adaçayı içmeli mi içmemeli mi anlamadım kızlar bi bakın

Konusu 'Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri' forumundadır ve neyapsam tarafından 22 Mart 2010 başlatılmıştır.

22 Mart 2010
    Konu Sahibi : neyapsam
  1. neyapsam

neyapsam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    238
    Ödül Puanları:
    113
    Adaçayının aşırı kullanımında kan basıncı (tansiyon) yükselebilir. Dölyatağı (Rahim) kaslarını uyardığı için, gebelik sürecinde kullanılmaz. Annelerin süt üretimini durdurur. Önerilen dozajlara uyulduğunda, bilinen başka bir yan etkisi yoktur süt üretimini durdurur diyo ne diyosunuz bu konuda

2. 22 Mart 2010
  3. ironic34

ironic34 maşallah oğluma Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    ben de duymustum cnm,tv de de dinledim...özellikle hamileysen tavsiye etmiyorlar

4. 22 Mart 2010
  5. neyapsam

neyapsam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    238
    Ödül Puanları:
    113
    mesela çörekotu yağı yada rezene çayı anne sütünü arttırıyor bizde bunu büyütmek için kullanıyoruz ama adaçayında öyle demiyo hatta sıkılaştırmak için kullanılıyomuş kompresleri.bizde yokki sıkılaştıralım:))

6. 22 Mart 2010
  7. nur ummm

nur ummm Bayılıyorum o gözlere:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Bende adaçayını biraya yakın içmiyorum yapmadığımdan ama çok içmemek lazım adaçayı öströjen salgıladığı için gelişmede faydası olur diye içiyorum ben hafta da 1weya2 kere içilebilir bu gece yapim bari :içelim:

8. 25 Mart 2010
  9. crazy

crazy Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ben hergün içiyorum adaçayı ve rezene bir bardak bi faydasını görmedim ki öncesinden hergün olmasa da senelerdir içiyorum kızlar büyüme oldu ama başka şeyler yaptım onlardan dolayı oldu sanmıyorum adaçayının büyüttüğünü

10. 31 Mart 2010
  11. nick_im

nick_im Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    adaçayı içerken içine şeker atmayın..faydasını azaltıyomuş... ama hakiki bal ile karıştırılabilir diye biliyorum..gerçi onu da nerden bulucaksak..piyasadaki balların çoğu şeker karıştırılıp da yapılıyo...ama faydasını gördüm ben adaçayının...

12. 9 Mayıs 2012
  13. guvercinkumru

guvercinkumru Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    adet söktürücü olduğu için maydanoz gibi hamilelikte bebeğin düşmesine sebep olabiliyor.
    sütü azaltması progestronu azalttığı anlamına gelir. bitkisel östrojen içerir. göğüsleri de bu yüzden büyütür.