ADANA Balcalıda Meme Büyütme Ameliyatı Olanlar ??

Konusu 'Meme Estetiği' forumundadır ve DestinaX tarafından 10 Ekim 2010 başlatılmıştır.

10 Ekim 2010
    Konu Sahibi : DestinaX
  1. DestinaX

DestinaX Pure Love T <3 D Üye

Beğenildi:
    86
    Ödül Puanları:
    108
    Balcalıda meme büyütme ameliyatı olanlar hangi doktora ve nekadara ameliyat oldunuz fikirlerinize ihtiyacım var lütfen 5-6 ay sonra bende olmak istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz a.s.

2. 11 Ekim 2010
  3. nilayonca

nilayonca hanımeli Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende mrk ediyorum iyi oldu konu açtığın arkadaşım....tabi böyle birileri varsa ve cvp yazarsa aydınlanırız:KK1:

4. 11 Ekim 2010
  5. DestinaX

Beğenildi:
    86
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar yokmu kimse :1no2:ya lütfen bize yardımcı olursanız çok mutlu olucaz merakla bekliyorum

6. 11 Ekim 2010
  7. DestinaX

Beğenildi:
    86
    Ödül Puanları:
    108
    araştırdığım ve okudugum kadarıyla Erol Kesiktaş Balcalıda çok iyi bir doktor oldugu söyleniyor balcalıda kuzenim hastane çalışanı onunla irtibata geçtim benim için bugün araştırcaktı. 2009 yılında Erol bey 1500 tl ye herşey dahil göğüs büyütme ameliyatı yapmış arkadaşlar şimdilerde olsa olsa 2500 olsun yani bunu okuyunca çok sevindim bakalım telefonlada bir görüşeyim buradan yazarım a.s.

Son düzenleme: 11 Ekim 2010
  8. 12 Ekim 2010
  9. nilayonca

nilayonca hanımeli Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kendin sordun kendin cvp yazmışssın:1rolleyes:eek:da güzel.işallah fiyat dediğin gibi bişilerdir.özel de fiyatlar uçmuş gitmiş.bir meme büyütmeye 2.el bi araba alınır valla:sm_cool:

10. 12 Ekim 2010
  11. DestinaX

Beğenildi:
    86
    Ödül Puanları:
    108
    valla kendin söyle kendin işit gibi oldu kaydirigubbakcemile3 sordum ama kendimde araştırıyordum bu arada okadar kişi bakmış ama cevap veren yok tatlım napıyım kuzenimle görüştüm dün akşam balcalıda başka bir doktora sormuş en fazla 3000 tutar ama hasta tarihe karar versin yaparız bişeyler demiş kuzenimde dedi 2300 e 2500 e falan hallederiz dedi yani doktorla konuşmak önemli olan ben 2500 biriktririm derim hocam bukadar param var zaten devlet hastanesi oldugu için uçuk fiyatlarda ameliyat yapamazlarmış yasal olarak prosedürleri varmış onların ben anlamıyorum onlardan pek bakalım hayırlısı olsun canım 2011 haziranda falan olmayı planlıyorum Allah kısmet ederse inş.:Saruboceq::Saruboceq:

12. 12 Ekim 2010
  13. nilayonca

nilayonca hanımeli Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hadi bakalı benim memelerinde büyümeye ve dikleştirilmeye ihtiyacı var.seni takip edicem.gelişmeleri yazarsan sevinirimopuyorumnanaktan

14. 12 Ekim 2010
  15. DestinaX

Beğenildi:
    86
    Ödül Puanları:
    108
    daha yatırmama çok ama mutlaka burdan ilan ederim yani kesin kaç senedir yağlardı kremlerdi birsürü uğraştı derken en iyisimi paranı biriktirip 2 hafta acısına zorluguna dayanıp yıllar boyu güzel gezmek ne diyim inş. kısmet olurda yaptırabilirim çok istiyorum gerçekten :Saruboceq:

16. 18 Ekim 2010
  17. DestinaX

Beğenildi:
    86
    Ödül Puanları:
    108
    Kızlar geçen gün Dr.Erol Kesiltaş'a mail attım dedimki :
    Merhaba
    Erol bey ben göğüs büyütme ameliyatı olmak istiyorum. Size ameliyat olmuş hastalarınızdan bir kaçıyla irtibata geçme fırsatım oldu ve çok memnunlar hem ameliyatınızdan hemde iyi bir doktor olmanızdan 2011 haziran ayında bende ameliyat olmak istiyorum kısmetse fakat bir kaç sorum olacak;
    20 yaşında 1.70 boyunda 48 kg'yim kemikli bir yapım var göğüslerim 75 bedeni doldurmayacak kadar küçükler hangi yöntemle ne şekil protezler önerirsiniz. Ben kas altı yuvarlak hiğh profil protez istiyorum fakat siz daha iyi karar verirsiniz tabii , birde kaç cc uygun olur . Fiyat konusunda ortalama ne kadar ödeme yapmam gereklidir.
    Teşekkürler...

Ondan Gelen Cevap : Duygu hanım merhaba,
    muayene etmeden kesin ve net konuşmam mümkün değil , sizi muayene edersem daha net ve doyurucu bilgi verebilirim.
    ameliyat ortalama 2500-3000 tl civarı şu an için. ancak hazirana kadar ne olur bilemiyorum , çünkü 2011 şubat ayından sonra sağlık sistemi tamamen değişecek.
    görüşmek üzere, selamlar.
    dr. erol kesiktaş
    a.s.

Son düzenleme: 18 Ekim 2010
  18. 18 Ekim 2010
  19. pamuk

pamuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    iyimiymiş cnm erol bey??
    mersndeyim beni mersinde b doktor buldum ona mail attım ama görmeden bişey söyleyemem demiş fyat için. ona bi gidiip bakıcam, konuşucam önce, ama sonra adana ihtimalini mi düşünsem ankara yerine aceba... ankara çok pahalı okuduğum kadarıyla forumdan :S