Acu slim zayıflama küpesi

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve vimjo_moderator1 tarafından 7 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  7 Ağustos 2010
  Konu Sahibi : vimjo_moderator1
 1. vimjo_moderator1

  vimjo_moderator1 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

  Katılım:
  3 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  695
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  [​IMG]


  Acu Slim Akupuntur Zayıflama Küpesi

  Sizde diğer insanlar gibi kilo vermeye sadece küpe takarak başlayabilirsiniz!  Tüm istediğiniz kilo vermekse; iğnesiz akupunktur yönteminin yerine geçen AcuSlim akupunktur küpesi kullanın.

  İğnesiz akupunkturun yerine tercih edebileceğiniz AcuSlim akupunktur küpelerini kullanarak kilo sorununuzu çözebilirsiniz.

  Evde, işde, arabada, trende... her yerde… Fazla kilolarınızdan kurtulmak için AcuSlim mıknatıslı akupunktur küpelerini kullanabilirsiniz...Siz günlük aktivitelerinizi gerçekleştirirken, AcuSlim akupunktur küpelerinizde kilo vermenize yardımcı olacak...Asla kendinizi aç hissetmeyeceksiniz hem de sinirleriniz bozulmayacak.Şık küpe tasarımıyla kıyafetlerinize uyum sağlayacak ve kimse akupunktur uygulaması yaptığınızı fark etmeyecek.Böylece bu şık küpeleri bir aksesuar olarak kullanırken aynı zamanda da kilolarınızdan kurtulacaksınız.Diğer insanlar gibi sizde kilo vermeye sadece küpe takarak başlayabilirsiniz.  Peki Nedir Acu Slim?

  AcuSlim akupunktur manyetik küpesi, mıknatısın etkisi ile kulak memenizin üzerinde baskı yaparak açlık hissini giderir. AcuSlim hızlı, güvenli ve etkili kilo vermeye yardımcı olmak için modern tıp tekniklerini birleştirir. Sadece beslenme ve hafif, basit bir egzersiz programı ile kilo vermenize destek olur. Manyetik küpeler şık altın veya inci olarak tasarlanmıştır. Akupunktur sistemi yüzyıllardır kişilerin ağrılarını azaltmak için tedavi metodu olarak uygulanmıştır. Şimdi, bu akupunktur küpelerinin kilo vermeye yardımcı olduğu keşfedildi. Böylece akupunktur iğne uygulamasının yerine geçerek kilo vermek isteyen insanlara büyük kolaylık sunulmuş oldu. Akupunktur mıknatıslı küpeleri altın ve inci yüzleri ile kıyafetlerinizle muhteşem uyum içinde olacak.AcuSlim şık altın kaplama ve inci küpeleri, kulak memesinin her iki tarafına yerleştirilir, güçlü mıknatısların manyetik çekimi ve kuvveti etkisi ile sabit basınç uygular. Basınç uygulanan bu noktalar iştah merkezini kapatarak açlık hissini azaltır. Böylece kilo verimi sağlanmış olur.  AcuSlim her şeyiyle tamamen doğal ve insan vücudunun normal fonksiyonlarını kullanarak kişinin vücudunun kimyasını yeniden oluşturur. Herhangi bir yan etkisi veya tehlikesi yoktur.Akupunktur binlerce yıldır milyonlarca insanın derdine derman olmuş bir yöntemdir .Yüzyıllardır kullanılan akupunktur tedavi metodu, şimdi kilo kaybı için kullanılıyor.Çin' de açık kalp ameliyatı yapılırken herhangi bir anestezi olmadan sadece hastanın ağrısını gidermek için doğal güç olarak akupunktur tedavi yöntemi uygulanmaktaydı.Akupunktur yöntemi açık kalp ameliyatında bile ağrı giderilecek kadar güçlüyse, iştah hissi de rahatlıkla giderilebilir.Yeni teknoloji ürünü AcuSlim akupunktur küpesi de iğneli akupunktur yöntemi ile aynı etkiyi sağlar. Muhteşem sonuca iğnesiz uygulama yöntemi AcuSlim ile ulaşacaksınız. Üstelik AcuSlim takmaya devam ederek bir daha asla kilolarınızı geri almayacaksınız. Bugün bir çok kişi fazla kilolarından şikayetçi. İstatistiklere göre erkekler günlük kalori ihtiyaçlarının ortalama %35, kadınlar ise %30 fazlasını vücutlarına almaktadır.Sonuçta ise; gut, şeker, kalp, tansiyon, metabolizma bozukluğu gibi bir sürü hastalık meydana gelmektedir. Ortaya çıkan sonuç içler acısı, çocuk yaşta obez hastalar görülmektedir. Bu sebeple diyet yapılması kaçınılmazdır.  ACUSLIM MANYETİK AKUPUNKTUR KÜPESİ İLE ZAYIFLAYIN...Fazla kilosu olan insanlarda en yaygın endişe iştahlarını kontrol edemeyip yeniden başa dönmektir.

  Bu ürün hakkında detaylı bilgi ve sipariş için tıklayınız.
   
  Son düzenleme: 13 Ağustos 2010
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.