Acım çok büyük kızlar ne olur yardım edin yine ben :(

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve busem92 tarafından 24 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

24 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : busem92
  1. busem92

busem92 5 qn BiLemedin 6 qn .. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yüregim yanıyor kavruluyor hatırlarsanız anlatmıştım geçen gün sevgilim benden habersizce ayrıldı nickler yazıyor ama demiştim gerçekten var birisi dün nickine film izliyorum ama bekledigim kişi gelirse tele çagrı atsın gelirim o kendini biliyor yazmış baktım ama ben degilim hala silinmiş durumdayım ona bi ileti attım bittigini yaptııklarını bildigimi anlattım ne yapmam lazım nasıl unutucam daha 6 gün oldu ayrılalı nasıl sevdi başkasını ya biz 2 sene çıktık benim için ölüyordu yardım edin allah aşkına ne olur yardım edin

2. 24 Mayıs 2009
  3. bekolim

bekolim Gecmis tozdur üfle gitsin... Pro Üye

Beğenildi:
    42
    Ödül Puanları:
    148
    Istersen 5 yil cik adam seni istemedik sonra ben olsam kibircigimi bilem yedirmezdim:dilcikar:

4. 24 Mayıs 2009
  5. busem92

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    nasıl unutucam canım şuan bunları yazarken aglıyorum bu gece durmadan agladım

6. 24 Mayıs 2009
  7. busem92

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar Gerçekten Çok Acıyor ıçim Onun Bi Sevgilisi Var Daha 6 Gün oldu nasıl yapar bunu nasıllllll

8. 24 Mayıs 2009
  9. benimminikelam

benimminikelam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım onu düşünmemeye çalış arkadaşlarınla görüş..dışarı çık...yalnız kalmamaya çalış...yanında birileri olsun hep seni anlayacak...ve lütfen nasıl yaptı neden bunu bana yaptı diye sorgulama..bu olanlar onun kişiliksizliğinden...kendini üzme...kararlı ol unutacağım de...

10. 24 Mayıs 2009
  11. sudem.

sudem. sebebi hayatim yavrularim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canim demekki seni , senin onu sevdigin kadar sevmiyormus..bunlari uzaktan soylemek cok kolay yasamak cok zor biliyorum. ama maalesef durum bunu gosteriyor. sevgini haketmeyen biri icin goz yasi dokme yazik inan gozunden akan her damlaya.biliyorum sevgiden cok gururun incinmistir simdi senin .ama onun karaktersizligine ver..yol ver gitsin..adini bile anma..daha kimler cikar karsina sevilmeye deger..genceciksin daha .operim gozlerinden .uzulme canim..

12. 24 Mayıs 2009
  13. deren23

deren23 Guest

ya bu çocuk sanırım seni kızdırmaya çalsıyo yada kıskandırmaya...
    ama eğer öle bisey varsa hiiiç kafana bile takma hayatına bak....

14. 24 Mayıs 2009
  15. MeDuSa

MeDuSa Guest

cnm olan olmuş artık bundan sonra eski anılarını hatırlamak,neden yaptı diye sorgulamak sadece seni üzmeye yarar :kahve:

İsterse 30 sene olsun adamın gönlü başkasına kaydıysa demekki o insan değilmiş,gerçek yüzünü geçte olsa görmüşsün ve artık hiçbişi eskisi gibi olmayacaktır.

Şimdi ağlayıp sızlamak seni üzer.

Baksana adamın umrunda değil. :nazar:

Bence bi şekilde unutmaya başlasan iyi olur.
    Yeni bir hayata başlayıp gerçekten seni seven ve senin sevebileceğin biriyle birlikte olmanı dilerim..... a.s.

16. 24 Mayıs 2009
  17. busem92

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    o acıyla ona bi ileti attım yanlış mı yaptım daha okumadı ama herşeyi yazdım

18. 24 Mayıs 2009
  19. busem92

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar herşeyi geçtim biliyormusunuz ben dün onu camda gördüm ve bana baktı biz aynı mahallede oturuyoruz hiç degilse çocukluk arkadaşıyız birlikte oynardık oyunları birlikte saklanırdık :KK43::KK43::KK43::KK43: birlikte yaşanan 2 sene degil sadece uzun uzun seneler