Adam Fawer - Olasılıksız

Konusu 'e-Kitap Polisiye' forumundadır ve Kuzey tarafından 16 Ekim 2007 başlatılmıştır.

16 Ekim 2007
    Konu Sahibi : Kuzey
  1. Kuzey

Kuzey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Olasılıksız

Yayınevi : April Yayıncılık
    Yazarı : Adam Fawer

Bir sabah, yıllardır görmediğiniz bir arkadaşınızı düşünerek uyandınız. Bir saat sonra, onunla sokakta karşılaştınız. Sizce bu sadece bir tesadüf mü, yoksa çok daha farklı bir anlamı olabilir mi? Siz hiç Loto’da büyük ikramiyeyi kazanmadınız. Ama birileri kazanıyor. Hem de sürekli! Onlar sizden daha mı şanslılar?
    Şans nedir gerçekten? İçinizde bütün parayı kırmızıya yatırmanız gerektiğini söyleyen bir his var. Bu his bir öngörü müdür? Yoksa daha fazlası mı?
    Yolda gidiyorsunuz. Kafanızı çevirip yandaki küçük parkta baktınız ve bir anda bu anı daha önce de yaşamış olduğunuzu hissettiniz. Evet, Deja Vu. Sizce nedir Deja Vu; Geçmiş mi, rüya mi yoksa geleceği mi görüyorsunuz? Eğer siz de kontrolün kimde olduğunu merak ediyorsanız, ‘Olasılıksız’ tam size göre bir roman..

Pdf formatinda, 2 MB.

Okumak için tiklayin...

2. 24 Ekim 2013
  3. beckybecky

beckybecky Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    6
    Ben okumustum enteresan bir kitap kurgusu çok hoş karısık biraz sakin kafayla okunması gereken kitaplardan biri.

4. 5 Kasım 2013
  5. berceste_

berceste_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    801
    Ödül Puanları:
    188
    harika bir kitap bence
    kurgusu süper:KK23::KK23:

6. 22 Kasım 2013
  7. kalimero1987

kalimero1987 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    48
    okumayı düşünüyorum ama başka yorum yokmu kitap üzerine?

8. 5 Ocak 2014
  9. _AH_

_AH_ AyŞe<3HaSaN Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    108
    Bende kitabı yeni aldım bakalım okumaya başlıycam bitince yorum yazarım:KK34:

10. 9 Mart 2014
  11. meteor

meteor Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    İlkin sıkılıp bıraktım,iki sene kadar sonra yarım bıraktığım kitapları sağlam kafa ile bitireyim diyerek tekrar elime aldım.Tabi bu arada KK'da yazılan yorumları da okudum, herkes ilk elli sayfada sıkılıp sonradan çok severek okuduğundan bahsetmişti.Bende de aynısı oldu, ilk kısımları atlattıktan sonra seri şekilde ve zevkle okudum.Aksiyonu yüksek bir kitap, kesinlikle filmi çekilmeli.