Acınacak insan

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve DERin83 tarafından 28 Ekim 2010 başlatılmıştır.

28 Ekim 2010
    Konu Sahibi : DERin83
  1. DERin83

DERin83 RUZGARİN ANNESİ:-) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bazı insanlar var etrafta bakıyorsun sıfır bomboş. örneğin orta gelirli biri ama sallarda sallar yok bizim şuyumuz var buyumuz var buraya gidiyoruz şunu giyiyoruz burda yiyoruz der, kimsesi yoktur yapayalnızdır ama benşunu tanıyorum yok efendim benim çevrem böyle, benim çevrem böyle, iş yerinde sıfırdır yok ben şölee kaznıyorum yok ben müdürüm yok benim kıdemim şöyle böyle derler, haaa bu insanlar kimseyide beğenmez herkese burun kıvırır en zengin o dur en güze o dur en kariyer sahibi o dur en başarılı o dur en iyi kocaya veya sevgiliye o sahiptir işin komik yani siz onların ne olduğunu bildiğiniz haldevbunları size ballandıra ballandıra anlatırken bir zaman sonra kendi yalanlarınada inanırlar komik insancıklar :) ben bazılrına güler geçerim bazıları olayı abartırlar gıcık olurum. sizin çevrenizde varmı böyle insancklar ve ne tepki verirsiniz nasıl karşılarsınız bu insancıkları?

2. 28 Ekim 2010
  3. ayvenss

ayvenss Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benim çevremdede var böyle zavallıcıklar sürekli sallarlar bende inanmış gibi dinlerim ne yapayım kendi çapında tatmin olsun.

4. 28 Ekim 2010
  5. hece

hece Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    203
    Ödül Puanları:
    78
    sengözlerimebaksanab başkalarına zarar vermeden sadece kendilerini öyle iyi hissettikleri için yapıyorlarsa bunu bırakın öyle olsunlar

6. 28 Ekim 2010
  7. persembe

persembe Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benimde var bi tane boyle tanidigim anlatir da anlatir hmm der gecerim napayim
    oturdugu dakikadan kalkana kadar aldigi sattigi (aklinca herseyin pahalisini iyisini ozelini o alir baska kimse alamaz) anlatir yuksekten yuksekten ne gecer eline bilmem
    en sevmedigim muhabbettir gosteris icin yapmis olduklarini marifet gibi anlatan insanlar

8. 28 Ekim 2010
  9. cigdem_k

cigdem_k Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    benim çevremde yok...dinlemediğimden olsa gerek hiç duymuyorum öyle şeyleri, o tarz insanları....

10. 30 Ekim 2010
  11. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    etrafımda duyuyorum görüyorum. ama tedaviye ihtiyaçları olduğunu düşünüyorum.
    gerçekten hayat şartları zor insanlar belki öyle davranarak gerçeklerden kaçıyor mutlu oluyor. ama bir sonu olmalı. tedavi şart diye düşünüyorum. herkes kendiyle barışık olmayı beceremez. ama çenesini bari tutsun.

12. 30 Ekim 2010
  13. scheker

scheker herseyin hayirlisi... Üye

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    163
    en sevmedigim insan tipi
    bende yasadim bir zamanlar bunu
    hemde en yakin arkadasim dedigim insandi bunu yapa yanimda durup dururken avukatini arayip sanki mühim isler konusuyormus gibi bile yaptigini hatirliyorum sonrasinda cep telefonuna baktim en son annesini aramis mesela
    yani bunun gibi okadar cok yasadimki onunla... yalan söyleme hastaligi diyorlar buna
    bana kalirsa bu sadece komplex baska birsey degil
    herseyi abartmalar olanin bes mislini anlatmalar o yetmezmis gibi hikayeler yazip cizmeler
    hemde yok yere....
    dans yarismasina katildim birinci oldum gibi vs ....
    haa hemde öyle küücük bir yastada degil 26 yasinda yetiskin birisiydi bunlari yapan
    sonunda dayanamadim kücük bir sebebten ipleri kopardim acikcasi huzurluyum:nazar:

14. 30 Ekim 2010
  15. EseN77

EseN77 @..Mea Culpa..@ Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Sanıyorumki şizofrenin başka bir çeşidi bu. Ama doluuuuuuuuuu heryerdeler. Bi arkadaşım var mesela ; birinin üzüntüsünü sıkıntısını anlatıcak önce mal varlığından başlıyor... Hadi sadede gel diyorum bende.. Kompleks.. başka bi açıklaması yok..

16. 30 Ekim 2010
  17. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    insanlara bu kadar takılmıyorum sanırım bana gelip 20 senelik meselelerini anlatanlar var sadece dinliyorum %90 ının yalan olduğunu bilerek hem de.. onlar kendilerini pek övünülesi (!) hayatlarını anlatıp dursunlar umrumda bile değiller.. gerçekler ortada... güneş balçıkla sıvanmaz..

18. 30 Ekim 2010
  19. nazalp

nazalp yemekcininmekani.blogspot Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Bu tarz insanlar her yerde var.. Kendilerinin bulundukları yerleri beğenmeyip olduğundan farklı göstermeye çalışan hastalıklı insanlar bunlar.. Bunlardan uzak durmakta fayda var. Gülüp geçebiliyorsanız ne ala ama diğer türlü zararı var..