Acısıyla-Tatlısıyla 2008

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve Egem tarafından 19 Aralık 2008 başlatılmıştır.

19 Aralık 2008
    Konu Sahibi : Egem
  1. Egem

Egem Yokluk içinde Cumhuriyeti kuranların torunuyuz. Pro Üye

Beğenildi:
    9.435
    Ödül Puanları:
    238
    evet hanımlar,bir yılı daha bitiriyoruz.Düşünün bakalım 2008 de neler kazandık,neler kaybettik?
    ayrıca 2009 dan beklentilerinizi de yazın lütfen!!

Son düzenleyen: Moderatör: 19 Aralık 2008
  2. 19 Aralık 2008
  3. YAXGXMURCN

YAXGXMURCN ALLAHIM KUZUM SANA EMANET Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    senağlamaBen 2008 in hayatımda en iyi yılı olacağını tahmin ederken aslında hayatımın en kötü yışı oldu. Yine Allah beterinden saklasın..
    Nedenine gelince 2008 ocak ayının 5 inde hamile olduğumu öğrendim ilk tüp bebek denememde hayatımın en anlamlı anıydı en müthiş duygu sonra keselerini gördük ikizdi sonra kalp atımları ve daha sonra ki aylarda cinsiyetleri biri erkekn biri kız herşey buraya kadar mükemmel gidiyordu taki yavrularım beni erken doğumla bırakıp gidene kadar o andan sonra çektiğim sıkıntıları acıları anlatamam mayıs ortasında kaybettim ve o zamandan bu zamana hala kendime gelemedim böylelikle 2008 benim hayatımın en acı yılı oldu.. senağlama

4. 19 Aralık 2008
  5. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    2008 de sabretmeyi öğrendim sadece sabretmeyi

6. 19 Aralık 2008
  7. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    kötü başlayıp guzel devam eden, sadece aralık ayı bile bi omre bedel güzellikte gecen asla unutamıyacağım bir yıl oldu benim için :asigim:
    verdikleri ve vermedikleri için binlerce kez sükürler olsun Rabbime...
    bugunlerimizi aratmasın hiç... :asigim:

8. 19 Aralık 2008
  9. whiterose

whiterose Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    2007 ve 2008 benim için çok iyi geçmedi:çok üzgünüm:
    2007 de beni büyüten dedemi kaybettimsenağlama
    2007nin sonlarına doğru hayatımda ilk defa aşkı buldum:asigim:
    tam herşey yoluna girdi dedik 2008 başladı bu seferde erkek arkadaşım hastalandı 23 Mayıstan bu yana bu hastalıkla boğuşuyoruz inşallah rabbim şifasını verdi az kaldı tedavimiz:Saruboceq::Saruboceq:
    artık 2009 un bana önce sağlık daha sonrada mutluluk getirmesini istiyoruma.s.
    bikez daha anladımki hayattaki en büyük servet sağlıkmışkaydirigubbakcemile5
    sizi seviyorum k.k iyi ki varsınız.Şeniz
    İnşallah sağlıklı ve mutlu bir yıl bizi bekliyordur:Saruboceq::asigim:

10. 19 Aralık 2008
  11. Egem

Egem Yokluk içinde Cumhuriyeti kuranların torunuyuz. Pro Üye

Beğenildi:
    9.435
    Ödül Puanları:
    238
    2008 de benim için babasız geçen bir yıl oldu, babamın yokluğu hala içimdedir
    2009 herkes için hayırlı bir yıl olur inşallah

12. 20 Aralık 2008
  13. CuKuLaTa

CuKuLaTa ♥Artık Kayseridee:))♥ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    2008 in benim icin iyi gectigini soyleyemem. Son 5 yilda oyle tabi. Ama 2008 kasim ve aralik ayinda yillar onceki ve yillardir unutamadigim askimla tekrar bulusturdu bizi...:asigim:
    2009 da hayatim cok degisecek. Okulum bitecek mesela diplomami alicam 5. ayda inss:Saruboceq: Yazdan sonra kendi vatanimda olucam artik. Hemde temellii:Saruboceq:. Yine zorluklar ve sabir beni bekliyo. Çunku buseferde annemden ayrilicam. Bu duruma cokk zor alisicam:nazar:.. Ama kendi vatanimda, olmak istedigim yerde olucam. Bakalim hayirlisi...a.s
    Bu yeni yilda tasiyamayacagimiz acilar yasamayiz insallah. Allah hepimizin gonlune gore versin. Sevdiklerimizle, bizi sevenlerle coook guzel bir yil olur insallahh:Saruboceq:a.s.:enbuyukkk:

14. 20 Aralık 2008
  15. 2008 benim için bambaska oldu 2008 ocak 23 te oglum geldi dunyaya yeni bir bireyle basladık sayılır eşim işten çıkarıldı yepyeni bir hayata adım attık şehir ev iş degişimi oldu 4 aydır yeni hayatıma alışmaya çalışıyorum eski hayatımdan çok ama çok daha guzel bu hayatım ama alıştıgım hiçbirşey yok bambaska bi hayat ve bu hayata alışmaya çalışıyorum umarım hayal kırıklıgına ugramam

16. 20 Aralık 2008
  17. Adivar

Adivar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    148
    2008 yılının ilk günleri ne hayallerim vardı.Yeni bir yıldı benim için yeni bir başlangıç yapmak gibi tıpkı 2009 'a yılına gireceğim o günleri gelmesi için sabırsızlıkla beklediğim gibi.
    Hayatımda her ne yaşadıysam acısıyla tatlısıyla bir yıl daha geride kaldı işte.Bir film şeridi gibi geçti gözümün önünden Ocak,Şubat,Mart................Aralık!!!!
    Ne değişecekki acılarımla yaşamayıda öğrendim ben,sıfırdan bir sayfa açıp tekrar hayata merhaba demeyide!!
    Önemli olan hayata hep sıkı sıkı bağlanabilmek en azından yaşadığınız için nefes aldığınız şükretmek..
    Rabbim yeni yılımızda tüm isteklerinizi gerçekleştirmeyi nasip etsin.Her yeni yıl,yeni bir başlangıcınız olsun arkadaşlara.s.

18. 21 Aralık 2008
  19. miralife

miralife Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    108
    Her geçen saniye ömrümden bir nefesimi daha aldı....
    Acısıyla tatlısıyla mutluluklar yaşattı....
    Kk tanışmamın senesi.....
    Eşimi 5 aylığına aldı benden....
    Yeni iş yeni eşyalar verdi,sağlık verdi,huzur verdi,gözyaşlarımı aldı benden ,güzelliğimi elleyemedi
    ama
    1 yaşımı daha aldı benden .....
    Canımı canımdan almadı ya ailemi bana bıraktı ya bu yeter de artar bana 2008 ......
    Teşekkürler 2008 de hayatıma yön verenler.....