acım dinmiyor....

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve dilek_88 tarafından 3 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

3 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : dilek_88
  1. dilek_88

dilek_88 ayaklı astroloji kitabı Üye

Beğenildi:
    42
    Ödül Puanları:
    113
    size anlatacağım kişi zamanında bnm için çok özel biriydi.ailevi sorunlarım vardı ve o hep bana destekti.sonra aramızda bir takım sorunlar oldu onlar büyüdü.ve onun askerliği yanaştığı için bitti.aslında bir kafa dinlemek olarak görmüştük.hala görüşüyorduk.
    ama o ne yaptı?bir hafta içinde başka bir kız bulmuş.ve o kızla yatmış!!!!!!
    ve ben onu asker öncesi destek olmak için aradığımda(6gün kalmıştı) bana bunu telefonda hiç utanmadan söyledi!Kötü Kazen

o kadar ahlak namus narası atan adam beni hiçe saydı keyfini düşündü.ona kızdığımda tepki gösterdimde beni yargılayamazsın falan diyerek kesip attı.o gün o tel kapandı ve birdaha onu aramadım
    .çünkü o gururmu çok kırdı!!!.
    ama kabuslarım bitmedi.12nisanda askere gitti.sürekli onu rüyalarımda görüyorum.ilk rüyalarım çok feciydi.malum sinir durumları.bardak kırıp onu boğazının kesitimi falan gördüm.sonra hep karışık rüyalar sonra birgün onun evimin bahçesine kadar geldiğini ama utanıp birşey demeden gittiğini gördüm.
    ve dün gece o ve ben birisi daha var ve ben ona sarılmışım.3.kişiyede onunla çok mutluyum.allah sonumuzu hayır etsin diyorum.ama öyle birşeyki çok mutlu ve huzurluyumfisfisfis öyl eböyle değil rüyamda onun bana yaptığı şerrefsiliği unutacak kadar huzurluydum???
    ben hem bu rüyalarıma anlam veremiyorum hemde acım dinmiyor.bakın şuan çok normalim ama onu hatırlatacak ciddi birşey bir yer bir söz.anında yüz düşüyor.gözpınarlarım doluyor.ben onu kaybettime yanmıyorum.
    onu hiç tanıyamamışım!onun ne pislik olduğunu görermemişim.ve canımı yakamsına bile bile izin vermişim.ona bu terbiyesizliği yapma cüretini ben verdim demekki o beni gözden çıkartmışta ben hiç anlayamamışım.beni oyaladığını görememişim.ve onun ardından öyle bir haldeyimki değil başka sevgili yanımdan brad pitt geçse dönüp bakmıyrum ilgelnmiyorum.ve mutlu bir sevgililik yaşıcama beni seven bir erkek olacağına inanamıyorum içimde ya oda böyle yaparsa korkuları varsenağlama
    kendime çok kızıyorum çok....

Son düzenleme: 19 Mayıs 2015
  2. 3 Temmuz 2008
  3. EgeDenizi

EgeDenizi Yazı İşleri Müdürü =) Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    anaaaa :1shok::1shok::1shok: bu nasıl bi şey yaa ohaaa çüüşşş diyorum ve hatta daha da diyeceğim
    yaa nasıl bir şeydir bu yaa
    kusura bakma arkadaşım,bu adam ş...nin önde gideni!!!!!!!!!
    aslında daha neler demek isterdim ama yazamıyorum...
    böyle bir "şey"için kendini üzme (şey kelimesi birlikte olduğun organizma için kullanıldı,aman yanlış anlaşılma olmasın...insan diyemiyorum da...)

4. 3 Temmuz 2008
  5. EgeDenizi

EgeDenizi Yazı İşleri Müdürü =) Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    neeeeeee bu yediği naneyi bir de söyledi miii?????
    ay allahım ne dengesizler var bu dünyada

arkadaşım çok geçmiş olsun sana...kendini rahat bırak,bütün bunlar geçecek...
    böyle birini düşünmeye bile değmez!!!!!!!

