acillllll

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve limon_kabugu tarafından 18 Ekim 2010 başlatılmıştır.

18 Ekim 2010
    Konu Sahibi : limon_kabugu
  1. limon_kabugu

limon_kabugu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar cuma günü transferim oldu,doktorum yumurta toplama işleminden sonra estrofem diye ilaç verdi,ilacı günde 1 kez 2 adet diye yazmışlar test gününe kadar kullanmam gerekiyor ama ben günde 2 kere 4 adet kullanmışım..çok dikkatli biriyimdir ilaçlar konusunda ama nasıl böyle bir aptallık yaptım bilemiyorum..sabah doktorumu arayacağım ama sabaha kadar rahat edemem acaba ilacın fazlası zararlı olmuşmudur?
    mafoldumben mafoldumben mafoldumben mafoldumben mafoldumben

2. 19 Ekim 2010
  3. MelegimveAskim

MelegimveAskim cennette meleğim var Üye

Beğenildi:
    38
    Ödül Puanları:
    148
    yan etkılerını oku inş bısey olmaz tutunmak amaclı ıse ılac merak etme sıkı sıkı tutunmustur sana bebısın her serde vardır bır hayır rahat ol bebegını dusun annesı a.s.

4. 19 Ekim 2010
  5. limon_kabugu

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    ilacın yan etkilerinde baş dönmesi,bulantı kanama filan diyor ama bende hiçbiri olmadı..bu ilaç rahim duvarını kalınlaştırıyor..yumurta toplamadan sonra onun için veriliyor..şimdi ben fazla içince fazlamı kalınlaştı acaba..çok korkuyorum..eğer sonuç negatif olursa buna bağlayacağım....mafoldumben

6. 19 Ekim 2010
  7. limon_kabugu

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    hastaneyi aradım,hemşire hanımla konuştum..gülerek korkma hiçbirşey olmaz dedi..inşallah dediği gibi olur..içime su serpildi resmen..

8. 19 Ekim 2010
  9. ela2008

ela2008 hoşgeldiniz miniklerim... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    geçmiş olsun inşallah tutunur bebeğin sana sıkı sıkı. ben yumurta toplama işleminin yapıldığı günden itibaren günde 1 kez 3 adet kullanmıştım taki 5+4 haftalıkken ilk muayenemde keseyi görene kadar. sonrasında bıraktırmıştı doktorum. Allah hayırlısıyla sana da nasip eder bu duyguyu inşallah..

10. 19 Ekim 2010
  11. limon_kabugu

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    bir kez daha içime su serpildi..çok teşekkür ederim paylaştığın için...sonuçta yaşadıklarımız zor süreçler..benim hatam yüzünden tutunma gerçekleşmemiş olursa,üzüntümden ölürüm heralde..