Adana da DR Serkan Sayılıkan

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular' forumundadır ve adanaadana tarafından 31 Ocak 2009 başlatılmıştır.

31 Ocak 2009
    Konu Sahibi : adanaadana
  1. adanaadana

adanaadana Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar ben ıkıncı amelıyatımı olucam serkan bey e ama yınede yaza kadar serkan bey hakkında bılgı ıstıyorum..hakkında iyi seyler duydum ama yınede fıkırlerı olanlardan beklıyorum serkan beye amelıyat olanlar yada duyanlar tesekkur ederım

2. 9 Haziran 2010
  3. deryoo

deryoo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Selam 2008 de yazmissin ama hic cevaplayan olmamis, egerki yazdiklarimi okursan cok merak ediyorum ameliyat oldunmu ve nasil bir sonuc aldin? bende serkan sayilikana ameliyat olmak istiyorum. Bana cevap yazarsan sevinirim..

4. 27 Temmuz 2010
  5. Dido5

Dido5 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşlar neden bu cerrahı tercih ettiğinizi yazar mısınız lütfen, karşılaştırma yapmak istiyorum. ben de Adanada burun estetiği yaptırıcam ama bikaç isim duydum başarılı olan. ama aynı kişilerin kötü ameliyatları olduğunu da öğrendim. şimdi çok kararsızım :KK43: tecrübesini paylaşan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

6. 5 Ekim 2010
  7. ezgi_bilginer

ezgi_bilginer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    serkan sayılıkan mı ersal kaya mı? bir de sen ne kadara ameliyat oldun? lütfen öğrenebilr miyim ?

8. 14 Ekim 2010
  9. daylight

daylight Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    işark meme protez oldu çoook memnun rinoplASTİ AMELİYATLARINI MUAYENEHANESİNDE YAPIYORMUŞ ARTIK ODASINA GİREN BANTLI ÇIKIYORMUŞ EMİNİM BURUNDA ÇOK PRATİKLEŞMİŞTİR TANIŞMIYORUM ;AMA BU DR HAKKINDA HİÇBİR KÖTÜ DUYUMUM OLMADI

10. 6 Şubat 2011
  11. nerisona

nerisona Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2.616
    Ödül Puanları:
    238
    cuma günü serkan beye minik bir operasyon yaptırdım, benim operasyonum cidden küçük bir şeydi. ama onun hastalarıyla yakından ilgilenen, kendinizi rahat hissedebilceğiniz, esprili bir dr olduğunu söyleyebilirim. burun ameliyatı vb. yaptıran hastaları da çok memnun olduklarını söylediler. benim minik kitle operasyonum da gayet başarılıydı.

12. 22 Mart 2011
  13. obirkedi

obirkedi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:ARKADAŞLAR BENDE BU DOKTORA YAPTIRDIM AMELİYATIMI ÇOK BAŞARILI .SONUNA KADAR GÜVENEBİLİRSİNİZ MUHTEŞEMMMMMMMMMMMMMMMMMMM.BİR DOKTOR.TAVSİYE EDERİM.:nazar::nazar::nazar::nazar:

14. 4 Nisan 2011
  15. muhendis.pnr

muhendis.pnr Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Bende Serkan beyle görüşmüştüm ama tereddütlerim var aslında fiyatıda çok uygundu ama bilmiyorum yaa kafam çok karışık bazıları Cemal Dalay 'ı öneriyor çok zor bir durum bende estetik olmayı istiyorum ama dediğim gibi kararsızım ve korkuyorum ayrıca bu konuyu açan arkadaşlada konuşmuştum o sonunda serkan beye oldu şimdi memnun mu bilmiyorum :KK50:

16. 21 Aralık 2011
  17. beyaz83

beyaz83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben serkan bey'e 13 aralıkta burun estetıgı oldum.çok memnunum kktc den adanaya gıttım dusunun artık onun ıcın ve hiç yanıltmadı benı sağolsun ben olduktan ıkı gun sonra teyzemde oldu o da çok memnun gıbı ama onun alçısı duruyor 3 gun sonra cıkıcak . Amelıyat sonrası ıse sadece nefes alma zorlugu cekıyorsunuz o kadar o da zaten mak.7 gun suruyor sonra tamponlar alındıktan sonra rahatca nefes alıyorsunuz ben hiç acı cekmedım çok basarılı gectı umarım herkes benım gıbı sanslı olur ucretıde çok uygun ve çok musterısı var bız klınıgıne gıderken bı suru bekleyen vardı yanı duyulmus unlu bırı adanada operasyonlarıda yarım saat suruyor bence gıdın bır gorusun derım 3-4-5-6-7 bin tl ve ustu verenlere acıyorum acıkcası lutfen uyanın artık estetık gunumuzde çok yaygın oldu parayla değil doktorun tecrubesı onemlı ,herkese yenı burunlarıyla mutluluklar dılerım:)))resımımı cumartesı gunu bantlar cıkınca koyacagım. Su an ben kıbrıstayım yolculuk bıle yaptım tamponların alındıgı gun 3 hafta sonra kendısıne resımlerımı gonderıcem su an sıslık var tabı mın 3 haftada bıraz daha ıner.

18. 31 Mart 2012
  19. melezim

melezim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    kızlarrr bende önceden muhammet dilber yada emre ilhan düşünüyodum fakat git oraya kal o kadar o kadar yol çek uzunartık bende ersal kaya yada serkan sayılgan ı düşünmeye başladım ama yorum yazanlar çok eski bana yardım eden birileri var m?