Adam beni deli edecek

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve nidam034 tarafından 18 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

18 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : nidam034
  1. nidam034

nidam034 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar burda cogunuzun derdıne ortak olup kendımce yorumlarda bulundum..yapım geregi hayatta yapılan haksızlıklara tahammulum yoktur..işyerınde işim geregi herkezle muhattap olmak durumundayım..ama içlerinden biri varki beni oyle sınır edıyorkı,adamı bır kasık suda bogsam sınırımı yıne alamam..pskopatmı ne tur cıns bır adam anlamadım..kendı kendıne birseyler kuruyor..kendı kurdugu yalana kendı ınanıyor ınsanlara ıftıra atıyor..ya ınanın hayatınızda gorecegınız en ıgrenc ınsan turu..ya bıktım bu adamla ugrasmaktan en ufagından sıze bır olay anlatacagım emınım daha ıyı anlarsınız..ben bır markette mudur olarak calsıyorum..gecen gun toplantı yaptık..ust duzey yonetıcıler de vardı..herkez sıkayetlerını bıldırıyor bende not alıyordum.bana geldı sıra bende marketın ıcerısınde kavga edılmemesını bır sorun varsa yanlız bır yerde halledılmesını soyledım..bu adam resmen sozlu olarak bana saldırdı..işte kasıyer kız kasadan para calmıs..:KK43:ve bu dedıgı kızla cok ıyı anlasıyoruz)ben kamera kayıtlarında sılmısım..bunu ona obur kasıyer kız soylemıs..ınanın cok fena oldum..yanımda patronum var..dedımkı pes ya bu kadarda olmaz..eger dedım ben boyle bırsey yaptıysam allah en sevdıklerımden cıkarsın..eger sen ıftıra atıyorsan..allah senın cocuklarından cıkarsın dedım(ama normalde kımseye beddua etmem ama ınanın canımı cok yaktı..ve adama dedımkı sana bunu soyleyen kızla yuzlestır..neyse bven kızı buldum yuzlestık..kız dedı ben boyle bırsey soylemedım..adam dedı bende olsam soylemedım..derım..tabıı nasıl soyleyecek dedı..bagırdı cagırdı kendını haklı konuma getırdı kendınce..ya ınanın bıktım ben bu adamla ugrasmaktan yalandan yere yemın edıyor..herkeze ıftıra atıyor..bunun yatacak yerı yok bunu bılmıyor..dun degıl ondan oncekı gece..ruyamda oglunu gordum..hırsızlık yapmıs guya ..ya bılmıyorum..adam benım pskoljımı cok bozdu...benı benden ettı valla..:1no2:

2. 18 Mayıs 2009
  3. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    bu kişi sizinle aynı konumda mı sizin üstünüz mü?
    onu şikayet edebileceğiniz bir konum yok mu?
    hem iftira attığı kasiyer kız, hem siz, hem de bana anlattı dediği kasiyer kız üçünüz birden şikayetçi olun, dilekçe verin..

4. 18 Mayıs 2009
  5. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    bu iftira nispeten basit, ama daha büyük iftiralar da atabilecek potansiyelde sanırım bu adam, patronlarınızla tekrar görüşün, durumu bildirin. kasiyer kız böyle bir şey söylemediyse o da bir hırsızlık iftirasına kurban gidiyor, beraber şikayetçi olun.

6. 18 Mayıs 2009
  7. nidam034

nidam034 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    inanın cok sıkayetcı olduk..ama patronun işine geldıgı için cıkarmıyor işten ugrasmayın onunla dıyor..sadece dedıgı bu yanı patronda bılıyor onun ne tur bır ınsan oldugunu ama nafıle...

8. 18 Mayıs 2009
  9. frezya_34

frezya_34 kimse vazgeçilmez değildr Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sen bu adamla hiç yüz göz olma canım :nazar:
    sert bi tavırın olsun ona karşı
    herhangi bişey olursa onu takip et ve eleştir yaptığı işte
    sana diyecek bi söz bi açık bırakma
    allah korusun sana daha büyük bi iftirada atabilir :1shok: temkinli davran ona karşı ve mesefali ol

10. 20 Mayıs 2009
  11. merwe90

merwe90 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Aynen katılıyorum.a.sÇok doğru yazmış arkadaşımız. :içelim:

12. 20 Mayıs 2009
  13. sanat

sanat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    mahkemeye vereceğini söyle ve mahkemeye ver iftira atmak ne demekmiş anlasın ispatlasın attığı iftirayı sıkıyosa

14. 20 Mayıs 2009
  15. Seloxsx

Seloxsx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Bence üstlerine söyle bana herkesin önünde iftira atıldı de. Bunu ispat etme görevi iftirayı atana düşer de. ıspat edemediğine göre bu kişi hakkında herhangibir işlem yapacak mısınız de. Hırsızlıkla suçlandım bu çok ciddi birşeydir de.

16. 20 Mayıs 2009
  17. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Allah eninde sonunda cikartir canim...
    iftira atmak yalan yere yemin etmek neymis görür o....

Böyle insanlardan korkulur...mümkün oldugunca uzak dur ve hic muhatap olmamaya calis...olduki muhatap olmak zorunda kaldin cok sert ve tavirli yaklas...senden kesinlike yüz bulamasin...:kızgın:

18. 23 Mayıs 2009
  19. ifrit

ifrit Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    muhattap değilim siiznle bilmem kim beyy de gec gitsin
    asıl piskopat senin üstün bence. bu manyaktan ne gibi bi çıkarı olurki. ne geliormus işine.
    içindeki şeytanın insan halinimi görüyormus o adamda