acilllll

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve Filo tarafından 30 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

30 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : Filo
  1. Filo

Filo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaslar bu ay tüp bebek denemem oldu...boş yumurtayla sonuçlandı.....2.denemeyi yapmayı düşünüyorum....2. için ne zman başlamak lazım...ara vermek lazımmı yoksa hemen başlamak şansı artırımı bilgilerinize ihtiyacım var....şöyle düşündüm bu ay o kadar iğne vuruldum ilaç aldım tekrar bu ay denemek vücutta ilaçta varken şansı artırırmı acaba....

2. 30 Temmuz 2010
  3. nisam83

nisam83 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    canım gecmıs olsun
    allahım ınsallah kalıtelı yumoslar nasıp etsın
    bende 1,denememden sonra doktorum 3 ay ara ver dedı
    cunku vucud okadar ıgne yedı ondan sonra baslarız demıstı
    ama senın doktorun bos yumurtanın sebebını acıklaması yada test ıstemesı gerekmezmı canım
    once doktorunla konus
    nerde tedavı gordun
    allahım su cuma gununun yuzu suyu hurmetıne yavrularımızı nasıp etsın
    uzulmemeye calıs allahım sabırlar versın

4. 30 Temmuz 2010
  5. ozlem80

ozlem80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    galiba ignelerden sonraki durum degisken ben de yumurtalamayi geciktirdi yumurtalarim bugune kadar ilk kez dogal siklusta cok gec olgunlasiyor ve mayistaki tedaviden dolayi yumurtaliklarim hoslanmamlis o kadar hormondan doktor zamanla gecicek dedi. ama bunun tersi olup da sonraki aylarda ilacalrin hala etkisiyle cok guzel yumurtlayan bayanlar da oluyor. o yuzden ilk regleden sonra soyle 12.gun gb bir kontorole git bence doktorun baksin durum nedir icerde. ama iki secenegi de goz onunde tut. normalde en az 3 ay bekleyin diyorlar zaten.
    bir de neden bos yumurta cikmis israrli aciklama gerekirse arastirma iste, ayni igneleri ikincisinde kullanmamak gb bazen cozumler duyuyorum. biliyorum hemen yenisi olsun istiyor insan ama biraz sabirla gec olsun guc olmasin demeye calismaliyiz. Insallah ikincisinde en kaliteli yumuslarla cok guzel embroyolarin olusur ve bize mujde veririsin.

6. 30 Temmuz 2010
  7. ALS17

ALS17 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    merhaba arkadaşım benim doktorum 3 adet döneminin geçmesi gerekiyor dedi ve 4. adette 2. tedavime başladım

8. 30 Temmuz 2010
  9. Filo

Filo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    benim fsh sorunum vardı...bu ay 11 e düşünce tüp yaptırdık ..doktor fsh tan olabilir dedi...şimdiki korkum ya bundan sonraki denememdede aynı şeyi yaşarsam....yumurtası boş çıktıktan sonraki denemelerinde sağlıklı yumurta üreten varmı.....

10. 30 Temmuz 2010
  11. cigdo

cigdo Meleklerim Allaha emanet Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Cnm öncelikle dr.na danış bende nisanda başmaıştım ama yumoşlar istenen gibi gitmediinden tedavi yarıda kesildi, sanırım senin yumoşlar toplandıktan sonra iptal edildi bence 2-3 ay ara ver.

Benimde ilk denememde her şey yolunda giderken toplanan yumurtalarım olgun çıkmamıştı, son denememde bal-tarçın-çörek otu karışımı yedim, içi cevizle dolu incir yedimi tabi dualar herşeyden önemli ve allhıma şükür hamileyim:nazar:

Darısı başına cnm..

12. 30 Temmuz 2010
  13. Filo

Filo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    inş. canım.....sende inş. hayırlısıyla kucağına alırsın.....başka böyle deneyimler yaşayanlar varmı...........