Adalar'da pansiyon önerisi

Konusu 'Tatil Sorularınız' forumundadır ve EU1 tarafından 4 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

4 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

arkadaşlar,

adalarda konaklanabilecek, mümkünse yüksek fiyatlı olmayan, sizlerin daha önce tecrübe ettiği pansiyon isimlerini paylaşmanızı rica ederim. hangi ada olduğu pek farketmez..

teşekkürler....

2. 18 Mayıs 2009
  3. dscopur

dscopur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    196
    merhaba burgazada öğretmen evini deneyebilirsin. fiyatlar hem uygun hemde kaliteli olarak biliyorum. geçen ay arkadaşlarımız gitmişti. bi araştır derim bende gitmeyi düşünüyorum.

4. 5 Haziran 2014
  5. zehrina

zehrina ATA'm izindeyiz! Üye

Beğenildi:
    662
    Ödül Puanları:
    103
    Malum yaz geliyor konuyu canlandırayım istedim :) birkaç günlük tatil için İstanbul'dan çok da uzaklaşma imkanım olmadığı için Adalar'ı istiyorum. Lütfen önerisi olan paylaşabilir mi?Hangi pansiyon giden, gören bilen :)

6. 9 Haziran 2014
  7. MissMarvel

MissMarvel Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Büyük adada bi butik otel buldum iki gün 220 tl erkek arkadaşımla gideceğim . Daha da uygun bi yer bulabilirsek daha güzel olur aslında :KK70: öğretmen evinde erkek bayan tek oda , sorun olur . Bende öneri bekliyorum kızlar.

8. 9 Haziran 2014
  9. tolcan

tolcan Kadere inanırım~ Üye

Beğenildi:
    170
    Ödül Puanları:
    93
    Prenses koyu butik otel var. İnternette fırsat sitelerinde bile çıkıyor bence oralara bakın. Biz geçen sene 2 kişi deniz ve sabah kahvaltısı dağil 100 lira para vermiştik. Fırsat siteleri bu konuda çok iyi :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi