Acnegen kullananlar

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve ezgig tarafından 4 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

4 Temmuz 2013
    Konu Sahibi : ezgig
  1. ezgig

ezgig Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selam kızlar . Acnegen tedavimin 18. günündeyim (sabah 20 mg aksam 10 mg olmak üzere) ilk bir hafta sivilcelerimde artış oldu su an bir iki tane cıkıyor normalde sivilce olmayan yerlerım muhtesem oldu pürüzsüz . siyah noktalarda azalma var ama kapalı komedon denilen o beyaz yağ butonları gecmedı ve arttı . tedavinin ilk 1 ayı kusma evresi zaten son olarak dudaklarda aşırı kuruluk ve hergun çektiğim baş ağrısı devam edıyor .
    Sizde benım gıbı acnegen kullanıyorsanız ya da kullanmışsanız gelın hepberaber yaşadıklarımızı ve tedavinin sonuclarını konusalım .
    sevgiler :)

2. 10 Temmuz 2013
  3. Imperatrice

Imperatrice Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    meraba bende 34. günümdeyim. sivilcelerde bi artış olmadı ama burnumda ve dudaklarımda ciddi bi kuruluk var. sürekli nemlendirici kullanıyorum. ayda bir kontrole gidiyorum. günde 1 tane 20 mg kullanıyorum bu arada. doktorum artırmayı düşünmüyo. yaz ayında olduğumz için artıramam dedi. güneş çok sakıncalymış çünkü o yüzden artırmayı uygun bulmuyolarmş. İnşş sonu güzel olurr cnm...;-)

4. 13 Temmuz 2013
  5. sagopammmm

sagopammmm ♥ سميل ♥ ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    415
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    83
    bende acnegen kullanıyorum 3. ay bitti 4.aydayım şuan
    tedavi kişiden kişiye değişiyor galiba
    benimde birinci ay yüzüm pürüzsüz oldu 2.ve 3. ayda sivilcelerde artış oldu baya
    aynen dediğin gibi yağ bezeleri de arttı
    aşırı dudak kuruluğu var gözlerim ve burnumda kuruyor hergün olmasada arada burnum kanıyor
    gözler için refresh kullanıyorum biraz olsun rahatlatıyor
    siz daha başlardasınız 2. 3. ayda sizinde gözlerin kurumaya batmaya yanmaya başlar aklınızda bulunsun göz damlası kullanın
    bende günde 20 mg kullanıyorum benimde doktorum arttırmıyor dozu
    birde benzamiycin krem verdi bu ay yüzümde çıkan sivilceler için

6. 19 Temmuz 2013
  7. Bebem54

Bebem54 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende 2.aydayım ilk ay 20 mg kullandm 2.ay doktorum 30 mg cıkardı ilaca başladığımdan beri dudaklarımı nemlendiriyorum sadece brazcık acıyorlar onun dışında bir sorunum yok nemlendirici olarak pantenol pomad kullanıyorum gayet memnunum bol su içmeye özen gösteriyorum ama şuan ramazan olduğu için pek içemiyorum onun dışında 3 kilo verdim bu benim için gayet iyi :KK76: kusma pek yaşamıyorum fazladan 3-4 sivilce cıkıyor diyebilirim :KK37: ne kötüleşiyor ne iyileşiyor şimdilik bakalım ne olacak daha basındayız :)

8. 21 Temmuz 2013
  9. ezgig

ezgig Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar bı suredir yazamadım . :) 4 gün once kontrole gittim kan testi yapıldı kolestrol 182 cıktı digerlerın de de sorun yok . Sivilcelerde düzelme var fakat hala izler var benim yüzüm ne cok sivilceli nede cok pürüzsüz :) yani toplasanız 7 tane sivilce anca vardı ama bende kapalı komedon denilen o iğrenc yag butonlarından cok vardı pütür pütür onlar biraz azaldı gibi ama hala var ve onlar sivilceye donusup gecicekse işim zor simdilik yan etkilerde dudak ve göz kurulugu hariç bişey yok . Dudak kurulugu için La roche posay'ın stick kullanıyorum. gözlerim içinde doktorum damla verdi . Bu arada tedavinin güzel gittiğini ve sivilcelerin yüzeyselleştiğini söyledi . su an 34. günümdeyim sonucları ilerleyen gunlerde paylasıcam öpüyorum sevgiyle :)

10. 21 Temmuz 2013
  11. ezgig

ezgig Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu arada doktor 40 mg 'ma cıkartmadı yaz ayında oldugumuz ıcın o yuzden günlük 30 mg la devam ediiyorum .kollarımla minik benekler cıkmıstı onlar ıcınde ıkı tane solusyon verdı gayet ıyı oldu 2 gunde devamlı olarak aktarıcam size gelısmelerı :)

12. 24 Temmuz 2013
  13. Bebem54

Bebem54 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende 42. ilacımı içtim sahurda :) bir iki gündür yüzüm daha iyi görünüyor yatıştı baya sivilceler :KK34: tabi heveslenmemek lazım günü gününe tutmuyor çünkü ahh düzeldi bidaha çıkmaz heralde diyosun 2 gün sonra bakıyosun yüzün mayın tarlası gibi :KK53::KK53:

14. 19 Ağustos 2013
  15. Bebem54

Bebem54 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    3. ayımın içerisindeyim maşallah diyeyim :nazar::nazar: tedavi çok iyi gidiyor bu ara. Dozumu 40 mg yükseltti doktorum gayet iyi aşırı bir kuruma yok dudaklarda ama sürekli nemlediriyorum aktif sivilcem yok ama izlerim hala duruyo birde cok oynuyorum yüzümle farkında olmadan yoluyorum sivilceleri onun dışında bir sorun yok:nazar::nazar:

16. 30 Eylül 2013
  17. 57snp

57snp Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    kızlar ben bugü gittim acnedem verdi sabah aksam içicem hematenle de nemlendir dedi... benim sorum şu ben yüzüm için temizleyici ve nemlendirici arıyorum çünkü yüzün cok hassaslasıcak dedi hassas bişi arıorum siz ne kullanıosunuz acaba cildim karmaa

18. 3 Ekim 2013
  19. 93zeynep

93zeynep Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben 19 eylülde gittim zoratanin verdi eczacı ise acnegen:KK51: çok şaşırdım ama aldım nedeni ise devlet karşılıyo falan her neyse 14. günümdeyim sonuçlar iyi gibi fondötene elveda ettim:KK55: sadece hafif pudra kullanıyorum. cildimi soğuk su ile yıkıyorum dove sabun ile yıkıyorum tahriş etmeden bebek gibioluyor. havluyu bile sertçe yüzüme vurmuyorum ee malum en değerli giysimiz cildimiz :) bakalım ne olacak kurumalar oluşdu bunun için kivi sabunu aldım 5 tl ye kuruluğumu alıyor bir kaç köklü sivilce dışında bi sorum yok hamdolsun