Açlık Otu Kullanarak İncecik Olmuş

Konusu 'Diyet Yöntemleri ve Deneyimlerimiz' forumundadır ve sunLight tarafından 20 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

20 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : sunLight
  1. sunLight

sunLight Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar, benim ablamın komşusu bir bayan var. geçen kış birlikte spor salonuna gitmiştik. bayağı balık etliydi arkadaş. ablam geçen bi görmüş incecik. hiçbir fazlalığı kalmamış. ısrar ettiyse de önce ne yaptığını söylememiş. sonra aktardan açlık otu diye bir ot aldığını, onu düzenli içtiğini, ve böylece tüm fazlalıklarının eridiğini söylemiş. ben netten baktım böyle bir ot ismi çıkmıyor. ama aktarda buldum ve aldım. yalnız bayağı bi karın ağrısı yapıyor belirteyim. bu otu bilen, duyan arkadaşlardan bilgi bekliyorum.

2. 20 Mayıs 2008
  3. flz71

flz71 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya ilk defa duydum adını. neye benziyor acaba. daha ayrıntılı anlatırmısın arkadaşım. aktar ne dedi. mutlaka ot hakkında bilgi vermiştir.

4. 20 Mayıs 2008
  5. sunLight

sunLight Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    incecik,yassı, işaret parmağı uzunluğunda bir ot. bende daha önce duymamıştım ama arkadaştan bilgi aldıktan sonra ilk gittiğim aktara açlık otu dedim ve varmış . hemen aldım. sıcak suyla demleniyor, akşam yatmadan 1 bardak içiliyor ve sabah çok rahat bir şekilde tuvalete çıkılıyor. yani metabolizmayı hızlandırarak , vücuttan yediklerini atıyorsun.

6. 20 Mayıs 2008
  7. sinsemilla

sinsemilla Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bağırsak tembelliği falan yapmasın sonra :S

8. 20 Mayıs 2008
  9. sunLight

sunLight Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herhangi bir yan etkisinden bahsetmemiş arkadaş ama tabii aldığımız aktara da sormakta fayda var .

10. 20 Mayıs 2008
  11. toothfairy

toothfairy Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    düzenli hale getirmeyin arkadaşlar böyle şeyleri...yan etkisi yoktur ama sağlığınız açısından düzenli hale getirmek size zarar verir.....
    sinamekesiz çıkamazdım afedersiniz...bırakınca neye uğradığımı şaşırdım...birden kesildim..10 günde 1 kere çıkmaya başladım...karın ağrısı...düzenimi böyle bozdum...aylar sürdü düzene girmem...o da 3 günde 1...kilo vermek için laksatif bitkisel çay içmeyin...çok sıkıştığınızda çare o olsun ama düzenli içmeyin lütfen...ay çok ağrılar çektim bari sizler çekmeyin....

Son düzenleme: 20 Mayıs 2008
  12. 20 Mayıs 2008
  13. YaXSXaMm

YaXSXaMm Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sağlık daha önemli bilmediğimiz şeyleri ne olur almayalım.kilolo ve sağlıklı olmayı tercih ederim.bu tarz bitkiler bağımlılık yapmasın

14. 20 Mayıs 2008
  15. Fiyuce

Fiyuce Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    bende oyleyim....5-6gun cıkamadıysam laksatif alıyorum direk zorda kalınca...diger turlu duzenli aldıgımda daha beter oluyorum...

16. 21 Mayıs 2008
  17. eCeCe

eCeCe Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar ben anlamadım...bu tuvalete çıkmak için mi yoksa mtabolizmayımı hızlandırıyor?benim sindirim sorunum yok fakat triodim az çalıştığından metobolizmam yavas çalışıyor.bunun bir yararı olur mu bana acaba?bu arada yesil çayda çok çalıştırıyor bağırsakları...ayrıca ödem atma gibi bi etkiside varmış

18. 21 Mayıs 2008
  19. hazal46

hazal46 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben wc.ye rahat çıkıyorum fakat kilo almaya devam yani sadece wcyle olmuyo galiba