adana da en iyi laparoskopi yapan dr kim

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve rodal tarafından 17 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

17 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : rodal
  1. rodal

rodal Guest

kızlar adana da laporoskopide iyi gelişmiş bir dr arıyorum.acil fikirlerinize ihtiyacım var.biliyorsunuz riskleri de var bu laparoskopinin.yardımlarınızı bekliyorum.

2. 17 Temmuz 2008
  3. EFSANE30

EFSANE30 Guest

Canım ben sana Universal hastanesinden Doç.Dr.Mecit Uncuyu önerebilirim.Kendisi kadın doğum uzmanı aynı zamanda patoloji uzm.Mecit bey benim bundan önceki tedavimdeki doktorumdu.Bende myom vardı.Myomlar rahim iç duvarında yani riskli bölgedeydi 4-5 doktora gittim kimisi yapmak istemedi risk almamak için kimisi rahminde alınması gerektiğini söyledi bu arada çocuğum olmadığı için rahmimin alınmak istenmesi beni çok üzdü.Son olarak mecit beyi önerdiler gittik ve amaliyatımı büyük bir titizlikle yaptı.Rahmim alınmadı.uzun oldu biraz ama doktor çok önemli onu anlatmak istedim.Laporoskopi histeroskopi gibi işlemlerde başarılı olduğu söyleniyor.Bi görüş istersen. İnşallah kısa zamanda sağlığına kavuşursun.SEVGİLER

4. 17 Temmuz 2008
  5. rodal

rodal Guest

cnm biliyorum duymuştum mecit beyi.turan hoca,aytekin hoca nasıl.onlara laparoskopi yaptıran var mı aranızda

6. 18 Temmuz 2008
  7. rodal

rodal Guest

kızlar niye cevap yazmıyorsunuz desteğe ihtiyacım var.damdan düşenin halini damdan düşen anlamazsa kim anlar

8. 20 Temmuz 2008
  9. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    canım bende şubat tailinde lap olcaktım ki son anda vazgeçtim.,
    eğer ben olsaydım Başkent üniv. hast.de prof Tayfun bey yapacaktı.
    Sana onu tavsiye edebilirim.özel biryer olmadığı için ticari kaygılarıda yok.Önemli olan kariyer onlar için.

ben lap dan vazgeçtim ve hemen sonraki ay kendi kendime hamile kaldım.İnşallah sende böyle güzel bir sürpiz yaşarsın.Çok çok gerekli değilsen olma derim.

benim sol kanal kapalıydı.Çok gerekli olmadığına inandığımdan son anda vazgeçmiştim.eğer her iki kanalda da sorun varsa Tayfun bey le görüş derim.

10. 20 Temmuz 2008
  11. rodal

rodal Guest

cnm ben 1.5 yıldır gebe kalamıyorum.yumurtalarda biraz gelişme geriliği var.ilaçla çözümleniyor ama yine de olmadı işte.tüpler açık bir sorun yok.tanı amaçlı yapmayı düşündü dr um.hala karasızım.yani endo mu veya başka bi şay mi var diye.inşallah ben dehamile kalırım gerek kalmaz.sen hangi ilaçla hamile kaldın.dua et bana da.hamilelerin duaları kabul olurmuş.