 Nisan 2009
  13. txixrtxixl kelebek

txixrtxixl kelebek Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    eger pozitifse yanımaz ama pozıtıf olup bebek var negatif olup bazen bebek yıne olabılıyor mus sonuc pozitifse hamılesındır

14. 26 Nisan 2009
  15. akimera

akimera Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    cnm ben adet oldum bittikten 2 snr kan gelmeye başladı leke halinde.bende hamileleik belirtileri gösterdiğim için idrar testi yaptım sonuç pozitif.yani erken dönemde gösteriyomuş yenileri doktorum söledi ordan biliyorum

16. 29 Nisan 2009
  17. kuzularim

kuzularim derya&emir Üye

Beğenildi:
    77
    Ödül Puanları:
    88
    canım adet olması şert diil bende bı sebeten dolayı kürtaj olmuştum bı sonrakı ay adet görmedım yanı hiç adet görmeden yine hamıleydım.

18. 29 Nisan 2009
  19. kuzularim

kuzularim derya&emir Üye

Beğenildi:
    77
    Ödül Puanları:
    88
    tabikı olabilır canım büyük ihtimalda hamilesın bende kürtaj olmuştum sorakı ay yıne hamıleydım hıç adet görmeden umarım diledıın olur