Adana!da Hamdi Karanfil ve Selçuk Gürbüz hakkında deneyimi olan var mı acaba?..

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve yaren72 tarafından 7 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

7 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : yaren72
  1. yaren72

yaren72 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar yine yardımlarınızı bekliyorum. ben hala karar veremedim Adana'da hangi doktora gideceğime. Hamdi Karanfil ve Selçuk Gürbüz bana gelen tavsiyeler arasında. Bu iki doktora giden var mı aranızda? Lütfen acele yardım edin bana.:uhm:

2. 11 Mayıs 2009
  3. yaren72

yaren72 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Adana'da başka tavsiye edeceğiniz doktor da mı yokbenneyaptımki kime danışacağımı şaşırdım valla

4. 11 Mayıs 2009
  5. CARMENNN

CARMENNN Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    Ben de doktor arıyorum bana önerilen isimler Cem Cengiz, Bayram Bukan, Ferhat Erol...kararsızım halaa henüz hamile değilim ama hazirandan sonra hamile kalmak istediğim için önceden muayeneye gitmek istiyorumm

6. 12 Mayıs 2009
  7. yaren72

yaren72 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    carmen sen kaç yaşındasın? ilk bebeğine mi hamile kalmak istiyorsun? biraz kendinden bahseder misin güzelim?

8. 12 Mayıs 2009
  9. CARMENNN

CARMENNN Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    canım 28 yaşındayım ilk hamileliğim olacak ama nedense tedirginim daha şimdiden.. herkes farklı dr. söylüyor birinin mennun olduğundan diğeri olmuyorr..benim kalp kapakçığımda problem var o yüzünden 9 ay biraz sıkıntılı olacak bnm için ii bir dr. olsun istiyorum aynı zamanda kalp dr.umla da irtibat kurması gerekebilirr...

10. 12 Mayıs 2009
  11. CARMENNN

CARMENNN Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    yaren sen Bayam Bukan hakkında da ii şeyler duymamışsın sanırım ben onu da düşünmeye başlamıştım amaa.. riskli gebelikler için Ebru Tarım 'dan çok mennun arkadaşlarım diğer sayfada analattığım gibi...

12. 12 Mayıs 2009
  13. meryemmeryem

meryemmeryem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    selam kızlar bende adanadayım ben Hasan Faruk Demir e gidiyorum daha önce bir bebeğimi kaybettim düşük yaşadım.şimdi 5 aylık hamileyim nerdeyse 1 yılı akındır faruk beye giderim her türlü sorunumda hiç çekinmeden giderim çok iyi anlayışlı...
    faruk bey sayesinde Mustafa Güzelsoy ile ve Bayram Bukan ı da tanıdım ikisinide 1 kez gördüm o esnada çok iyi anlayışlılardı sevecenlerdi ama çok detaylı tanımıyorum..
    benim Doktorum Faruk Bey marsa dopum hastanesinde (ama ben özel mua.yerine gidiyorum hep)
    Bayram Bukan : ziyapaşa kadın doğum hastanesinde
    Mustafa Güzelsoy: emniyetin ordaki doğum evinde

ben Faruk beyden inanılmaz memnunum hamileliğimde inanılmaz iyi takip etti,anlayışlı ilgili,sevecen birisi ben herkese gözü kapalı tavsiye edebilirim

14. 16 Haziran 2009
  15. missdominant

missdominant Guest

Canım üzgünüm, Ferhat Erol'u bilmem ama Bayram Bukan ve Cem Cengiz anasının gözü denilebilecek 2 doktor. Bayram Bukan hem paranı hem canını yer, azarlar, psikolojini çökertir. Cem Cengiz şirindir ama ihtisas zamanında tüp bebeklerin tüpünün içine kendi spermlerini koydukları için hala devam eden bir davada yargılanıyor.

Ben hem dürüst hem sevecen doktor olarak sadece Selçuk Gürbüz'ü gördüm.

16. 17 Haziran 2009
  17. meryemmeryem

meryemmeryem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    kızlarr merhaba bu arada ben ayrıntılı ultrason görntüsü için doktorum Faruk Demirin önerisiyle Cüneyt Evrüke ye gittim geçenlerde çok ilgili ve sevecendi,ayrıca çokta detaylı konuşmalar yapmıştı..
    ama bir kere gittim ve özel muayenesine gittim..
    haftaya bir kere daha gidicem ..
    çok duymuştum bu adamı da..
    ama ben kendi doktorum Hasan Faruk Demir den inanılmaz memnunum ben hayatımda bu kadar ilgili sevecen anlayışlı ve sorularına yumuşak cevap veren bir doktor görmedim..
    tabi herkes kendi doktorundan memnundur belkide ondandır..
    allah herkesi iyi doktorlarla karşılaştırsın.

18. 22 Haziran 2009
  19. yaren72

yaren72 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar Faruk demire nasıl ulaşabilirim? telefonunu bilen yazabilir mi acaba?