adana da doktor tavsiyesi

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve megilara tarafından 30 Ocak 2008 başlatılmıştır.

30 Ocak 2008
    Konu Sahibi : megilara
  1. megilara

megilara onelife,onesoul,onelove.. ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar 28 haftalık olduk ama ben hala nerede ve kime dogum yaptıracağıma karar veremedim,tavsiyeniz var mı?hangi doktor,hangi hastane?

2. 1 Şubat 2008
  3. derindarbe

derindarbe Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Canim Selam Bende 6 Haftalik Hamileyim Ben Ilk Tedavi Için Ziyapaşa Kadin Doğum Hast. Gittim Ama Hiç Memnun Kalmadim. Görümcemin Tavsiyesiyle Ilgi Kadin Doğum Hastanesi Ona Gittim çok Memnun Kaldim Doktorum Bayan. Normalde Bayan Doktoirlar Pek Iyi Olmuyordiyorlar Ama Doktorum Gerçekten çok Iyi Birisi Ben Sana Orayi Tavsiye Ederim Ayrica Doğumu Nerde Yapacaksin Ona Karar Verdin Mi Allah Izin Veririse Ben Orda Yapacağim. Görümcem Dün Doğum Yapti Orda Ilgileri Alakalari çok Iyi Aklinda Olsun

4. 1 Şubat 2008
  5. megilara

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    yaaa...
    ben de bayram bukana devam ediyorum başından beri,heralde senin de bayram bukandı? ben de çok memnun değilim,eşim ilaç firmasında mümessil,dolayısıyla bütün arkadaş çevresi doktor,onlar da bayram beyi tavsiye etmişlerdi,ama ben güvenemiyorum dogum için...ortadogu da fena değil diye duydum,ilgi hakkında pek ii şeyler duymadım,muayene ücreti veriomusunuz?doktorunun adı neydi?

6. 2 Şubat 2008
  7. derindarbe

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Canim Merhaba. Evet Bayram Beye Gidiyorudum Ama Inan Eşimde Pek Memnun Kalamdi. çok Iyi Bir Doktormuş Ama Herşeyi Açik Açik Soramiyorsunuz Gerçi Ben Başta Bir Sorun Varmi Yokmu Diye Gittim Acele Ettiğim Içn Ganophen Vardi. 4-5 Sonra Hamile Kaldim. Hamileoldiğumu öğrendiğim Zamn Görümceme Söyledim Oda Bana Oraya Gitmememi Söyledi Ilgiyi Tavsiye Etti Kendide Oraya Gitti Hatta 3 Gün önce Doğum Yapti.doktoru Gül Hanim Benide Muayene Etti çok Memnun Kaldim ücret Oalkrak Biraz Pahali Ama Inan Ki Değer
    Onun Eşide Ilaç Firmasinda çalişiyor. Ssk Ya Muayenesi 60 Ytl 10-15 Gün Içinde Tekrar Gidersen ücretsiz. Diğer Tarafta 30 Ytl Di Ama Bişey Soramiyorsun Bayram Bey çok Azarliyor.yine Görüşelim Seninle Olurmu

8. 2 Şubat 2008
  9. femmepetal

femmepetal when There is better,good is not enough Üye

Beğenildi:
    723
    Ödül Puanları:
    153
    Selamlar ben İskenderın'da oturuyorum ama annemler Adana'da o yüzden kısmetse Adana'da doğumumu yapacağım.Ben 8 haftalık hamileyim.Burda bir doktora gidiyorum,takibimi yaptırıyorum ama asıl adana'da başlayacağım.Başkent hstanesinde Ebru hanım diye bir doktor tavsiye ettiler gercekten gidenler hep memnun kalmış ben de ona gideceğim.Bayan çok iyiymiş zaten doçentmiş,çok yogun olduğu için sadece problemli gebeliklere bakıyormuş.Benimki problemli değil çok şükür ama annem randevu almak için çok ağrısı var demiş.jeyyar Ben de öğretmenim burdan sevkli gideceğim ama yine de 50 YtL vizite ücreti alınıyormuş her gidişte.Bu arada üniversal hastanesinin doktorları da çok iyi diye duydum,orayı da düşünebilirsiniz

10. 4 Şubat 2008
  11. derindarbe

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Ben 6 Haftlik Daha çok Yeniyiz. Sen Yine Bir Araştir. Normal Mi Düşünüyorsun Seeryan Mi. Ben Allah Kismet Ederse Normal Düşünüyorum

12. 4 Şubat 2008
  13. megilara

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    başkentteki ebru tarım'ı ben de duydum iyiymiş diye...yaa ben 29 haftalık oldum,artık bir karar vermem lazım yaa,bu arada ilgiyi araştırdım,ii eleştiriler aldım,çok temiz diolar,bakalım beni kabul edecekler mi bu saatten sonra:)

14. 5 Şubat 2008
  15. derindarbe

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    tabiki ederler. görümcemde ortadoğudan ilgiye geçti doktordan memnun kalmadım dersin benimki çok yeniydi ama ben ziyapaşada yaptırdığım testi ordaki doktora göstersim.hiç bişeyde demedi.doktor olarak ta gül hanımı tavsiye ederrim.gidersen haber verirmisin.

16. 5 Şubat 2008
  17. GUKUMSER

GUKUMSER Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    BENİM DR. UM ORTADOGU HASTANESİNDE Doc.Dr. SEFA KELEKCI BEN COK MEMNUNUM AYRICA SEYHAN UYGULAMADA DA CALISIYOR DOGUMU ORADA DA YAPABILIRSIN OZEL HASTANEDEN DAHA GUZEL COK TEMIZ. AYRICA HOCA COK TITIZ DETAYCI TAVSIYE EDERIM. ORTADOGUDA SSK LILAR KATKI PAYI 75YTL ODUYOR AMA EMEKLI SANDIGINI BILMIYORUM.

18. 5 Şubat 2008
  19. megilara

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    saol gülümser,bir araştırayım sefa beyi...
    bu arada rukiş gül hanımın soyadı ne?gidersem haber veririm sana