Acnelyse Kullanırken Oluşan Kızarıklıklar Hakkında

Konusu 'Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri' forumundadır ve magdelena tarafından 4 Nisan 2010 başlatılmıştır.

4 Nisan 2010
    Konu Sahibi : magdelena
  1. magdelena

magdelena Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar bn acnelyse ve madecassol kullanıorm kaç aydr ama öle bariz bi soyulma olmadı ama çok kızardı.hazirana kadar geçermi die düşünüorm çatlaklarım çok derin deil ama sedef rengi ve baya belli oluo. haziranın ortasında tatile gtcem ve şort kapri falan gymek zorunda kalcam. ama şu an bacaklarımn arkası bayaa kızarık bi şekilde. şimdi kullanmayı bırakırsam sadece madecassol sürsem kızarıklığı ne kadar sürede geçer acaba?? eğer 1 ayda geçer derseniz nisan bitene kadar acnelyse i kullanmaya devam edicem ama 1 ayda geçmezse şimdiden bırakiim diorm annem görürse böyle aazımı burnumu daıtır valladelikafadulden

2. 4 Nisan 2010
  3. magdelena

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    he şey bide bu kızardı ama soyulma olduuu içinmi kızardı yoksaaaa sırnaşık şey ama bn soyduunu görmedm yani pek deriler dökülmedi pul pul

4. 4 Nisan 2010
  5. magdelena

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    böle tatlı tatlı kaşınıo bide

6. 4 Nisan 2010
  7. magdelena

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    bide şu var oriflame perfect body stretch repair. fiyatı 24 tl. kullanan varmı? cilt çatlaklarını önemli ölçüde gönderir cildi sıkılaştırır dioo. sitesnde gördm

8. 4 Nisan 2010
  9. magdelena

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar dioki 4 haftada çatlakların uzunluğunda %10 . kalınlıında %20... 8haftada çatlakların görünümünde %80 hafifleme... dio 28 bayanda 8 hafta dermatolojik kontrol atında test edilmişdir dior.. istersenz girin bakın oriflame n sitesine.. bn almayı düşünüorm hemen fiyatı 24se. sonuçta bnmde 8haftam var sayılır ve bu kaderim olablr gerçekdeeen:KK70:
    bu oriflame eczanede parfümerilerde mağazalarda falan varmı?

Son düzenleme: 4 Nisan 2010
  10. 4 Nisan 2010
  11. lllyla

lllyla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm ben de oriflamenin kreminin iyi geldiğini sitede bi yerde okumuştum aldım başlayalı 5 gün oldu henüz.. iyi gelirse sonuçları paylaşırım:)

12. 4 Nisan 2010
  13. magdelena

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    hııı nerden aldın acaba sitesndenmi satılıor sadece? öyleyse alama. birde 24e mi aldn????

14. 4 Nisan 2010
  15. lllyla

lllyla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya arkdaşım oriflamenin satış temsilcisi de hani avon gibi oriflame de bildiğim kadaryla öyle satılıyo sadece. evet 24 e aldım %80 yazdığını görünce atladım:) şimdi akşamları acnelyse sabahları da bu kremi kullanmayı düşünüyorum çünkü çatlaklar soyulmadan geçmesi zormuş:sinifsinif:

16. 4 Nisan 2010
  17. magdelena

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    aaaaa acaba kim satarki hiç tanımıorm öle satan birini hem satsada kesin 2 3hafta sora gelr avonda öle oluodu offf ya hevesim kursaamda kaldımafoldumben

18. 4 Nisan 2010
  19. magdelena

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    bncede soyulmadan geçmesi zor ama sıkılaştırıcılarda olur çünkü bazı çatlaklar içe doğrubazıları dışa. bnm mesela belimdeki çatlak çizgileri dışa doğru bacaamdakiler içeri göçmüş ama derin diil. yani öle içe doğru olunca sıkılaşması işe yarar die düşünüorm ama dışa doğru olanlarda işe yaramaz heralde sıkılaştırıcı