adaçayı yağı ( elma yağı ) ile hamile kalmaya çalışanlar hadi birlikte paylaşalım..

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve raebzeh tarafından 30 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

30 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : raebzeh
  1. raebzeh

raebzeh Elhamdülillah Ya Rabbi.. Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    elma yağını denedim ilk defa bu ay.:hulya:.adetten sonra 2 gün uyguladım..ondan mı oldu bilmiyorum ama iç çamaşırımda siyah bi akıntı farkettim..:sm_confused:resmen geceliğe kadar olmuş.. acaba üşütmeyi iltihabı mı aldı bilmiyorum.:sm_confused:.çok şaşırdım..:uhm:adetimin 19. günüde şeffaf akıntıyı farkettim.sanırım 19. günde yumurtlama oldu..uzun zamandır farketmiyordum o akıntıyı.:1shok:.ama inanın bu elma yağı bişeyleri yoluna koydu sanırım..inşallah faydasını hepimiz görürüz:Saruboceq::Saruboceq:..şifa olur hepimize inşallah.:Saruboceq:.kullanan arkadaşlar varsa bu topikte paylaşalım canlarııımmm.ŞenizŞenizolumunekankayizsmile.

2. 30 Mayıs 2010
  3. mother bear

mother bear Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    ben bu ay denedim adaçayı yağını 4 gün falan yaptım 4.gün sonunda sarı akıntı geldi şok oldum harbi işe yarıyo hamile kalamadım ama iltahabı söktü bide çok komik ama gece boyu pırtladım :)sürekli çok tuhaftı gaz çıkarma özelliğide varya sanırım onda oldu ayy bayılcam neyse bu ayda denicem geçen ay geç başlamıştım bu ay 5.gün başlıcam+bal çörekotu tarçın kullanmaya başladım yaa bide burda okumuştum kabakçekirdeği yağı sperm mi artırıyo diye ama konuyu bulamadım o yüzden tereddüt ettim daha içirmedim eşime ne yapsam acep

4. 30 Mayıs 2010
  5. darksoulriver

darksoulriver Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Bu ay hamile kalamazsam ben de denerim bunu. Daha önce de duymuştum ama unutmuşum,hatırlattığın iyi olu raebzeh

6. 30 Mayıs 2010
  7. raebzeh

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    yerimsenibenbende olmadı gaz problemi:jeyyar:inşallah güzel hebrlerini alırız babyyciim.amiiinn.:Saruboceq:kabak çekirdeği yağını ilk defa duydum canım:uhm:

inşallah faydası olur canım benimopuyorumnanaktan..inşallah buna gerek kalmdadan hamile olduğunun müjdesini alırız senden :Saruboceq:amiiinn..kendim denedim deneyenler varsa birlikte yaşadıklarımız paylaşalım diye açtım bu topiği olumunekankayizsmileinşallah birçok kişiye faydası olur:Saruboceq::Saruboceq:

8. 30 Mayıs 2010
  9. butterfly 's'

butterfly 's' gözümdeki yaşsın bebeğim Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar nasıl uygulanıyor adaçayı yağı?anlatır mısınız merak ettim....

10. 30 Mayıs 2010
  11. mother bear

mother bear Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben okuduğum kadarıyla ve bana mantıklı gelen şu şekilde: vajinana yerleşcek büyüklükte bi pamuğu şişenin azına daya ters çevir çek otomatik olarak 5 damla falan oluyu onu hemen gazlı bi beze sar temiz tülbent de olur kes minik bi parça sar hemen sok vajinana hiç öyle abartılacak bi yanma falan yok mentol hissi sadece bunu gece yatarken yap sabah çıkar ben gece sabit yatmaya çalışıyorum ki çıkmasın diye çünkü çok sokmuyorum çıkaramam diye gerçi tampon kullanan biriysen onada damlata bilirsin bu şekilde canım sabah da çıkar ben 4.gün sonunda sapsarı akıntı geldi çok şaşırdım işe yarıyor yani nasıl olduğunu hala çözemedim ama iltahap söküyo gerçekten:)

12. 31 Mayıs 2010
  13. raebzeh

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    canım babyyy arkadaşımız anlatmışopuyorumnanaktanbende adetten sonra üç parça büyük pamuk kestim.3 gün için:kedi:sonra hergün akşam yatmadan pamuğa adaçayı yağını damlattım birazda sıvıyağ damlattım cildi yakmasın diye sonra onu vajinadan uyguladım 3 gün:kedi: .. inşallah faydası olur:Saruboceq::Saruboceq:

14. 31 Mayıs 2010
  15. butterfly 's'

butterfly 's' gözümdeki yaşsın bebeğim Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    tşk ederim kızlar.... a.s.

16. 3 Haziran 2010
  17. ddilek

ddilek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım peki elma yağı ne için elma yağı nasıl kullanılıyo

18. 3 Haziran 2010
  19. raebzeh

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    elma yağı hamile kalmayı kolaylaştırıyomuş.üşütme,iltihap varsa rahimde onları temizliyomuş.adetten sonra 3 gün uygulanacak diye okumuştum kk da..yerimsenibenben adet bittikten sonra uyguladım..a.sbüyükçe pamuk kestim 3 tane ..hergün akşam yatmadan önce pamuğa biraz elma yağı(adaçayı yağı)biraz da cildi yakmasın diye sıvıyağ döktüm sonra onu vajinaya yerleştirdimbilmiyorumkismile..büyükçe kestiğim için pamuğu içeri kaçma olasılığı olmuyo:kedi:3 gün sonra uygulamayı bırakıyosun..bazı arkadaşlar 1 hafta uygulamış diye de okumuştum..ama ben 3 gün uyguladım canım..inşallah sorularını cevaplamışımdırŞenizopuyorumnanaktan[/SIZE]