Activar Krem Kullanan Varmi

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve afrot tarafından 3 Mart 2008 başlatılmıştır.

3 Mart 2008
    Konu Sahibi : afrot
  1. afrot

afrot Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bayanlar Activar Diye Bir Krem Varmiş,cildin Dna Sini Düzenliyormuş Ve Ciltteki çukurlari Lekeleri Yok Ediyormuş,acaba Kullanan Memnun Kalan Varmidiiirrrr

2. 4 Mart 2008
  3. BULUTT

BULUTT Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    öyle bi mucizemi varmış????????

4. 5 Mart 2008
  5. afrot

afrot Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet öyle bir krem varmış,birisi yurtdışından getirtip kullanmış,sanırım 85 ytl tanesi,2 adet.biri gece biri gündüz kremi.anlatan dediki ,kullanan kişinin cildinde sivilceleri sıkmaktan delikler çukurlar ve çok sayıda kırmızı sivilce lekeleri varmış ve kremi 2 ay kullanmış,bebek gibi cildi olmuş.zaten 2 aydan fazla kullanılmıyormuş.ayrıca ifade kırışıklıklarınıda yok etmiş.
    bu sitede çoook bayan olduğundan haberi olan varmı diye bir sorayım dedimm,yada bir dermatoloğa sorup bilgi alabiliriz.

6. 13 Mart 2011
  7. bdeniz30

bdeniz30 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    yeşim hanıma katılıyorum, bende kullanıyorum ve cok memnunum. bir kere dermokozmetik bir ürün ve dr lar tarafından recete ediliyor. kadıkoy sifa hastanesi cildiyecileri cok recete ediyorlar. kullanıcılarda cok memnun. ben hem kullanıcı hemde ecz olarak sattıgım icin geri dönüşler cok iyi... tavsiye ederim

8. 5 Nisan 2011
  9. yellbass

yellbass Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben de kullanmaya başladım. ve ürünü ilk ağızdan dinleme şansını buldum. ürün kesinlikle çok iyi. ben göz kremini kullanıyorum ama gözüm için değil. cildimdeki sivilce izleri için kullanabilmek mümkünmüş. kremin içeriği ve piyasadaki diğer anti-aging kremler gibi değil, çok daha başarılı maddeler var içinde, ve formülündeki AC-11 maddesi sadece Activar'da kullanılıyor. Ve piyasadaki diğer ürünlere oranla daha ucuz. ben tavsiye ederim kesinlike.

10. 10 Nisan 2011
  11. qwert

qwert Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    yterzioğlu isimli kullanıcının ismini yeşim olduğunu nerden biliyosunuz

yoksa siz aynı kişimisiniz

mesaj sayılarınızda aynı

sadece 2

12. 11 Nisan 2011
  13. karbeyaz

karbeyaz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    63
    Ödül Puanları:
    108
    şu işe bak bizi dolandırmaya çalışıolar

14. 9 Aralık 2011
  15. cirkine

cirkine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    konunun açılmasından baya zaman gecmiş arkdşlar varmı bu markayı kullanan? bende c vitaminli ürünlerinin çok başarılı olduğunu duymuştum:44:

16. 29 Ocak 2012
  17. bdeniz30

bdeniz30 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    sevgili karbeyaz ustunden uzun zaman gectı ama saglık problemlerım yuzunden ancak gırebildim. ben eczacıyım ataşehir masal eczanesi, ve activar adlı urunu bizzat hem satıyorum hemde kullanıyorum. zaten kullanıp memnun kalmadıgım bir urunu de kımseye tavsiye edemem... ve kullanıcılardan bugune kadar hıc olumsuz kotu donus almadım. hatta gelip tesekkur edip devamını alanlar var.
    Yeşim hanıma gelince o da benim musterilerimden birisi soyadını bildiğim için tahmin ettim. Hala aklınızda soru işaretleri varsa eczaneme buyurun bir kahve içelim yeşim hanımı da çağırırız belki, tanışırsınız. bilmeden kimseyi karalamayalım, ne ürünü , ne de kişileri...
    sevgiler
    :nazar:ecz.binnur
    bdeniz30@hotmail.com

18. 29 Ocak 2012
  19. bdeniz30

bdeniz30 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    c vit lı urunlerde var piyasada, dikkat ederseniz bu urunler diş macunu gii alimunyum ambalajda dır. c vit cabuk oksıde olur ve bozulur , ve bu tur urunler ciltte hassasiyet yapabiliyor. aksam kullanılması önerilir. guneşe cıkarken sürmenizi tavsiye etmem. bence activar süper, her markayı denemiş biri olarak rahatlıkla tavsiye ederim.
    sevgiler