Adamın sonu

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve ADAM tarafından 29 Haziran 2009 başlatılmıştır.

29 Haziran 2009
    Konu Sahibi : ADAM
  1. ADAM

ADAM ÇILGINIM VE DE DUYGUSALL Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bazen dünyanın başımıza yıkıldığını hissederiz ya ben de şuan bu ruh halindeyim
    etrafımda sürekli moral vermeye çalışan insanlara ewet doğru desem de içim biliyor olmadığını....
    yarın 10.gün gidip test yapacağım ve sonucu almak için dermanım olmayacağından telden hemşirenin negatif sözünü duyacağım anları kuruyorum kafamda....
    ben bu dünyada hep ZORlarla başeden oldum...hiçbir şey benim için kolay olmadı yaşamda...belki şuan diyorsunuz ki kimin için kolay oldu ki....ama gerçekten hayatımı yazsam siz de okusanız oha bu kadar da olmaz dersiniz....
    ben biliyordum bir eksik yine olacaktı hayatımda ve malesef bu da hep özlemini kurduğum BEBEK oldu....tam yaşamımı istediğim hale getirdim tüm sorunlarımı hallettim bu muradım kader engeline takıldı....
    kızımın adını ADA koyacaktım....ADAM da varolmadan yok oldu....benim kaderime ortak oldu......

2. 29 Haziran 2009
  3. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    canım ya ınş suprız yapar meleğın ınşşşşşşşş canım..........

4. 29 Haziran 2009
  5. burge

burge Bismillahirrahmanirrahim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım Allah büyük.. Hiç bir zaman ondan umut kesilmez. Hayatın bizlere bundan sonra neler getireceğini blimeyiz. Bu hepimiz için geçerli. ınşallah bundan sonra sana hep güzellikler getirir hayat...

6. 29 Haziran 2009
  7. deryam76

deryam76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canim ne olur uzme kendini RABBIMDEN hayirlisini iste ne olurrrr kac gundur takip ediyorum seni adamin sonu ne demek guzelim son degil bir baslangic olacak insallah olmasada dunyanin sonu degil benimde ilk dememde olmadi ama isyan etmedim hep sunu dusundum ya olsaydida sagliksiz sakat olsaydi ben ne yapardim tabikide bakardim buyuturdum ama her gun aglardim ve soyle dusunurdum bana bir hal olsa ondan once ben olsem ona kim bakardi daha nelerr nelerrr canim unutmaki imtahan dunyasindayiz bizimde imtanimiz bu elimizden geleni yapacagiz sayet dunyaya gelecegi varsa hic bir guc engel olmaz ne olur boyle dusun biraz rahatla bunlar benim nacizane fikrim uzun oldu ama kusura bakma dua edelim birbirimize

8. 29 Haziran 2009
  9. ADAM

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    keşke canım keşke..............:Saruboceq:

10. 29 Haziran 2009
  11. ADAM

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106

sağol canım....hepimize inşallahhhh...........:Saruboceq:

12. 29 Haziran 2009
  13. ADAM

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106

haklısın ama 3 yıldır eşime hep destek olmaya çalıştım eşim azosperm hastası.....teseler,mikro teseler,dökülen paralar,gözyaşları,tam umut ışığı bulduk bebeğime bu kadar yaklaştım....başka aksilikler....artık kalbim dayanmıyor yenilgilere:çok üzgünüm:

14. 29 Haziran 2009
  15. zeytin gxoxzlxux

zeytin gxoxzlxux Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    buda bi sınav diye düşün cnm her şeyin bi zamanı vardır artık bebek sahibi olmann bi çok yolu var kaç senelik evlisin
    moralini bu kadar bozma allah herşeye kerim tatlım

16. 29 Haziran 2009
  17. zeytin gxoxzlxux

zeytin gxoxzlxux Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    yenilgi değilde engel olarak düşünsen daha kolay olur senin için sonuçta engeller aşılabilir değil mii

18. 29 Haziran 2009
  19. ADAM

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    4. yıla girdik canım...........mesele o değil ki.........3 yıldır 30 milyar gitti bu yolda...hadi parayı da geçtim kaç kere hormon aldım ve ilerde bu hormonların acısı nasıl çıkacak bilmiyoruz bile....bir de benim ilaçlara alerjım var....masada kalma riskim var........yumurta toplantı ağrı kesici bile yapmaya korktular....bebek için nice riskleri aldım ama yok yok yok...............