Son düzenleme: 3 Temmuz 2008
  6. 3 Temmuz 2008
  7. masal

masal Guest

kendine niye kızıyorsunki? ne kendine nede o kişiye kız.. aksine o kişiye minnet borçlusun!!! niyemi? çünkü çok geç olmadan sana gerçek yüzünü göstermiş.. unut gitsin demek kolay tabiki bizler için ama, bu kişi gerçektende tek kalemde unutulmayı hakkedecek bir kişi. gözünden akan bir damla yaşa bile değecek birisi değil belki ama ağlama demiycem sana, ağla, ağlaki içindeki zehiri dışarı akıtabil..

8. 4 Temmuz 2008
  9. dilek_88

Beğenildi:
    42
    Ödül Puanları:
    113

evt çok doğrusun geç olmadan gösterdi.biz birde asker dönüşü tekrar barışırsa evlenmeyi falan düşünmüştük...yasakkelime
    acım ilk zamanki gibi değil.geçiyor ama aradan aylar geçti bitmedi.sanki bitmeyecek gibi geliyor.ama bu acı günün birinde biter dimi??:çok üzgünüm:

teomanın bir şarkısı vardı.

zaten aşk kötü bir şaka
    anlamaya çalışma
    derlerki bir yerden sonra acımaz daha fazla
    zaten aşk kötü bir şaka.............

inşallah bir yerden sonra acımaz daha fazla..

10. 4 Temmuz 2008
  11. tılsım33

tılsım33 Guest

kişilikleri gelişmiyo bunların ya
    lafa geldimi namus timsali kesilirler icraata en büyük ş..z olurlar
    ama bence sen içinde bişeler bitirmemişin

12. 4 Temmuz 2008
  13. pehh yargılamanız yanlış sen onun için hiç birşey ifade etmeseydin tutup sana bunu anlatmazdı biraz mantıklı düşünmye çalış seni, acıtmaya çalışmış ...... ben onunda canının yandığını hissettim biraz yoksa zaten kırdığı bir insaı bir daha kırmak istemez hiçbir insan oğlu eğer bir şey hissetmiyorsa

14. 9 Temmuz 2008
  15. dilek_88

Beğenildi:
    42
    Ödül Puanları:
    113
    günlerdir bu dediğini düünüyorum.acaba derdi ne bunun?içimden sadece dengesiz deyip geçmek gelyor....

16. 9 Temmuz 2008
  17. icimdeki_sen

icimdeki_sen 17.10.2014 miladim kizim Pro Üye

Beğenildi:
    77
    Ödül Puanları:
    153
    bence hic takilma bu yasadiklarina...
    bazen bazi seylerde arkani dönüp gitmeyi bilmek gerekiyor....
    sana bu kadar aci yasatan insanin birgün seni mutlu edebilecegine artik sende inanmiyorsun....
    unutmaya calis bence unut gitsin karsina daha düzgün insanlar cikar ve sonra bu yasadiklarin ask miydi diye sorarsin kendine...
    o rüyalari görmen cok normal cünkü sen daha bitirmemissin gercekten ve ona söyleyecek cok seyin var...
    ne kaldiysa icinde yaz bir mektuba dök icini gönder ona göreceksin cok iyi gelecek....

18. 9 Temmuz 2008
  19. dilek_88

Beğenildi:
    42
    Ödül Puanları:
    113
    arkamı döndüm ama son kalıntımıdır nedir..
    yada şöyle tarif edeyim.bir sandıkta gömülü herşey.2 hafta hiç aklıma bile gelmyor.ama bir söz bişi oluyor ve o sandık bütün acımasızlığyla açılıyor..ve bir anda kendimi tıpkı o zamanlar gibi acı çekerken buluyorum.sonra hemen kafamı başka şeylere evriyorum ama bu seferde kesin iğrenç bir rüya görüyorum.kabuslarım çok feci :çok üzgünüm:

mektub yazmayı istemiyorum.aslında ona o kadar çok söyleyecek şeyim varki :eek:klava:
    elimde olsa bir temiz döveceğim Kötü Kazen
    mektub yazarsam hayy alahın belası nerden çıktın flan der baa o biliyorum erkeklerden intikam alınmaz herşey daha kötü olur bir anda..ama şeytana yakın olsun benden uzak olsuun Kötü Kazen